fbpx

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 

The timer has expired!


Ako neprísť o peniaze pri investovaní ...

... aj keď si myslíš, že sa ti to nemôže stať?

Tajomstvo zloženého úroku

Prípadová študia: 

Ako spraviť z 1€ --> 340€ za život človeka, využiť to pre seba a dopriať si - napr. krásne auto len s 1000€ z tvojho vrecka bez zadlžovania sa či čokoľvek po čom túžiš a dnes nepoznáš cestu, ako si to splniť.

"Tajomstvo zloženého úroku sa nazýva aj 8. div sveta. A ja môžem len súhlasiť. Ukážem vám, ako jednoduchý poznatok sily času a peňazí môže zmeniť život vám i vašim blízkym."

  nezávislá expertka na peniaze, autorka   programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

Radia ti: "Odkladaj si a investuj"?

Tak takto nejako trh na mňa vplýva dnes, keď sa naň pozerám očami nezasveteného človeka. Odvšadial sa na nás valia ponuky, kde, čo, ako a čo je najlepšie. Ale každá hlása niečo iné. Komu teda veriť? Čo si vybrať, aby som to vzápätí neľutoval? Neprišiel o peniaze alebo nemohol využiť ešte lepšiu príležitosť? Ako z toho von a vedieť, že to robím správne? 

Podľa mňa je najjednoduchšie, vedieť sa v tomto "chaose" okolo zorientovať. Jednoducho, keď sa naučíte základy, budete toto vedieť filtrovať automaticky a oddelíte zrno od plevu raz dva. 

No a práve to sa treba naučiť postupne, od základov a uvedomenia, až po zložitejšie veci. A naopak, rozhodne nemá zmysel učiť sa niečo o tradingu, forexových pipoch či opciách, ak ste ešte neprešli základy. Len sami seba zbytočne zmätiete a stratíte chuť vôbec sa zaujímať o tento typ zbohatnutia.  

A to by bola veľká škoda. Peniaze totiž potrebuje každý. A čím viac ich je - tým lepšie. A je jedno či si myslíte, že ich potrebujete alebo nie, potrebujete ich. Prečo? 

Každý ma v živote svoje sny a túžby. Nikto netúži práve po farebných papierikoch, ktorými naplní bazén a bude v ňom plávať ako Strýko Držgroš (a možno aj taký by sa našiel). 

Zato ten bazén, to už by chcelo viacej z nás. Či už pre romantické chvíle s partnerom alebo spokojné hrajúce sa deti, na ktoré dovidím z lehátka alebo jednoducho pekný výhľad pri práci z domu a na ranný šport.  

Toto pre nás znamenajú peniaze. Či už túžite po pekných veciach ako luxusná kabelka, väčší dom alebo pohodlné auto. 

Alebo naopak, slobodu chodiť po dlhých dovolenkách, pracovať odkiaľkoľvek na svete  či meditovaní na vrchu hory v Nepále a viac vás zaujíma duchovno či zdravý životný štýl. 

Na toto všetko potrebujete peniaze. 

Nech má tento prostriedok v našej mysli hocakú podobu, vždy je za tým niečo, čo vás spravý šťastnými. Naša túžba nie je po peniazoch, ale tom, čo nám môžu dať. 

Jednou z najjednoduchších ciest je investovanie. 

A ja osobne preto zastávam názor, neuč batoľa pilotovať lietadlo. Začni lezením. Pretože viem, že...

Stratégie investovania sú ti úplne
na prd, ak nerozumieš základnému princípu...

...a pokiaľ nezistíš, čo je tá JEDINÁ VEC, ktorá ovplyvňuje tvoje investovanie najviac...

Nemôžete za to. Ja vás chápem, mala som to tiež tak. Základ porozumeniu investovania je porozumieť 8. divu sveta - a tým je zložený úrok. Tento jednoduchý fakt, ktorý ti dokáže spraviť za život z 1€ až 340€.

(*výpočet je braný z reálnych čísel vývoja trhu, teda žiadny "priemer" či keby bolo keby).

A takto to bolo u mňa ...

Nebojte sa ani ja som sa s tým nenarodila. Sú to výsledky rokov zbierania skúseností a preverovania v praxi. Na začiatku som tiež:


Chcete byť cool investor alebo naozaj zbohatnúť?

