fbpx

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 

The timer has expired!

 Aj vy už nechcete prichádzať o svoj čas a peniaze? Radšej než pracovať na peniaze by ste nechali peniaze pracovať pre vás? Mám pre vás riešenie:

20 rád ako zbohatnúť
bez robenia zbytočných rozpočtov
či vzdaním sa cappuccina 

Predstavím vám rady, ktoré aj mne pomohli na ceste k bohatstvu.

DOKONČITE OBJEDNÁVKU TU:

ÁNO, súhlasím, že zručnosť ako na peniaze tak, aby som získal peniaze aj čas na to, čo milujem budem využívať k zlepšovaniu svojho života aj životov ľudí mne blízkych.

Step 1


ÁNO, súhlasím, že sa si obstarávam eBook 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zbytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina.

Step 1


ÁNO, súhlasím, že získam 20 rád ako zbohatnúť. A to zdokumentovaných v podobe e-knihy, krok po kroku, ktorú sama Zuzana využíva na jej ceste k bohatstvu a pasívnym príjmom.

Step 1


ÁNO, súhlasím, že ak chcem mať viac peňazí a času pre seba.

Step 1


ÁNO, súhlasím, že získam špeciálny postup ako si nadstaviť svoju cestu k bohatstvu tým, čo robiť a čo nerobiť s peniazmi, ak chcem získať bohatstvo a finančnú slobodu.

Step 1


ÁNO, súhlasím, že špeciálna cena e-knihy 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zbytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina je € 7. Viem, že som sa dostal/a k špeciálnej akciovej zľave.

Step 1


ÁNO, viem, že špeciálna akciová cena je časovo obmedzená a až odpočet príde k nule, moja šanca získať eBook 20 rád ako zbohatnúť... bude preč...

Step 1


The timer has expired!

ÁNO, viem, že ak DNES uhradím objednávku, získam e-knihu 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zbytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina za najnižšiu možnú cenu.

Step 1


ÁNO, idem do toho, Zuzana! Došlo mi, že kľúčom k bohatstvu a finančnej slobode je poznať spôsoby, ako mať a množiť peniaze efektívnejšie a jednoduchšie. A tým si aj vytvárať viac času pre seba.

Step 1


Áno, chcem mať viac peňazí a času pre seba hneď teraz. Áno, som pripravený/á...

Step 1


Kontaktné informácie

Fakturačná adresa

Platobné informácie

Zhrnutie objednávky

"Verím, že každý, kto sa začne zaujímať o to, ako mať vždy dostatok peňazí a Bohatý Život, sa k tomu dopracuje. S mojou pomocou ešte rýchlejšie."

nezávislá expertka na peniaze, autorka programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..."

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%... "


Vaša platba je u nás v bezpečí:

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 

The timer has expired!