fbpx

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 

The timer has expired!

Ako začať investovať v čase krízi? 

16 lekcií, ako sa stať

Investorom, hoci o investovaní viete "kulové"

Kedy chcete začať, ak nie teraz? Ako využívať na maximum príležitosť, ktorá sa už nebude opakovať? A byť si istý, že nenaletím lákačom a nestratím všetok zisk na poplatkoch?

"Najlepší čas na investovanie je vždy v čase krízi. Prečo teda nevyužiť najlepší čas na začatie investovania? Kedy, ak nie teraz, keď máme za sebou najrýchlejší prepad trhov v histórii ľudstva? A bez toho, aby ste sa ešte niekedy báli straty peňazí?"

  nezávislá expertka na peniaze, autorka   programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

Chcete investovať, ale neviete ako? Bojíte sa straty peňazí, sklamania  
a neúspechu?

Možno, že vám ešte vaše peniaze vôbec nezarábajú peniaze. A vy neviete ako von z kola, kedy iba vy tvrdo makáte na ne. To, že vám môžu peniaze zarábať na vás ste počuli snáď 1000 ráz. Problém je "len", že neviete ako.

zdroj: financny kompas

Tento graf ukazuje, ako sa trh správa. Viete, čo znamená pokles, ktorý som vyznačila v červenom krúžku? 

Áno, je náhly pokles trhov spôsobený prepuknutím Koronavírusu vo svete. Najrýchlejší krach v histórii trhov, aké ľudstvo zažilo. Prišiel za rekordných 22 dní. 

Možno sa teraz sami seba pýtate: Ale ČO TO NAOZAJ ZNAMENÁ pre mňa? Ako to ovplyvní mňa a moju budúcnosť? Moju peňaženku?

To záleží na tom, či viete ako začať investovať tak, aby ste nedávali zarábať všetkým okolo, ale hlavne sebe.

Teraz mi dovoľte sa vás spýtať:

Najdôležitejšie AHA momenty z budovania ziskového investovania a pasívneho príjmu

Veľmi dobre si pamätám na časy, kedy som začala chodiť na výšku a žila som z pár eur mesačne. Aby som mala niečo navyše, začala som brigádovať. 

Sama som však bola na dne - moje pokusy o nájdenie dobrej investície zlyhali a ja som sa nepohla za 2 roky oveľa ďalej. Všetko zostávalo v teoretickej rovine, hoci som v praxi hľadala a vykonala "prácu".

Bola som v jednom kole - škola, práca. Dokola. Chcela som viac voľného času. A chcela som ho tráviť cestovaním. To bol vtedy môj sen. Spomeniete si, aký je ten váš?

Mala som na výber - aj po škole sa zodrieť sa v jednom kole, aby som mala pár drobných, alebo sa do toho ponoriť po hlave a zamerať sa iba na jeden cieľ - zistiť ako môžem žiť život svojich snov vďaka tomu, že sa naučím ako sa stať Zarábajúcim Investorom. 

Lebo som vedela, že to musí ísť aj inak. Môcť si užívať život a zároveň si v budúcnoti dopriať viac. Čím ďalej tým viac.

AHA moment Č.1: Kľúčový je váš sen

Kto nevie, čo v živote chce, nechá sa unášať na vlnách života sem a tam. Na čas je to fajn, ale po čase vás to úplne prevalcuje. Robíte iba to, čo chcú od vás druhí. Minimálne v práci. 

Človek sa začne cítiť stratený a nesvoj. Odkrútite si "svoje" v práci a snáď nejak prežijete. Ale naozaj chcete celý svoj život iba prežívať?

Chcete sa zobudiť o 10 rokov a nájsť sa na rovnakom mieste v živote, stále iba dúfajúc v svoje sny? S pomaly opúšťajúcou vierou? Okresávať ich až z nich nič nezostane? 

Ja toto pre vás naozaj nechcem! 

Poznať, čo presne je môj sen - čo presne chcem - je skutočný hnací motor v živote. Preto veľa ľudí, čím je starších, tým viac stráca svoju nádej v sen, ako by ich život mal vyzerať a okresávajú ho postupne.

Poznáte ten výrok: Priemerný človek zomrie v 25-ke, ale pochovajú ho v 75-ke. Keď som to počula, veľa sa vo mne pohlo. 

Doslova ma ovanul chlad pri srdci. Toto nie, to nemôžem dovoliť, aby sa mi stalo!

"Čo naozaj chcem? Aký chcem mať životný stýl? Ako vyzerá môj život snov?" Túto otázka musí mať každý zodpovedanú.

Veľa ľudí vám bude hovoriť, ako to nejde. Nemôžete jednoducho byť investor. Veď:

To sú tí ľudia, ktorí ti budú radiť, aby si "radšej" nič neskúšal, že nič nedokážeš. Problém je že často v dobrom úmysle.

Sú to:

Faktom totiž je, že väčšina ľudí žije v mentalite negativizmu, problémov a straty. Omnoho čstejšie ich budeš určite počuť, ako niečo nejde, ako než, čo idú vymyslieť a skúsiť. 

Ale nezazlievam im to - väčšina ľudí, sa totiž bojí sklamania a bolesti zo straty. A v takomto prostredí je ťažké sa oddeliť "od stáda" a zmeniť svoju realitu na ziskovú.

Mala som sen cestovať a nechať svoje investície zarábať. Potom som si dala ďalší cieľ - mať všetky svoje základné výdavky pokryté pasívnym príjmom a žiť na iných miestach sveta. 

A splnila som si ho. Bola som v 29 krajinách, na 4 kontinentoch sveta. Napriek tomu sa vždy domov vraciam, hoci som žila už na 7 miestach po dlhšiu dobu. 

