Kráľ & Kráľovná Peňazí Mastermind

Wow, wow, wow - 3 mesiace v Zuzaninom poli!

V 1. časti programu ti presne Zuzana ukáže ako získať naspäť moc nad tvojimi peniazmi, rozumieť pascám Matrixu v peňažnom systéme a hlavne, pripraviť ťa na cestu Investora.

V 2. časti programu si pripravíš pole na investovanie, otvoríš si investičný účet, 1. raz zainvestuješ a nastavíš si mesačné investovanie na automat. 

Program Finančnej Gramotnoti & Investovania

Zuzana nikam netlačí ak už nejakú investíciu máš, práve naopak - ukáže ti ako a kde môžeš veci zmeniť najlepším spôsobom, ale až po tom, čo sám/a chceš - lebo pochopíš, lebo vidíš čísla čierne na bielom a tie hovoria jasnou rečou, ... 

Pochopíš aké všetky nástrahy už len pri pravidlenom investovaní z mesačných výplat existujú, ako ich spoznať, a čo odteraz robiť, aby si mal/a super výsledky. Tešíme sa na túto cestu. Bude to bomba!

Budem zdielať a ukážem ti vývoj môjho porozumeniu financiám, investovaniu a ako čo spolu súvisí. Tento program je pre teba ideálny bez ohľadu na to, na akej úrovni príjmu sa momentálne nachádzaš. 

Získaš veľa vedomostí aj praxe o tom, čo môžeš robiť so svojimi peniazmi, aj to ako investovať a tak budeš neustále rásť!

Veci, ktorým sa budeme venovať:

Ako porozumieť rozdielu medzi investovaním bežne na trhu s nástrahami a investovaním na Kráľa a Kráľovnú Peňazí
Ako si nastaviť investovanie na automat tam, kde získaš najviac (priem.15-20%/rok), bez zbytočných poplatkov a naučíš sa aj vybrať si kam.
Čo urobiť ak už nejaké investovanie máš a je neefektívne - ako čo najlepšie odtiaľ vyjsť. Priamo ušité na teba na live calle.
Nastavíš teraz a stačí ak kontroluješ raz ročne. Po 3 mesiacoch odchádzaš s dokončenou robotou 😉
Ako sa pracuje s rozpočtom tak, aby si nemusel/a robiť rozpočty  -> systém Nastav a Užívaj (TO JE ZLATO!)
Ako si nastaviť peňažný & investičný model, ktorý je UDRŽATEĽNÝ
Jednoducho 3 mesiace v Zuzaninom poli, live mastermind cally každý druhý týždeň so Zuzanou a/alebo tímom a video-návody, ktorým porozumie aj pubertiak, 8 domácich úloh/cvičení do praxe = jeden finančne aj investične gramotný a viac korporáciami neo*ebateľný človek

...aha!! A ešte oveľa viac!


Tento program sa začína 7. Novembra

*  Ceníme si vaše súkromie.  Zaregistrovaním sa súhlasíte s našimi obchodnými podmienkami & ochranou osobných údajov. Odhlásiť sa viete jedným kliknutím kedkoľvek. 

Pre všetky programy a masterclassy, ak platíš cez splátkový plán, si zodpovedný/á za dokončenie každej platby, nezáleží na to, či opustíš program alebo ho nedokončíš v čase na to určenom. Peniaze nevraciame.

Copyright © 2022 Zuzana Banášová & Royal PPL s.r.o. All Rights Reserved 

Access The Training Now

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close