Rozdiel Medzi 10k a 100k/ročne v Biznise Masterclass

Táto Masterclass vám presne ukáže, ako som prešla z 10 000 za rok na 10 000 za štvrťroka, z 10 000 za štvrťroka na 10 000 za mesiac a potom nakoniec z 10 000 za mesiac na 100 000 za rok!

Budem zdielať a ukážem vám vývoj môjho biznis modelu!!! Toto školenie je pre vás ideálne bez ohľadu na to, na akej úrovni príjmu sa momentálne nachádzaš. Naučíš sa akých 5 esenciálnych vlastností má Líder svojho biznisu a ako sa stať týmto človekom + praktické kroky, ktoré robiť, aby si ich impelmentoval/a do biznisu aj života.

Získaš veľa vedomostí o tom, čo môžeš robiť v budúcnosti, keď budeš neustále rásť!

Veci, ktorým sa budem venovať:

- Ako sa mení biznis z 10 000 za rok na 100 000 za rok

- 5 BODOV, ako sa stať 100-tísícovým lídrom (TO JE ZLATO!)

- Ako to zvládnuť, hoci si sám/a (alebo len s asistentkou)

- Ako vybudovať obchodný model, ktorý je UDRŽATEĽNÝ

- Ako byť úplne autentická/ý a priťahovať klientov ako magnet

...aha!! A ešte oveľa viac!

Toto školenie sa uskutoční naživo 19. septembra.

*  Ceníme si vaše súkromie.  Zaregistrovaním sa súhlasíte s našimi obchodnými podmienkami & ochranou osobných údajov. Odhlásiť sa viete jedným kliknutím kedkoľvek. 

Pre všetky programy a masterclassy, ak platíš cez splátkový plán, si zodpovedný/á za dokončenie každej platby, nezáleží na to, či opustíš program alebo ho nedokončíš v čase na to určenom. Peniaze nevraciame.

Copyright © 2022 Zuzana Banášová & Royal PPL s.r.o. All Rights Reserved 

Access The Training Now

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close