Dokonca som dosiahla pasívny príjem, ktorí iní s mojím vzdelaním zarábajú v dobre platenej práci. Konečne po dlhom úsilí sa mi to podarilo - dať si tento darček k 26. narodeninám. 

Ale nebolo aj u mňa vždy všetko len ružové. Napríklad som v jednom roku prišla o vyše 51.000€ a to iba v jedinej investícii. A to je riadna rana. Preto som chcela nájisť spôsoby, ako byť v zisku, ale zároveň neohroziť vo veľkom to, čo mám. Toto bola príučka a priniesla mi najlepšiu lekciu v živote investora. Odvtedy je mojou prioritou správne rozdeliť peniaze, aby som bola VŽDY V ZISKU.

Zrodil sa môj sen byť Zarábajúcou Investorkou

Rozhodla som sa vtedy, že sa naučím ako byť v zisku a zároveň nestrácať svoje ťažko zarobené peniaze. 

Dovtedy však moje skúsenosti zahŕňali iba banky. A najvzrušujúcejšie cestovanie boli akurát tak výlety po hradoch na Slovensku či susednej krajiny. 

Vďaka tomuto rozhodnutiu sa môj život zmenil. Jednoducho stačilo uveriť tomu, že môj život môžem žiť tak ako chcem. Nemusím sa nikomu prispôsobovať, môžem kráčať v ústretí väčšej a väčšej slobody. 

Nepozerám sa čo robia iní - čo si myslia susedia, negatívna masa alebo v konečnom dôsledku rodina či kamaráti. Ja som tá, ktorá sa rozhodne ako to bude, a jediná, ktorá to môže nozaj ovplyvniť. 

Odvtedy sa začali diať divy. Stalo sa to samozrejmosťou, ako to že si ráno umyjem zuby. Pracovala som na tom, aby som mohla začať investovať a podnikať. Ako jednotku som však vždy brala investovanie, pretože som ho videla ako vhodné, ako jednu oblasť - celok (a na rozdiel od podnikania, kde som nemala presne vymedzenú jednu víziu alebo sen, to prišlo neskôr).

A o 2 roky som už bola Ziskovou Investorkou, ktorej zisky konečne boli citeľné. A ja som si mohla začať plniť sny. Išla po prvý raz do Karibiku či do ozajstnej exotiky. Zároveň si dovoliť cestovať na stále lepšie a luxusnejšie miesta.

Nebol to však "úspech cez noc", ale vydreté skúsenosti. Začínala som úplne do nuly, zažila 2 roky skoro bez pokroku. Ďalšie 2 skúšania a preverovania každej informácie a možnosti. Krok po kroku som pracovala nielen na sebe, ale aj na svojich investorských zručnostiach. Všetko preto, že som sa neuspokojila so životom, ktorý mi "spoločnosť" nalinkovala a považovala za "správny". 

Najdôležitejšie bolo, že som sa rozhodla splniť si svoj sen, predstavu o živote. Hoci som ešte vôbec netušila, ako presne to spravím a zrealizujem.

No a dnes je mojim snom rozšíriť možnosti ľudí žiť ich sny - dokázať si splniť svoje tajné túžby. Hoci by váhali ich vysloviť nahlas. A to aj pomocou investícií.

Čo je hlavnou prekážkou?

Väčšina ľudí, ktorí chcú investovať, nemá tušenie ako jednotlivé investície vyskladať tak, aby im prinášali zisk.

Nemajú systém, ktorí im zabezpečí, aby im investície rástli a prinášali im zisk. A zároveň by vedeli, že sa môžu spoľahnúť v rozhodnutiach sami na seba.

Tiež som to kedysi mala tak. A trvalo mi roky, kým som zistila, ako investovať efektívne a vytvoriť si systém tak, aby mi investície tvorili ziskový celok, ktorý rastie. A ja som nadobudla istotu.

1.graf, ktorý vidíte - ten vľavo, je nárast majetku za dané roky (od 2016 po koniec 2019). Ten v pravo potom znázorňuje celkový rast v priebehu rokov. Takto to je možné, pretože len ucelený systém a správne rozdelenie investícií podporuje dlhodobý rast.

Dva hlavné dôvody, prečo vám investovanie ešte neprináša  peniaze

Alebo už investovali, vsadili všetko na jednu kartu a pravdepodobne do veľmi rizikovej investície a o peniaze prišli. 

A zostala im 0 a mohli začať odznova. A tým sa znovu zaradia k prvej skupinke, aspoň pokiaľ nepríde "dosť presvečivý predajca firmy XYZ" a scenár sa nezopakuje. To preto, lebo nemajú pravidlá. Respektíve jedno pravidlo.

Preto často dajú na rady expertov v televízii alebo tie čo nájdu v bočnom stĺpci v novinách na nete. Mysliac si: "Radšej. Veď oni asi vedia lepšie ako ja..."

Faktom je, že nie každá investícia, ktorú kedy spravíte bude zisková. Ale to vôbec nevadí. Ak investujete podľa overeného pravidla a máte ten správny systém. Pretože dôležité je, aby boli investície ziskové spolu, a tak ste nikdy neskončili v mínuse (Tu mi napadá Buffetovo pravidlo - najbohatší investor súčasnosti).

Osobne si myslím, že to je jediný spôsob, ako si vytvoriť ziskové investovanie a budovať si majetok. Dodržiavať pravidlo, ktoré je jednoduché a vytvoriť si systém, ktorý generuje zisk.

Tým nechcem povedať, že hneď musíte mať 10 rôznych investícií. Na začiatok doporučujem jednu, ktorú si vytvoríte aj z mesačných výplat a stačí vám na to pár eur (viete začať doslova od 10€/mes). Je to pre vás veľa? Alebo málo?

