Gratulujeme & Ďakujeme : si registrovaný/á aj na VIP call

Úžasné! Tvoje miestona
VIP CALL je rezervované

Email s odkazom na piatkové vysielanie ti príde počas workshopu, deň vopred. Nastav si pripomienku, aby si nezabudol/a na čas a mohol/a byť s nami naživo a zobrať si čo najviac. 

Takisto ak máš otázku prichystaj si ju, pracovať s vašimi otázkami budeme práve v piatok 26.5. 2023 o 18:00h.

POSLEDNÝ KROK
Pridaj sa do FB skupiny


Do skupiny sa môžeš pridať tu >>

Tento návod či tréning obsahuje obsah a materiály, na ktoré sa vzťahuje duševné vlastníctvo autorky. Neoprávnené šírenie môže mať právne dopady.

Zuzana Banášová nie je zodpovedná za Tvoje výsledky a Tvoju schopnosť vytvoriť si svoju prax, či zarábať peniaze a bohatnúť použitím jej stratégií, nápadov, informácí a nástrojov. Akékoľvek finančné čísla zmienené vo workshope, na tejto alebo ďalších stránkach zobrazujú koncepty a nemali by byť považované za priemerné zárobky, výsledky či sľuby k súčasným a budúcim výsledkom. Vždy všetko konzultuj so svojim právnikom, účtovníkom či profesionálnym poradcom predtým, než zareaguješ na tieto alebo akékoľvek iné informácie k zmene životného štýlu, biznisu alebo financií. Ty sám/sama si zodpovedný/á za svoj život a svojou registráciou na toto podujatie súhlasíš s tým, že nie sme zodpovední za Tvoje rozhodnutia, akcie a výsledky a to nikdy a za žiadnych okolností. 


Táto stránka nie je súčasťou Facebookovej stránky či Facebook Inc. Táto stránka nie je podporovaná Facebookem. Facebook je ochranná známka patriaca Facebool Inc.

Informácie k spracovávaniu osobných údajov

© 2023 - Zuzana Banášová & ROYAL PPL s.r.o. Všetky práva vyhradené.