Investičný tréning ZADARMO pre (aj budúcich) Investorov

So ZUZANOU BANÁŠOVOU

ROYAL INVESTOR... otváram Ti bránu k  Investovaniu!


Daj mi 3 mesiace a ja ti za tento čas zmením život a investovanie na úplne novú úroveň!

Tieto tréningy sú pre (aj budúcich) investorov a investorky: ktorí chcú finančnú slobodu, chcú budovať Trvalé/Generačné Bohatstvo a investujú do vzdelávania a svojich posunov.

Upozorňujem: Vstup je zakázaný ľuďom, ktorí sa ľutujú, zostavajú v obeti a majú milión výhovoriek namiesto činov!


Som tu pre teba, aby som ťa v našej komunite podporila, pretože či ešte len s Investovaním a Trvalým Bohatnutím začínaš alebo už si na tejto ceste - každý level prináša nové výzvy a ty na to nemusíš byť sám/sama!

Obmedzená kapacita 200 miest pre vstup!

Tento návod či tréning obsahuje obsah a materiály, na ktoré sa vzťahuje duševné vlastníctvo autorky. Neoprávnené šírenie môže mať právne dopady.

Zuzana Banášová nie je zodpovedná za Tvoje výsledky a Tvoju schopnosť vytvoriť si svoju prax, či zarábať peniaze a bohatnúť použitím jej stratégií, nápadov, informácí a nástrojov. Akékoľvek finančné čísla zmienené vo workshope, na tejto alebo ďalších stránkach zobrazujú koncepty a nemali by byť považované za priemerné zárobky, výsledky či sľuby k súčasným a budúcim výsledkom. Vždy všetko konzultuj so svojim právnikom, účtovníkom či profesionálnym poradcom predtým, než zareaguješ na tieto alebo akékoľvek iné informácie k zmene životného štýlu, biznisu alebo financií. Ty sám/sama si zodpovedný/á za svoj život a svojou registráciou na toto podujatie súhlasíš s tým, že nie sme zodpovední za Tvoje rozhodnutia, akcie a výsledky a to nikdy a za žiadnych okolností. 


Táto stránka nie je súčasťou Facebookovej stránky či Facebook Inc. Táto stránka nie je podporovaná Facebookem. Facebook je ochranná známka patriaca Facebool Inc. 


Informácie k spracovávaniu osobných údajov

© 2022 - Zuzana Banášová. Všetky práva vyhradené.

Zaisti si Miesto!

Zadaj svoje Meno a Email pre vstup do tréningu ZADARMO!

Vaše osobné údaje (email, mobil) sú u mňa (Zuzana Banášová) v bezpečí. Budú spracovávané na základe mojich zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z aktuálnej a platnej slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla dávate súhlas s týmto spracovaním a s prijímaním emailov . Na obdobie maximálne 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, kliknutím na link na konci každého emailu.

Close