A ak máte niečo našetrené, tak sa dozviete, ako postupovať správne, podľa pravidla Semafór a pre nastavenie svojho systému "Nastav a Ovládni".

Nové riešenie: Systém "Nastav a Ovládni"

Existuje jednoduché riešenie, ako je možné sa rozhodnúť správne, hoci náš prahistorický mozog kričí "Pozóóór! Utekáááj!"

Možno si hovoríte: "Vedel(a) som, že to musí ísť aj inak ..." no a hneď za tým myšlienka: "Investovať podľa systému "Nastav a Ovládni"? No to je pekné, ale ja si investovať veľmi nemôžem dovoliť... aj tak môžem dať iba málo..."

Poviem vám, tiež som to tak dlho mala. Myslela som si, že to nie je pre mňa, ale pre tých "šikovných" tam hore alebo tých, čo sa dobre narodili a niekto im to predal. A dlho tak ignorovala ten správny potenciál rastu. 

Mám pre vás skvelú správu. Investícia ako vidíte na obrázku hore, tá je dostupná naozaj každému hneď. Stačí si vyčleniť pár eur mesačne. A to je znázornené jednorázové znásobenie. Ak vkladáš pravidelne, čísla môžu rásť do iných výšin.

Prestavte si, aké by to bolo, mať možnosť to zrealizovať? 

Čo ak by existoval spôsob ako to spraviť:

Aké ľahké by bolo získať istotu, že každý deň postupne bohatnete viac a viac? Nájsť model, ako zostať vždy v zisku? A potom už investovanie nebude viac problém!

Mesiace som strávila experimentovaním v snahe prísť na pravidlo, ktoré by mi dovolilo rozdeľovať investície tak, aby som si bola istá, že neskončím v strate. 

Zároveň, aby som nenechávala dobré príležitosti len tak ležať na stole, ale chopila sa ich. A vedela, čo si môžem ešte dovoliť riskovať a čo už nie (a neprišla tak znovu o veľké investície vo výške vyše 51.000€). Lebo tie sa potom ťažko dobiehajú, pravda?

Po čase som objavila pravidlo Semafór, vďaka ktorému som si istá, že rozdeľujem investície správne. A zároveň či môžem novú investíciu, ktorá sa ponúka využiť a hodí sa mi. 

Ba čo viac, funguje za každých okolností.

Skvelé, s investíciami by už nemal byť problém, ale je tu ešte niečo...

Podľa prieskumov od Dalbar je až 80% investorov na trhu PRERÁBAJÚCIMI... hoci už držali výnosné akcie... ako je to možné?  

V momente, kedy sa investícia, do ktorej ste investovali svoje peniaze nachádza v poklese, ľudia prepadajú panike. A nie je to nejaké davové šialenstvo - skôr ten náš prahistorcký mozog, ktorý cíti riziko (ako keď sa blížili Mamuti) a kričí: "Utekááj!" 

V tomto prípade ukatekaj preč od tejto investície a predaj. Pravdou však je, že vtedy peniaze strácate a väčšina si to uvedomí po čase, kedy zase trh začne prekvitať a táto investícia ide znovu hore. 

Vyberáme si stále nové a nové akcie a skáče z tej, čo trochu poklesne na tú výhodnejšiu. Raz je v kurze Bitcoin, potom akcie, inokedy radia zlato či forex. Potom ak chceš krypto zase Ethereum alebo nejaké nové, menšie mince. Prejdi z Apple akcií a kúp Netflix a Amazon. 

Otázka však je: 

Odpoveď znie:

Dovolím si povedať, že väčšina investorov u nás investuje iba cez fondy alebo "ešte lepšie" cez životné poistenie, ktoré zase vedie peniaze do fondov. A potom, keď dáme dačo bokom tak takto šaškujeme, raz tam, inokedy onam, akoby sme mali v ruke horúci zemiak, ktorí prehadzujeme odtiaľ tam.

Nemám im to za zlé, je to ľudská prirodzenosť a ťažko sa jej vyhnúť. Musíme poznať samých seba a čo nás motivuje k správaniu pri rozhodovaní sa či kúpiť, či držať alebo či predať.

Ak však vezmeme do úvahy,  že práve tieto zručnosti ovplyvnia to, ako veľmi náš majetok a investície porastú, ovládať teito zručnosti je rozdiel medzi tým, či budem na trhu prerábať alebo dosiahnem zisk, ktorý mi dnes ešte preteká pomedzi prsty.

Začnite používať systém "Nastav a Ovládni" a získajte istotu správnych rozhodnutí

Ak chcete naozaj dlhodobo rásť a budovať si zázemie, majetok a zvyšovať svoj životný stýl, budete potrebovať nestrácať čas častými rozhodnutiami. 

Jednoducho môžete začať využívať nastavenie systému investovania na automat. 

Preto som aj aplikovala systém Nastav a Zabudni. Jeho upgradeovú, vynovenú verziu - "Nastav a Ovládni" som navrhla práve kôli našim sklonom báť sa v čase krízi alebo menších nezdarov, aby nás chránila pred sebou samými.

Preto:

Dáva vám to zmysel?

Dám vám príklad: namiesto, aby som stále musela sústrediť na to, ktorá investícia si dnes/tento týždeň/tento mesiac vedie najlepšie, verím tomu, že ak si dokážem vybrať dobre v dlhom horizonte, nemusím takéto investície kontrolovať pri každom výkyve. 

Ja sama si investície prehodnoťujem len raz ročne alebo ak chcem využiť novú príležitosť, či môžem a hodí sa mi. 

A preto sa aj viem zachovať s chladnou hlavou, keď všetci ustráchaní ľudia predávajú (viď graf, kedy predávajú a kupujú dlhopisy alebo si nechávajú cash a potom nedobehnú rast akcií).

