Investičný tréning ZADARMO pre (aj budúcich) Investorov

So ZUZANOU BANÁŠOVOU

Workshop prebehne od pondelka 11.9. do piatku 15.9.2023

Majster/ka Tradingu:
Ako si vytradovať Pasívny Príjem 10%,15% & 30%+ (alebo aj 80%)/mesačne


Ako dosiahnuť Finančnú Nezávislosť od Systému

Daj si 2-3 mesiace a my ti za tento čas zmeníme život vďaka investovaniu!


Janka, 23, študentka, začínala s 1000€ a dnes má 2032,54€.

Pavol, 42, elektrikár, mal 3000€ a vstúpil do Cashflow Wheel 6. januára 2023 a v máji 2023 mal 5.606,68€ na svojom konte.
Teda znamená to, že napriek inflácii a zvyšovaniu cien aj 10-20% mu jeho 1000ka narástla za 4 mesiace skoro na 2.000€.
A ak by si už momentálne začal vyplácať mesačný cashflow, môže ho mať vo výške 504,60€. Chceš to aj ty?

Jaroslav, 46, podnikateľ, rozdelil svoje peniaze a tu začínal s 2x 10.000€ a riadi si aj priemerné riziko aj nízkorizikové investovanie.
Po 5 mesiacoch (Dec 22 - zač. Mája 2023) mal na svojom konte 27 492,52€ a dnes už je v jeho bank konte pravidelne každý mesiac 1.916,87€ mesačne.

Toto je ozajstný Game Changer na trhu.


Chceš mať aj ty takéto výsledky?

Zober si tvoje peniaze a rozhodnutia naspäť do tvojich rúk!

Upozorňujem: Musíš začať, venovať si 2-3 mesiace, aby si to raz roztočil/a a potom so mnou takéto výsledky budeš mať aj ty! Následná správa trvá účastníkom tri až štyri hodiny týždenne, niekedy dokonca mesačne.

Vstup je zakázaný ľuďom, ktorí sa ľutujú a ochkajú, myslia si, že pozretím videa sa im čarovne vytvorí konto & majú milión výhovoriek namiesto činov!


Som tu pre teba, aby som ťa v našej komunite podporila, pretože či ešte len s Investovaním a Trvalým Bohatnutím začínaš alebo už si na tejto ceste - každý level prináša nové výzvy a ty na to nemusíš byť sám/sama!

Obmedzená kapacita 350 miest pre vstup!

Tento návod či tréning obsahuje obsah a materiály, na ktoré sa vzťahuje duševné vlastníctvo autorky. Neoprávnené šírenie môže mať právne dopady.

Zuzana Banášová nie je zodpovedná za Tvoje výsledky a Tvoju schopnosť vytvoriť si svoju prax, či zarábať peniaze a bohatnúť použitím jej stratégií, nápadov, informácí a nástrojov. Akékoľvek finančné čísla zmienené vo workshope, na tejto alebo ďalších stránkach zobrazujú koncepty a nemali by byť považované za priemerné zárobky, výsledky či sľuby k súčasným a budúcim výsledkom. Vždy všetko konzultuj so svojim právnikom, účtovníkom či profesionálnym poradcom predtým, než zareaguješ na tieto alebo akékoľvek iné informácie k zmene životného štýlu, biznisu alebo financií. Ty sám/sama si zodpovedný/á za svoj život a svojou registráciou na toto podujatie súhlasíš s tým, že nie sme zodpovední za Tvoje rozhodnutia, akcie a výsledky a to nikdy a za žiadnych okolností. 


Táto stránka nie je súčasťou Facebookovej stránky či Facebook Inc. Táto stránka nie je podporovaná Facebookem. Facebook je ochranná známka patriaca Facebool Inc. 


Informácie k spracovávaniu osobných údajov

© 2024 - Zuzana Banášová. Všetky práva vyhradené.

Zaisti si Miesto!

Zadaj svoje Meno a Email pre vstup do tréningu ZADARMO!

Vaše osobné údaje (email, mobil) sú u mňa (Zuzana Banášová) v bezpečí. Budú spracovávané na základe mojich zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z aktuálnej a platnej slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla dávate súhlas s týmto spracovaním a s prijímaním emailov . Na obdobie maximálne 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, kliknutím na link na konci každého emailu.

Close