Investičný tréning ZADARMO

so ZUZANOU BANÁŠOVOU


Vysvetlivky:

Pasívny Príjem - peniaze, ktoré ti prichádzajú pravidelne (napr. mesačne) na účet z tvojej investície - pracuješ iba raz na peniaze, potom nechávaš peniaze pracovať pre teba (to je ten reálny, najčistejší pasívny príjem)

Royal Investor Movement - naše hnutie, kde patria všetci moji úžasní králi a kráľovné, ktorí nechávajú peniaze pracovať pre nich

Kráľ & Kráľovná Peňazí - program, kde vzdelávam ako na najistejší pasívny príjem a kde zdieľam to, čo zarába mne

Investuj Ziskovejšie
& pre teba


Daj mi 3 mesiace a ja ti za tento čas zmením život vďaka investovaniu!

Anka, 42, markeťačka, zmenila posielanie peňazí na fondíky, ktoré sľubujú prilepšenie o pár eur na dôchodku najskôr v 70-ke. 

Namiesto toho si nastavila investovanie na 12 rokov a dopraje si dôchodok sama s tou istou sumou mesačne. A tak si zobrala naspäť 93% zisku, ktoré vyhadzovala na poplatky fondíkom.


Dávid, 32, kvalitár, zrušil "investovanie" cez životku a nenechal sa viac okrádať o 97% zisku! 

Naopak naplánoval si investovanie, ktoré ma nižšie poplatky, vyššie výnosy a svoje rozhodnutie môže spraviť na pár klikov. Svoj dôchodok má naplánovaný za 8-10 rokov. Vyhral 3x! 


Lucka, 34, maminka, nielenže založila investovanie, ktoré jej prinesie "výplatu" o 15 rokov, ale zároveň aj sporí svojim deťom nie sporením, ale investovaním. 

Naplánovala dať svojim deťom finančnú slobodu v 18-ke a 20-ke.


Chceš mať aj ty takéto výsledky?

Zober si tvoje peniaze a rozhodnutia naspäť do tvojich rúk!


Upozorňujem: Musíš začať, venovať si 2-3 mesiace, aby si to raz roztočil/a a potom so mnou takéto výsledky budeš mať aj ty! Následná správa trvá účastníkom hodinu až dve ročne.

Vstup je zakázaný ľuďom, ktorí sa ľutujú a ochkajú, myslia si, že pozretím videa sa im čarovne vytvorí konto & majú milión výhovoriek namiesto činov!


Obmedzená kapacita 250 miest pre vstup!

Tento návod či tréning obsahuje obsah a materiály, na ktoré sa vzťahuje duševné vlastníctvo autorky. Neoprávnené šírenie môže mať právne dopady.

Zuzana Banášová nie je zodpovedná za Tvoje výsledky a Tvoju schopnosť vytvoriť si svoju prax, či zarábať peniaze a bohatnúť použitím jej stratégií, nápadov, informácí a nástrojov. Akékoľvek finančné čísla zmienené vo workshope, na tejto alebo ďalších stránkach zobrazujú koncepty a nemali by byť považované za priemerné zárobky, výsledky či sľuby k súčasným a budúcim výsledkom. Vždy všetko konzultuj so svojim právnikom, účtovníkom či profesionálnym poradcom predtým, než zareaguješ na tieto alebo akékoľvek iné informácie k zmene životného štýlu, biznisu alebo financií. Ty sám/sama si zodpovedný/á za svoj život a svojou registráciou na toto podujatie súhlasíš s tým, že nie sme zodpovední za Tvoje rozhodnutia, akcie a výsledky a to nikdy a za žiadnych okolností. 


Táto stránka nie je súčasťou Facebookovej stránky či Facebook Inc. Táto stránka nie je podporovaná Facebookem. Facebook je ochranná známka patriaca Facebool Inc. 


Informácie k spracovávaniu osobných údajov

© 2022 - Zuzana Banášová & ROYAL PPL s.r.o.  Všetky práva vyhradené.

Chyť si Tvoje Miesto! 

Zadaj svoje Meno a Email pre vstup do tréningu ZADARMO!

Vaše osobné údaje (email, mobil) sú u mňa (Zuzana Banášová) v bezpečí. Budú spracovávané na základe mojich zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z aktuálnej a platnej slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla dávate súhlas s týmto spracovaním a s prijímaním emailov . Na obdobie maximálne 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, kliknutím na link na konci každého emailu.

Close