Zdroj: NBS

Zdroj: Nasdaq

Na prvom grafe naľavo môžete vidieť priemernú Ø cena bývania na Slovensku počas predchádzajúcej krízi: Pokles 70% (z 50% na -20%).

Pre zobrazenie v 2009 pokles (z 50% na 15%), teda o 35%!

V samotnom jednom roku poklesli tieto ceny o 35% pri nehnuteľnostiach. A vo svete bolo toto číslo často vyššie.

V priemysle sa to vyvíjalo podobne. Čo sa týka akcií spoločností, pri ich výbere Indexom, napr. INDEX S&P500 (Ø akcie): Pokles v r. 2009: o 52% (z 1550 na 750). To môžete vidieť na druhom grafe. 

Nie, nie je nutné, aby ste vedeli čítať grafy. Pridávam ich preto, že sama nemám rada nepodložené tvrdenia. Preto každé svoje skúsenosti a tvrdenia podkladám reálnymi zdrojmi, číslami či grafmi.

Ešte stále premýšľate nad tým, či by ste si vedeli zachovať chladnú hlavu? Nech ide o akýkoľvek typ investície, o peniaze nechce prísť nikto. 

A vtedy sa naskytuje otázka:

Poviem vám z vlastnej skúsenosti - nepoznám človeka, ktorý investuje a túto chybu by nespravil aspoň raz. Prechádzajú si tým mnohí a tak sa, častokrát, pripravujú o svoju krajšiu budúcnosť.

Zdroj: VUBGenerali

Zdroj: Bloomberg

Zdroj: Ineko

Situácia: Predstavte si, že trhy idú dolu a vy máte stratu 50% alebo aj viac. A vtedy tieto peniaze vyberiete, ako to spraví veľa investorov na trhu. Alebo je nútených, lebo nemajú dobre nastavené systémy, a preto im nezostanú peniaze v čase krízi (napr. z rezervy a pod.). 

Ocitnú sa v situácii, kedy držia cash alebo majú peniaze, niekde, kde momentálne "nie je riziko" (ako často odporúčajú "experti" - dlhopisy).

Za posledné obdobie, ktoré na grafe vidíte sa po kríze v 2009 až do tejto začínajúcej v roku 2020:

Z toho vyplýva zopár záverov:

Preto najdôležitejšiu otázku, ktorú by ste si mali položiť je:

Ako to využiť?

Zdroj: Tradingview.com

"A že super sa hovorí, čo bolo,... ale ako to môžeš vedieť dopredu?" Nemôžem. Viem však predpokladať. Ak si pozrieš tieto 2 grafy... čo ti pripomínajú? 

Áno, sú podobné hneď prvému grafu na tejto stránke, kde hovoríme, že treba využiť situáciu. Ako vidíš, je to naozaj najlepší čas na investovanie. Tieto situácie sa totiž opakujú.

Nevieme dopredu predpovedať, kedy presne to príde a koľko rokov trvá kým príde zase takáto šanca. Prichádza raz za čas a treba ju využiť.

Moje investície sú nastavené rovnako a aplikujú sa automaticky, aby mi každý mesiac odchádzali na to správne miesto a mohli tak ísť na autopilota - a rástli v generátore zisku.  

Ak chcete rásť dlhodobo, je potrebné mať automatický systém, ktorý vás privedie k zisku a zároveň vám nedovolí robiť "kiksy"

Väčšina investorov sa zameriava na vyberanie akcií, nemá čas na zaoberať sa naozajstnými dlhobodými otázkami pri kúpe či predaji alebo tým, čo je za ich rozhodnutiami. Alebo to nechávajú na správu niekoho iného. Investujú, lebo je to cool.

Zarábajúci Investori sa však zameriavajú na automatizáciu kúpy, správne rozdelenie majetku podľa pravidiel (ako napr. pravidlo Semafór) a sebaovládanie (nutkania svojho prahistorického mozgu tam vzadu).

POSTUP, KTORÝ JE SKRATKOU K ZISKOM A SLOBODNEJ BUDÚCNOSTI

Nebojte sa, nepreháňam... Chcem vám totiž predať systém, ktorý ma stál 8 rokov vzdelávania, práce a skúseností, ktoré som si odniesla pri budovaní vlastného majetku a investícií. 

Prešla som si úspechmi aj neúspechmi, investovala už na tisíce eur do tréningov, preinvestovala desaťtisíce eur a to nehovorím o tisíckach hodín pred knihami, monitorom či na prednáškach...

No a potom som to mala vysvetliť jednoducho - a zrazu som pochopila...

Princíp je jednoduchý:

Subscribers

Naučiť sa, ako investovať peniaze každý mesiac priamo z výplaty na automat tak, aby sme sa viac nemuseli starať (samozrejme, treba vyberať správne, poplatky čo najnižšie,... ale to stačí spraviť raz).

Visual

Vedieť sa rozhodnúť či je pre mňa investícia vhodná podľa pravidla Semafór.

Benefit

Ovládať sám seba a predchádzať hlúpim rozhodnutiam zo strachu a nepripraviť sa tak doslova o majetok.

Akonáhle dodržiavate krok 1 a 2, myslíte si, že máte vyhrané. Avšak ak príde "na mále" práve krok 3 vám zaručí, že neohrozíte to, čo ste si vybudovali a beží vám na automat ako hodinky. A to vás stojí minimum času a námahy.

Generátor zisku je pre vás pripravený pracovať 24/7. A vy tak máte v živote priestor venovať sa tomu, čo vás naozaj baví a prináša vám radosť. 

Presne tento systém mi priniesol takýto nárast majetku za posledné roky

No a tento rok som si dala konečne tú námahu a rozpísala všetky tieto jendotlivé kroky presne. A dala toto svoje know-how do podoby, v akej vám ho môžem jednoducho predať.

