Aj vy už nechcete prichádzať o svoj čas a peniaze?

 Radšej než pracovať na peniaze by ste nechali peniaze pracovať pre vás? 

Mám pre vás riešenie:

20 rád ako zbohatnúť
bez robenia zbytočných rozpočtov
či vzdaním sa cappuccina 

Predstavím vám rady, ktoré aj mne pomohli na ceste k bohatstvu.

DOKONČITE OBJEDNÁVKU TU:

ÁNO, súhlasím, že zručnosť ako na peniaze tak, aby som získal peniaze aj čas na to, čo milujem budem využívať k zlepšovaniu svojho života aj životov ľudí mne blízkych.

ÁNO, súhlasím, že sa si obstarávam eBook 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zbytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina.

ÁNO, súhlasím, že získam 20 rád ako zbohatnúť. A to zdokumentovaných v podobe e-knihy, krok po kroku, ktorú sama Zuzana využíva na jej ceste k bohatstvu a pasívnym príjmom.

ÁNO, súhlasím, že ak chcem mať viac peňazí a času pre seba.

ÁNO, súhlasím, že získam špeciálny postup ako si nadstaviť svoju cestu k bohatstvu tým, čo robiť a čo nerobiť s peniazmi, ak chcem získať bohatstvo a finančnú slobodu.

ÁNO, súhlasím, že špeciálna cena e-knihy 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zbytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina je € 21. Viem, že som sa dostal/a k špeciálnej akciovej zľave.

ÁNO, viem, že špeciálna akciová cena je časovo obmedzená a až odpočet príde k nule, moja šanca získať eBook 20 rád ako zbohatnúť... bude preč...

ÁNO, viem, že ak DNES uhradím objednávku, získam e-knihu 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zbytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina za super cenu.

ÁNO, idem do toho, Zuzana! Došlo mi, že kľúčom k bohatstvu a finančnej slobode je poznať spôsoby, ako mať a množiť peniaze efektívnejšie a jednoduchšie. A tým si aj vytvárať viac času pre seba.

Áno, chcem mať viac peňazí a času pre seba hneď teraz. Áno, som pripravený/á...

Kontaktné informácie

Fakturačná adresa

Coupon

Platobné inforácie

Tajomstvo zloženého úroku - v zľave 9,97€

Ako doplnok môžeš získať príručku Tajomstvo zloženého úroku iba pri tejto objednávke za cenu 9,97€. 

Ak túto online príručku (vo formáte PDF) ešte nemáš, je skvelé si ju prečítať pre lepšie rozšírenie obzorov na začiatku investovania a praktické spojenie si tvojich cieľov s reálnymi možnosťami zvyšovania životného štandardu.

Zhrnutie objednávky

"Verím, že každý, kto sa začne zaujímať o to, ako mať vždy dostatok peňazí a Bohatý Život, sa k tomu dopracuje. S mojou pomocou ešte rýchlejšie."

nezávislá expertka na peniaze, autorka programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..."

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%... "


Vaša platba je u nás v bezpečí:

Copyright © 2020, peniazepolopate.sk