Investičný tréning ZADARMO

so ZUZANOU BANÁŠOVOU


Vysvetlivky:

Cashflow Wheel - Kolo pasívnych príjmov, teda keď peniaze pracujú pre Teba a točíš ich tak, aby si rozdelil/a riziko a získaval/a každý mesiac viac a viac peňazí, aby si dosiahol/a sumu, ktorú chceš každý mesiac mať a začal/a ju vidieť na tvojom účte 

Pasívny Príjem - peniaze, ktoré ti prichádzajú pravidelne (napr. mesačne) na účet z tvojej investície

Royal Investor Movement - naše hnutie, kde patria všetci moji úžasní králi a kráľovné, ktorí nechávajú peniaze pracovať pre nich

Pasívny Investor & Investorka - program, kde vzdelávam ako na pasívne príjmy a systém Cashflow Wheel a kde zdieľam to, čo zarába mne

Cashflow Wheel: 
Sprav z 1000ky ➡️ 5.000€!


Daj mi 3 mesiace a ja ti za tento čas zmením život vďaka investovaniu!

💎 Lenka, 37, mamička na materskej, začínala s 1000€ a dnes má 1750€.


💎 Karol, 44, technik zabezpečenia, mal 3000€ a vstúpil do Cashflow Wheel 14. januára 2021 a v januári 2022 mal 17.808€ na svojom konte.

Teda znamená to, že napriek inflácii a zvyšovaniu cien aj 10-20% mu jeho 1000ka narástla na viac ako 5000€.

A navyše si už momentálne začal vyplácať mesačný cashflow vo výške 2.849€. Chceš to aj ty?


💎 Jaroslav, 45, podnikateľ, rozdelil svoje peniaze a tu začínal s 15.000€ a vstúpil do jednej z investícií v Cashflow Wheel. 

Po 6 mesiacoch (Júl 21 - zač. Januára 2022) mal na svojom konte 34 696€ a dnes už je v jeho bank konte pravidelne každý mesiac 5.204€. 

Chceš mať aj ty takéto výsledky?


Upozorňujem: Musíš začať, pohnúť zadkom, aby si Cashflow Wheel roztočil/a a potom so mnou takéto výsledky budeš mať aj ty! 

Vstup je zakázaný ľuďom, ktorí sa ľutujú a ochkajú & majú milión výhovoriek namiesto činov!


Obmedzená kapacita 100 miest pre vstup!

Tento návod či tréning obsahuje obsah a materiály, na ktoré sa vzťahuje duševné vlastníctvo autorky. Neoprávnené šírenie môže mať právne dopady.

Zuzana Banášová nie je zodpovedná za Tvoje výsledky a Tvoju schopnosť vytvoriť si svoju prax, či zarábať peniaze a bohatnúť použitím jej stratégií, nápadov, informácí a nástrojov. Akékoľvek finančné čísla zmienené vo workshope, na tejto alebo ďalších stránkach zobrazujú koncepty a nemali by byť považované za priemerné zárobky, výsledky či sľuby k súčasným a budúcim výsledkom. Vždy všetko konzultuj so svojim právnikom, účtovníkom či profesionálnym poradcom predtým, než zareaguješ na tieto alebo akékoľvek iné informácie k zmene životného štýlu, biznisu alebo financií. Ty sám/sama si zodpovedný/á za svoj život a svojou registráciou na toto podujatie súhlasíš s tým, že nie sme zodpovední za Tvoje rozhodnutia, akcie a výsledky a to nikdy a za žiadnych okolností. 


Táto stránka nie je súčasťou Facebookovej stránky či Facebook Inc. Táto stránka nie je podporovaná Facebookem. Facebook je ochranná známka patriaca Facebool Inc. 


Informácie k spracovávaniu osobných údajov

© 2022 - Zuzana Banášová. Všetky práva vyhradené.

Chyť si Tvoje Miesto! Zadaj svoje Meno a Email pre vstup do tréningu ZADARMO!

Vaše osobné údaje (email, mobil) sú u mňa (Zuzana Banášová) v bezpečí. Budú spracovávané na základe mojich zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z aktuálnej a platnej slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla dávate súhlas s týmto spracovaním a s prijímaním emailov . Na obdobie maximálne 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, kliknutím na link na konci každého emailu.

Close