Túto svoju stratégiu, ktorá stojí za celým mojim získaným profitom na trhu som doteraz zdieľala iba na osobných konzultáciách so skupinou mojich VIP klientov ...

"Zistil som, že moje zmluvy predtým boli katastrofálne."

"Absolvoval som u Zuzky koučing a mentoring v oblasti financií. Zuzka mi jasne ukázala, že moje zmluvy, ktoré som mal predtým na dôchodkové poistenie boli katastrofálne - mal som tam výnos okolo 2%. Keď som si to uvedomil, kde investovať peniaze, výnos bol potom niekoľko-násobne vyšší. Ďakujem aj za to, že som si konečne plne uvedomil pravidlo "Zaplať najprv sebe". A prajem všetkým vám, ktorí sa do programu so Zuzkou pustíte, aby ste si odkladali aspoň 10% svojho príjmu aj na úspory."

Peter Lakata

"Vďaka tvojím radám som ušetril 15 000 € za pár mesiacov a teraz pomaly premýšľam, čo s nimi."

Miro Ščasný

"Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja..."

"Nastavil som si lepšie sporenia, aby mi vynášali. A aby som vedel zarobiť na peniazoch, ktoré si odložím aj v budúcnosti. Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja. Zuzana mi povedala ohľadom finacií to, čo sa inde nedozviem, a že v dnešnej dobe je možné dostiahnuť viac, keď budem o tom vedieť."

Róbert Ješko

Celú stratégiu som pre vás starostlivo zdokumentovala, nahrala na video a audio. Takisto som vytvorila pracovné zošity ku každej lekcii. Na základe unikátnej statégie, ktorá mi v investíciách generuje zisk každý rok, som vytvorila online tréning, ktorý vám chcem osobne predstaviť!

Predstavujem vám jedinečný online tréning "Zarábajúci Investor za 30 dní"!

Tento tréning je vstupenkou do kancelárie samotnej Zuzany Banášovej. Zdieľam tu svoj overený systém, ako je možné byť Zarábajúcim Investorom, bez rokov praxe na Wall Street a pritom nemusieť investovať milióny. A tak si postupne zvyšovať svoju životnú úroveň viac a viac, a dopriať si krajší život.

Prelomová stratégia, ktorá vás posunie z "detského kútika investora" k skutočne ziskovému investovaniu

V 3 moduloch tréningu a konkrétnych príkladoch z praxe vám predstavím pokročilý systém, ktorý keď aplikujete do praxe, dokáže vám vybudovať permanentný rast majetku bez strát (budete celkovo vždy v + číslach), tým pádom istotu, že ste vždy v zisku (a nemusíte znovu začínať nie od 0, ale dokonca od straty a dobiehať to svojou tvrdou prácou) a postupné zlepšovanie vášho životného štýlu.

Vďaka tréningu ZARÁBAJÚCI INVESTOR ZA 30 DNÍ sami dokážete:

Za 30 dní sa naučíte investovať lepšie, než za celé roky na vysokej škole...

Nečakajte nudnú teóriu. Faktom je, že všetko, čo v tréningu Zarábajúci Investor za 30 dní nájdete, som sa naučila v praxi na trhu.

Namiesto mnohých iných "expertov investovania" som nezačala svoju cestu tým, že som po 2 týždňoch začala radiť ľuďom. Vytvorila som si ziskové investovanie, dosiahla pasívny príjem viac ako 1000€ (čo je viac ako by som dostala u nás v zamestnaní v mojej vyštudovanej oblasti medzinárodné financie). A postupne budujem a rozširujem tieto investície aj naďalej. 

A teda až keď som opakovane uspela, začala som šíriť tieto svoje postupy z praxe a zdieľala ich s ostatnými. 

No a to čo mi funguje skvelo, predávam aj vám, aby ste to mohli začať používať u seba a boli tak oveľa ďalej ako je dnes väčšina ľudí u nás. A boli odmenený za proaktivitu a snahu dosiahnuť lepší život.

Netápajte nad tým, ako začať správne: "chyťte sa ma za ruku" a nechajte ma previesť vás k Zarábajúcemu Investovaniu

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%..."

"Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

Peter Goč

"Vymenil som nevýhodný produkt
z banky za niečo, kde získam to isté 2x rýchlejšie a tým pádom aj za polovicu poplatkov, kto sú ešte k tomu nižšie..."

"Získal som investovanie, kde mi peniaze nezoberie exekútor ani rozvod & vymenil som nevýhodný produkt z banky za niečo, kde získam to isté 2x-rýchlejšie a tým pádom aj za polovicu poplatkov, ktoré sú ešte k tomu dosť nižšie..."

Filip Eder

choose your image

Hodnota modulu: 149€

Modul č. 1: Ako rozbehnúť špirálu zisku

Ako rozbehnúť špirálu zisku a dostať sa z naháňania v krysom koliesku na Dráhu Zisku (a.k.a. tvoje uvažovanie ako investor)? Ako si takto zvyšovať svoj životný štandard? To sa dozviete v hneď v 1.module Zarábajúceho Investora za 30 dní.

Preberieme témy ako:

A mám pre vás skvelú informáciu.

Možno ste čakali, že si budem za tréning Zarábajúci Investor za 30 dní pýtať tisíce či desaťtisíce eur ako by, povedzem si, nebolo odveci pri výsledkoch, aké môžete v živote dosiahnuť vďaka týmto informáciám.

Ja vám však chcem dať hlavne možnosť reálne nahliadnuť pod pokličku Zarábajúceho Investora a previesť ju do praxe u seba, aby ste si aj vy mohli zlepšiť svoju životnú úroveň a štandard.