Ako už asi viete, v investovaní drvivá väčšina ľudí stráca. Nikdy sa nezaradia do 20% úspešných ľudí, lebo venujú svoj čas a energiu nedôležitým veciam, ako je vyberanie správnej akcie alebo ich menia ako ponožky a robia tieto hlúposti. 

Chcete zarábať na svojom investovaní?Nepatriť k 80% neúspešným, ktoré živia zvyšných 20, ale naopak? Zapamätajte si:

... ak neovládate toto tajomstvo.

Čo hovoria o Zuzaninej práci?

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..."

"Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

Juraj

"Naučil som sa ako investovať, kam investovať a ako mať z 2% hneď 8%... "

"Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

Peter

Breakthrough

"Zuzana má jednoduchý štýl vysvetľovania s tým, že človek sa dozvie to, čo v danom prípade potrebuje, bez zbytočných kecov naookolo. Je schopná rýchlo sa zorientovať vo finančnej situácií človeka a vhodne poradiť. Získal som v krátkom čase prehľad o svojich možnostiach na trhu."

Juraj

OptimizePress

Innovative

"Nastavil som si lepšie sporenia, aby mi vynášali. A aby som vedel zarobiť na peniazoch, ktoré si odložím aj v budúcnosti. Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja. Zuzana mi povedala ohľadom finacií to, čo sa inde nedozviem, a že v dnešnej dobe je možné dostiahnuť viac, keď budem o tom vedieť."

Róbert

OptimizePress

Ukážka zloženého úroku a to, ako to v praxi funguje... 

... spolu reálnymi číslami, tabuľkou a údajmi, ktoré v takomto zloženom úroku fungujú.

Nie je to žiadna teória, ale príklad z reálnej praxe a taký si viete podľa toho spraviť aj vy pre seba, podľa vašich predstáv. A ten si veru v tejto príručke spraviť môžete.

Je to jednoduchá a presto opomínaná zručnosť. Čo ak by ste sa viac:

Pomohli by ste sebe aj budúcim generáciám nespoliehať sa na zamestnanie, štát či "niekoho vyššie", ale prevzali by ste kontorlu nad svojím finančným osudom!

Ja si tiež rada plním sny - či už je to prejsť sa na rýchlom aute, cestovať, alebo ako tu ... táto fotka je z plávania s delfínmi na Bahamách, čo som chcela už od 16-tich 🙂

V praktickej príručke Tajomstvo zloženého úroku nájdete:

... len na 15 minútach čítania a hlavne praktických ukážok.

Doslova za čas pri káve získate NÁVOD, AKO NAVÝŠIŤ SVOJE BOHATSTVO

... lebo alfou aj omegou pri investovaní zostáva jednoduchý princíp zloženého úroku a jeho prevedenia v praxi. A práve preto som pre vás pripravila ...

Bonus pre prevedenie poznatkov do praxe spolu s praktickými príkladmi 

A mám pre vás skvelú informáciu.

Možno ste čakali, že si budem za Tajomstvo zloženého úroku pýtať desiatky či stovky eur ako to býva v prípade ebookov či tréningov a je to aj v online svete bežné.

Ja vám však chcem dať túto praktickú príručku s príkladmi z praxe ...

Hodnota príručky je
14 € / 384 Kč

Ak ste si v duchu povedali "Áno!" aspoň raz?

Tak to mám pre vás skvelú správu:

V rámci tejto exkluzívnej akcie vás prístup k tejto praktickej príručke aj s praktickou ukážkou nevýde na plných 14€. Pripravila som si pre vás zvýhodnenú cenu ... 

Celé Tajomstvo zloženého úroku získate iba za ... 

14 €

€ 1,97 / 57 Kč

To je taký neskutočne malý zlomok ceny, ktoré vám informácie z môjho Tajomstva zloženého úroku prinesú, akonáhle ich začnete uplatňovať. 

Prečo to robím?

Želám si totiž, aby ste ani vy ani ďalší ľudia viac nenaleteli podvodníkom, ktorí vám sľubujú priemerné zisky veľkosti hory a pritom si naozaj akurát tak nadpriemerne odhryznú z vášho koláča.

Nechcem, aby ste platili ďalšie peniaze navyše. Páve preto som sa rozhodla dostať túto informáciu k vám za najnižšiu možnú cenu.

Sama sa čudujem, akou nízkou sumou som nacenila takú hodnotnú informáciu. Robím to však pre vás a má to logiku. Každý totiž občas potrebuje popostrčiť tým správnym smerom.

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 

The timer has expired!