Kráľ Peňazí

Tento program vám presne ukáže ako získať naspäť moc nad tvojimi peniazmi, rozumieť pascám Matrixu v peňažnom systéme a hlavne, pripraviť ťa na cestu Investora.

Každý z nás musí makať na aktívny príjem (alebo byť z nejakého živený/á). Preto je dôležité rozumieť peniazom a tomu ako fungujú, spraviť si poriadky najprv doma a v peňaženke, a následne si zaviesť systém do praxe tak, aby si mal/a, čo v živote chceš a mohla mať aj investovanie, ktoré ti prinesie finančnú slobodu. 

Program Finančnej Gramotnoti

Budem zdielať a ukážem vám vývoj môjho porozumeniu financiám, investovaniu a ako čo spolu súvisí. Tento program je pre vás ideálny bez ohľadu na to, na akej úrovni príjmu sa momentálne nachádzaš. 

Naučíš sa akých 5 esenciálnych vecí robiť a nerobiť s peniazmi a ako sa stať finančne gramotným človekom + praktické kroky, ktoré robiť, aby si ich impelmentoval/a do budovania bohatstva aj života.

Získaš veľa vedomostí o tom, čo môžeš robiť so svojimi peniazmi a tak budeš neustále rásť!

Veci, ktorým sa budem venovať:


- Ako sa pracuje s rozpočtom tak, aby si nemusel/a robiť rozpočty  (nastav raz a užívaj)

- systém Nastav a Užívaj (TO JE ZLATO!)

- Ako to zvládnuť, hoci si sám/a

- Ako si nastaviť peňažný model, ktorý je UDRŽATEĽNÝ

- Ako byť úplne autentická/ý k sebe tak, aby si rástol/a čo najrýchlejšie hore

- 4 týždne, 4 nadupané videá, ktorým porozumie aj pubertiak, 4 domáce úlohy/cvičenia do praxe = jeden finančne gramotný a viac korporáciami neo*ebateľný človek

...aha!! A ešte oveľa viac!


*  Ceníme si vaše súkromie.  Zaregistrovaním sa súhlasíte s našimi obchodnými podmienkami & ochranou osobných údajov. Odhlásiť sa viete jedným kliknutím kedkoľvek. 

Pre všetky programy a masterclassy, ak platíš cez splátkový plán, si zodpovedný/á za dokončenie každej platby, nezáleží na to, či opustíš program alebo ho nedokončíš v čase na to určenom. Peniaze nevraciame.

Copyright © 2022 Zuzana Banášová & Royal PPL s.r.o. All Rights Reserved 

Access The Training Now

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close