Hodnota tohto tréningu je vo výsledkoch v desaťtisícoch až státisícoch eur (a to pre priemerne zarábajúceho človeka), o ktoré v tieto dni možno prichádzate aj vy.

Za takúto cenu tento tréning nechcem predávať. Chcem totiž, aby bol čo najdostupnejší aj bežným ľuďom, ktorí tieto moje systémy potrebujú najviac.

Hodnota TRÉNINGU je 567 €/15.117 Kč

Ak ste si v duchu povedali "Áno!" aspoň raz?

Tak to mám pre vás skvelú správu:

V rámci tejto exkluzívnej akcie vás prístup k tréningu Zarábajúci Investor za 30 dní nevýde na 567€. Pripravila som si pre vás zvýhodnenú cenu ... 

Celý tréning Zarábajúci Investor za 30 dní získate iba za ... 

567 €

€ 147 / 3.977 Kč

To je taký neskutočne malý zlomok ceny, ktoré vám informácie z môjho tréningu Zarábajúci Investor za 30 dní prinesú, akonáhle ich začnete uplatňovať. 

Ako som už spomínala, dnes väčšina ľudí prichádza o desaťtisíce až státisíce eur v zisku tým, že nevedia, ako správne a bezpečne investovať. 

A takisto nevedia využiť najlepší čas na investovanie, ako je tomu dnes. Alebo sú neistý a najbližší výkyv im narobí viac kiksov a strát, ako keby neinvestovali vôbec.

Prečo to robím?

Želám si totiž, aby ste ani vy, ani ďalší ľudia viac nenaleteli podvodníkom. Tí vám sľubujú priemerné zisky veľkosti hory a pritom si, naozaj, akurát tak nadpriemerne odhryznú z vášho koláča.

Nechcem, aby ste platili ďalšie peniaze navyše. Páve preto som sa rozhodla dostať túto informáciu k vám za najnižšiu možnú cenu.

Sama sa čudujem, akou nízkou sumou som nacenila také hodnotné systémy, pravidlá a informácie. Robím to však pre vás a má to zmysel. Každý totiž občas potrebuje popostrčiť tým správnym smerom a ukázať cestu vpred.

Práve preto som sa rozhodla výjsť vám v ústrety a ešte viac ZNÍŽIŤ CENU!

Vstúpte iba za
567 €/ 15.117 Kč

€ 49 / 1.397 Kč

Toto je zlomok ceny, ktorý vám prinesie možnosti ako naučiť peniaze zarábať peniaze. Naviac vám dávam garanciu, ku ktorej sa neskôr dostaneme ...

Aký je v tom háčik? Rada by som povedala, že žiadny háčik v tom nie je, ale ...

Vlastne sú tu 2 veci, o ktorých by ste mali vedieť ešte pred tým ako vyplníte prihlášku:

  Háčik č.1: Túto akciu môžu využiť iba moji zákazníci a sledovatelia. Ak ma ešte nepoznáte, táto akcia nie je pre vás ...

  Pýtate sa prečo? Je to jednoduché: O svojich verných zákazníkov sa rada starám a takisto ma zaujíma blaho ľudí v mojej komunite Peniaze Po Lopate. Záleží mi na výsledkoch, ktoré máte. Preto vám chcem odovzdať Zarábajúceho Investora ako na striebornom podnose.

  Svoj VIP balíček limitujem výhradne pre 10 terajších zákazníkov či ľudí z mojej komunity Peniaze Po Lopate, ktorí získajú všetko uvedené vyššie. Nikto iní môj tréning vrátane BONUSu pre lepšie pochopenie v praxi nezíska (o bonuse vám ešte poviem viac).

  Svůj V.I.P. balíček limituji výhradně pro 231 stávajících zákazníků,kteří získají vše uvedené výše. Nikdo jiný můj V.I.P. trénink včetně 4 bonusů pro rychlejší aplikaci v praxi v blízké době nezíská.

  Háčik č.2: Zarábajúci Investor za 30 dní začne až 20. júla! Teraz tréning ponúkam v PREDPREDAJI...

  Budete si musieť počkať kým samotný tréning začne. Čo vám môžem sľúbiť, bude to naozaj niečo!

  ABy som vám čakanie vynahradila, pripravila som si pre vás ZVÝHODNENÚ PREDPREDAJNÚ CENU, za ktorú takýto balíček nezískate nikdy v budúcnosti...

  Predpredajná cena je DNES o viac ako 60% NIŽŠIA!

  Vstúpte dnes tu a budete mať prístup ako prvý (LINK), navyše ešte ušetríte výrazne viac, ako ktokoľvek iný.

  V júli 2020 získate celý môj tréning Zarábajúci Investor za 30 dní s presnými postupmi ako investovať, aby ste boli vždy ziskový a neprišli viac o peniaze. Vytvoríte si si vlastné ziskové investovanie a ovládnete svoju budúcnosť.

  Znie vám to fér? Skvelé!

  Nie je to však všetko...

  Garancia Môjho Osobného Času

  Zodpovednosť za to, že tréning funguje beriem na vlastné triko:

  Navrhujem dohodnúť sa takto:

  Ja vám dám garanciu svojho osobného času, že ak vás Zarábajúci Investor za 30 dní nenaučí ako sa postarať o svoje peniaze a investovanie tak, aby ste boli ziskový a vedeli ako ovládnuť sám seba a nezaradiť sa tak k 80% prerábajúcim investorov, ale k tým, čo na svojich peniazoch zarábajú a posúvajú sa každý rok ďalej vpred, prejdem si s vami vašu situáciu presne krok po kroku na osobných konzultáciách.

  Vy mi sľúbte, že môj systém zavediete krok-za-krokom do praxe a urobíte svoje maximum preto, aby ste si všetko nastavili a aplikovali.

  Dohodnuté? Skvelé...

