ROYAL PPL ACADEMY

Investičný tréning ZADARMO

so ZUZANOU BANÁŠOVOU a ROYAL PPL ACADEMY


Vysvetlivky:

Cashflow Wheel - Kolo pasívnych príjmov, teda keď peniaze pracujú pre Teba a točíš ich tak, aby si rozdelil/a riziko a získaval/a každý mesiac viac a viac peňazí, aby si dosiahol/a sumu, ktorú chceš každý mesiac mať a začal/a ju vidieť na tvojom účte

Royal PPL Academy  - naše hnutie, akadémia, škola. Vedieme ťa krok za krokom z bodu 0. (neviem o investovaní nič & ani tá moja finančná gramotnosť nie je slávna) cez 1. a 2. ročník spokojného investora, ktorému sa zhodnocuje majetok 30-120% ročne po šikovného tradera, ktorí s prehľadom spraví 10-ky % každý mesiac.

Pasívny Príjem - niečo, čo je z veľkej časti imaginárne, ale možné!! Všetci ho chcú. Málokto je však ochotný máknuť viac dnes a investovať, aby mal pasívny príjem zajtra.

Royal Invest Academy - program, kde vzdelávame ako na zhodnocovanie peňazí 30-120% ročne, podľa toho aká stratégia ti sadne, ako na pasívny príjem & rast konta bez požieračov tvojho zisku (a kde zdieľam to, čo zarába mne)

Workshop prebehne od pondelka 11.9. do piatku 15.9.2023

Majster/ka Tradingu:
Ako si vytradovať Pasívny Príjem 10%,15% & 30%+ (alebo aj 80%)/mesačne


Ako dosiahnuť Finančnú Nezávislosť od Systému

Daj si 2-3 mesiace a my ti za tento čas zmeníme život vďaka investovaniu!

Janka, 23, študentka, začínala s 1000€ a dnes má 2032,54€.


Pavol, 42, elektrikár, mal 3000€ a vstúpil do Cashflow Wheel 6. januára 2023 a v máji 2023 mal 5.606,68€ na svojom konte.

Teda znamená to, že napriek inflácii a zvyšovaniu cien aj 10-20% mu jeho 1000ka narástla za 4 mesiace skoro na 2.000€.

A ak by si už momentálne začal vyplácať mesačný cashflow, môže ho mať vo výške 504,60€. Chceš to aj ty?


Jaroslav, 46, podnikateľ, rozdelil svoje peniaze a tu začínal s 2x 10.000€ a riadi si aj priemerné riziko aj nízkorizikové investovanie.

Po 5 mesiacoch (Dec 22 - zač.  Mája 2023) mal na svojom konte 27 492,52€ a dnes už je v jeho bank konte pravidelne každý mesiac 1.916,87€ mesačne. 


Toto je ozajstný Game Changer na trhu.


Chceš mať aj ty takéto výsledky?

Zober si tvoje peniaze a rozhodnutia naspäť do tvojich rúk!


Upozorňujem: Musíš začať, venovať si 2-3 mesiace, aby si to raz roztočil/a a potom so mnou takéto výsledky budeš mať aj ty! Následná správa trvá účastníkom tri až štyri hodiny týždenne, niekedy dokonca mesačne.

Vstup je zakázaný ľuďom, ktorí sa ľutujú a ochkajú, myslia si, že pozretím videa sa im čarovne vytvorí konto & majú milión výhovoriek namiesto činov!


Obmedzená kapacita 500 miest pre vstup!

Tento návod či tréning obsahuje obsah a materiály, na ktoré sa vzťahuje duševné vlastníctvo autorky. Neoprávnené šírenie môže mať právne dopady.

Zuzana Banášová nie je zodpovedná za Tvoje výsledky a Tvoju schopnosť vytvoriť si svoju prax, či zarábať peniaze a bohatnúť použitím jej stratégií, nápadov, informácí a nástrojov. Akékoľvek finančné čísla zmienené vo workshope, na tejto alebo ďalších stránkach zobrazujú koncepty a nemali by byť považované za priemerné zárobky, výsledky či sľuby k súčasným a budúcim výsledkom. Vždy všetko konzultuj so svojim právnikom, účtovníkom či profesionálnym poradcom predtým, než zareaguješ na tieto alebo akékoľvek iné informácie k zmene životného štýlu, biznisu alebo financií. Ty sám/sama si zodpovedný/á za svoj život a svojou registráciou na toto podujatie súhlasíš s tým, že nie sme zodpovední za Tvoje rozhodnutia, akcie a výsledky a to nikdy a za žiadnych okolností. 


Táto stránka nie je súčasťou Facebookovej stránky či Facebook Inc. Táto stránka nie je podporovaná Facebookem. Facebook je ochranná známka patriaca Facebool Inc. 


Informácie k spracovávaniu osobných údajov

© 2023- Zuzana Banášová & ROYAL PPL s.r.o.  Všetky práva vyhradené.

Chyť si Svoje Miesto! 

Zadaj svoje Meno a Email pre vstup do tréningu ZADARMO!

Vaše osobné údaje (email, mobil) sú u mňa (Zuzana Banášová) v bezpečí. Budú spracovávané na základe mojich zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z aktuálnej a platnej slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla dávate súhlas s týmto spracovaním a s prijímaním emailov . Na obdobie maximálne 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, kliknutím na link na konci každého emailu.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close