⬇️ Vypočítaj si tvoje možnosti pasívneho príjmu 🎡💸 v Cashflow Wheel ⬇️

A vypočítaj si, koľko ti tvoje peniaze môžu zarábať pre teba v Cashflow Wheel systéme.

Investičná Kalkulačka
Cashflow Wheel 🎡💸

Inflácia, zdražovanie – už aj teba to straší zo sna? Spi sladko s pasivným príjmom. Zrátaj si, koľko ti investície vynesú. 

Investovanie jednoducho - v 3 krokoch:

1. Zadaj sumu, ktorú chceš investovať .

2. Počet mesiacov, za ktorý by si rád dosiahol/a zvýšenie peňazí a/alebo pasívny príjem.

3. Zistíš výsledok. Áno, tak jednoducho. 

Tento návod či tréning obsahuje obsah, na ktorý sa vzťahuje duševné vlastníctvo autorky. Neoprávnené šírenie môže mať právne dopady.

Zuzana Banášová nie je zodpovedná za Tvoje výsledky a Tvoju schopnosť vytvoriť si svoju prax, či investovať a bohatnúť použitím jej stratégií, nápadov, informácí a nástrojov. Minulé zisky a výsledky nie sú zárukou budúcich ziskov či výsledkov. Ty sám/sama si zodpovedný/á za svoj život a svojou registráciou na toto podujatie súhlasíš s tým, že nie sme zodpovední za Tvoje rozhodnutia, akcie a výsledky. 

© 2023 - Zuzana Banášová. Všetky práva vyhradené.

Kalkulačka Cashflow Wheel: Zadaj meno a email & vypočítaj si možnosti a tvoj pasívny príjem ZADARMO!

Vaše osobné údaje (email, mobil) sú u mňa (Zuzana Banášová) v bezpečí. Budú spracovávané na základe mojich zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z aktuálnej a platnej slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla dávate súhlas s týmto spracovaním a s prijímaním emailov . Na obdobie maximálne 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, kliknutím na link na konci každého emailu.

Close