  Vyplňte svoju prihlášku tu. (LINK) Neriskujete nič, môžte len získať!

  "Ak nerozumiem, zjednoduší mi to alebo zakreslí, aby som to pochopil..."

  "Páči sa mi, že aj ak nerozumiem téme, povie mi to znovu alebo napíše a nakreslí. Zložité veci zjednoduší, aby som to pochopil. Je to super."

  Ján Krajčírovič

  "Oceňujem takú tú férovosť a priamosť, ako všetko reálne pomenuje..."

  "Na Zuzkinom štýle učenia oceňujem takú tú férovosť a priamosť ako všetko vysvetľuje, nezavádza a všetko priamo pomenuje. Bez problémov sa porozpráva o danej téme a rešpektuje aj iný názor a vyhľadá vám o ňom informácie. Nasilu sa nesnaží presviedčať, ale podkladá faktami, čo ja veľmi oceňujem."

  Martin Detko

  Navyše vám pridám BONUS pre rýchlejšie a efektívnejšie využitie krízi
  v praxi

  choose your image

  Cena bonusu: 149€

  ZADARMO

  Bonus: Výpočet a porovnanie rôznych investícií & ako to využiť v kríze pre ešte lepší začiatok

  Vstupom do tréningu ZARÁBAJÚCI INVESTOR ZA 30 DNÍ získate:

  Subscribers

  Naučiť sa, ako investovať peniaze každý mesiac priamo z výplaty na automat tak, aby sme sa viac nemuseli starať (samozrejme, treba vyberať správne, poplatky čo najnižšie,... ale to stačí spraviť raz).

  Visual

  Vedieť sa rozhodnúť či je pre mňa investícia vhodná podľa pravidla Semafór.

  Benefit

  Ovládať sám seba a predchádzať hlúpim rozhodnutiam zo strachu a nepripraviť sa tak doslova o majetok.

  (POZOR! Táto akcia platí iba 3 dni a už sa viac nebude opakovať!)

  AHA moment č.2: Vytvorte si svet podľa svojich pravidiel

  AHA moment č.2: Vytvorte si svet podľa svojich pravidiel

  Osobne si myslím, že nikdy nebolo také ľahké "vytvoriť si vlastný svet" a žiť svoj život podľa seba. Technológie, ktoré sa vyvýjajú neuveriteľnými skokmi a samozrejmosť internetu nám dovoľuje to, čo bolo denne prístupné iba médiám, veľkopodnikateľom, investorom na wallstreet či celebritám.

  Nebojte sa rozprestrieť krídla a dovoliť si viac. Je načase využiť príležitosť (a ziskovo investovať).

  To všetko len s minimálnym úsilím, kľudne menšími čiastkami a nejakými technickými znalosťami. 

  Pridať sa k ľuďom, ktorí chcú zarábať a zmeniť svoj svet. 

  Je úžasné mať pozitívny vplyv na seba a svoj svet, ale aj na svet svojej rodiny a okolie. A zároveň žiť život, ktorý ste si vysnili. 

  Žiť život snov je jedna vec. Ja osobne som zistila, že "nemusieť" pracovať, samotné vlastnenie peňazí či cestovanie vám neprinesú "niečo viac". Ani ten najväčší luxus vám nedá pocit naplnenia.

  Potrebovala som cítiť, že robím niečo viac, niečo pre VYŠŠÍ ZMYSEL. Čo pomáha druhým, nielen mne. čo prináša hodnotu ľuďom tam vonku/ svetu okolo. 

  Vedela som, že nespasím svet, ale chcela som, aby mi to celé dávalo zmysel. Vrátiť niečo späť.

  Pýtala som sa: "Ako môže to, čo robím pomôcť aj iným a zmeniť tak životy mnohých ľudí?"

  Stretla som sa veľa ľuďmi a pýtala som sa na ich životy aj skúsneosti s financiami. Robila som to najprv zadarmo. (Potom za nízke sumy.) Chcela som získať skúsenosti aj prísť na to, čo potrebujú. 

  Potom prišlo veľa ľudí, ktorý chceli "zaručené" typy, ako a do čoho presne investovať. Ale ja som vedela, že to by im skôr ublížilo. Musia získať najprv vedomosti a vedieť čo prečo robiaa viedieť "pod pokličku"! Inak budú navždy iba narážať do stien.

  Prišla som na to, ako môžem naučiť ľudí nielen chcieť rybu, ale naučiť sa loviť. Preto som sa rozhodla si znovu "sadnúť za stôl" a vyhrnúť si rukávy. 

  Ddostala sa k vám informácia, že najlepší čas investovať je v kríze. A tá už začala. 

  To vám dáva logiku, že? Avšak, ako začať, nespackať to a mať svoje investície vždy v pluse?


  Zatiaľ čo v roku 2018 investovalo približne 12 percent obyvateľov Slovenska, v prvom polroku 2019 už to bolo 18 percent. Najväčší podiel investícií tvorili podielové fondy, nasledovali akcie a dlhopisy.

  Do investičných fondov investuje približne osem percent a do dlhopisov a akcií investujú asi štyri percentá Slovákov.

  Odkryte tajomstvo zloženého úroku a staňte sa zarábajúcim investorom

  ...spolu reálnymi číslami, tabuľkou a údajmi, ktoré v takomto zloženom úroku fungujú.

  Nie je to žiadna teória, ale príklad z reálnej praxe a taký si viete podľa toho spraviť aj vy pre seba, podľa vašich predstáv. A ten si veru v tejto príručke spraviť môžete. 

  Dovoľte mi, aby som vám predstavila diagram, ako to môže fungovať. Na tomto obrázku vidíte, ako sa vyvíja majetok Warrena Buffetta, snáď najznámejšieho a najbohatšieho investora.

  Zdroj: Pinterest.com

  Foto: Pinterest.com

  Práve tento štýl využijeme na to, aby sme aj my mohli investovať ziskovo. Práve to, že nie je cool, veľa investorov sa dnes nad ním nezamýšľa. Tajomstvo zloženého úroku nám ukáže, ako investovať chytro a byť ziskovým investorom.

  A ak necielite až na miliardy, ako to má Warren, ale jednoducho si chcete zlepšiť svoj životný štýl a dopriať si viac v živote, nemusíte čakať až do 80-ky. Ukážem vám, čo všetko si môžete správnym investovaním dopriať.

  Je to jednoduchá a presto opomínaná zručnosť. Čo ak by ste sa viac:

  Pomohli by ste sebe aj budúcim generáciám nespoliehať sa na zamestnanie, štát či "niekoho vyššie", ale prevzali by ste kontrolu nad svojím osudom!

  Viete, ja si tiež rada plním sny - či už je to prejsť sa na rýchlom aute, cestovať, ... Z tých špecifických to bolo napr. plávanie s delfínmi, čo som chcela už od svojich 16-tich.

  ...táto fotka je z plávania s delfínmi na Bahamách. So splnením tohto sna som si musela počkať do 23. rokov. Ale oplatilo sa, myslím, že je vidieť, aká som tam šťastná. Mne totiž najviac dajú zážitky.

  No a prečo práve táto foto? Krátko na to som sa totiž rozhodla, že chcem pomáhať aj iným, aby si svoje sny plnili

  Chcem pomôcť každému, kto má záujem zvýšiť svoje bohatstvo a mať viac peňazí. Aby si tak mohol splniť to, po čom túži.

  Preto som sa podujala dať dokopy najlepšie systémy a metódy, aké poznám a pomohli mi na mojej ceste k bohatstvu a plneniu si snov.

  Všetky ich dávam dokopy. A ako prvý krok k predstaveniu toho najhlavnejšieho, čo vám v investovaní prinesie výsledky, som zostavila príručku s praktickými ukážkami a tipmi do praxe. Nazvala ju Tajomstvo zloženého úroku.

  A mám pre vás skvelú informáciu.

  Možno ste čakali, že si budem za Tajomstvo zloženého úroku pýtať desiatky či stovky eur ako to býva v prípade ebookov či tréningov a je to aj v online svete bežné.

  Ja vám však chcem dať túto praktickú príručku s príkladmi z praxe ...

  Hodnota tejto príručky je v desaťtisícoch až státisícoch eur (a to pre priemerne zarábajúceho človeka), o ktoré v tieto dni možno prichádzate aj vy.

  Za takúto cenu ju však nechcem predávať. Chcem totiž, aby bola čo najdostupnejšia širokej verejnosti.

  Bežná cena je
  18 € / 487 Kč

  Ak ste si v duchu povedali "Áno!" aspoň raz?

  Tak to mám pre vás skvelú správu:

  V rámci tejto exkluzívnej akcie vás prístup k tejto praktickej príručke aj s praktickou ukážkou nevýde na 18€. Pripravila som si pre vás zvýhodnenú cenu ... 

  Celé Tajomstvo zloženého úroku získate iba za ... 

  18 €

  € 1,97 / 57 Kč

  To je taký neskutočne malý zlomok ceny, ktoré vám informácie z môjho Tajomstva zloženého úroku prinesú, akonáhle ich začnete uplatňovať. 

  Ako som už spomínala, dnes väčšina ľudí prichádza o desaťtisíce až státisíce eur v zisku tým, že nevedia, ako správne a bezpečne investovať. 

  Prečo to robím?

  Želám si totiž, aby ste ani vy, ani ďalší ľudia viac nenaleteli podvodníkom. Tí vám sľubujú priemerné zisky veľkosti hory a pritom si, naozaj, akurát tak nadpriemerne odhryznú z vášho koláča.

  Nechcem, aby ste platili ďalšie peniaze navyše. Páve preto som sa rozhodla dostať túto informáciu k vám za najnižšiu možnú cenu.

  Sama sa čudujem, akou nízkou sumou som nacenila takú hodnotnú informáciu. Robím to však pre vás a má to zmysel. Každý totiž občas potrebuje popostrčiť tým správnym smerom.

  Možno teraz premýšľate nad tým, či je to pre vás ...

  Určite to pre vás je:

  Pre koho to NIE JE:

  Po absolvovaní tohto tréningu sami dokážete:

  Aký by to malo dopad na:

  Objednajte si svoju príručku tu. Nemôžete stratiť, môžete iba získať!

  🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 

  The timer has expired!

  REFERENCIE

  Step 1

  Minim lectus proina portti laoret ipsume lacusa tempor evenie vulput semper intege platea vertis sagitt venena dolors.

  Pozri Sa Na Výsledky,
  Ktoré Dosiahli Moji Klienti


  Tu si môžete prezrieť referencie na Kráľa Peňazí, Kľúč k Bohatstvu, mentoring či mňa osobne od spokojných klientov.

  "Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..." 

  "Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

  Juraj Delviár

  "Naučil som sa ako investovať, kam investovať a ako mať z 2% hneď 8%... "

  "Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

  Peter Goč

  REFERENCIE

  Step 1

  Minim lectus proina portti laoret ipsume lacusa tempor evenie vulput semper intege platea vertis sagitt venena dolors.

  Pozri Sa Na Výsledky,
  Ktoré Dosiahli Moji Klienti


  Tu si môžete prezrieť referencie na Kráľa Peňazí, Kľúč k Bohatstvu, mentoring či mňa osobne od spokojných klientov.

  "Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..." 

  "Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

  Juraj Delviár

  "Naučil som sa ako investovať, kam investovať a ako mať z 2% hneď 8%... "

  "Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

  Peter Goč