Vitajte v členskej sekcii - Investičné Šablóny

Tu nájdeš Video-Tutoriál  k Investičných Šablónam a ich prevedeniu do praxe. Pozri si ho prv ako začneš vypĺňať Šabllóny.


!! POZOR !!

Pri otvorení Google Excel Šablón na doplnenie a prepísanie si ich najprv ulož - vytvor vlastnú verziu a zavri. Choď potom do svojho Google konta a otvor si svoju vlastnú verziu, aby tvoje Šablóny nevidel každý a mohol si s nimi pracovať v súkromí.


V ľavom hornom rohu klikneme na: Súbor -> A vyberieme Vytvoriť kópiu. A tak si skopírujeme Šablóny na svoj disk a upravujeme.

6 najčastejších investícií na trhu - IŠ

Investičné Šablóny č. 2: Google Tabs

Ak by ti náhodou Šablóny neotvorilo, napíš mi email a v správe uveď email s ktorým si prihlásený do členskej sekcii a vyriešime problém do 24h. 

Zoznam-checklist - IŠ

 Prípady z praxe - IŠ 

Bonusy

Bonus - Checklist 1str. IŠ

Komentáre

Zuzana Banášová

Vaša inštruktorka kurzu

Zastávam názor, že každý človek si vie zvýšiť svoju životnú úroveň postupne, ak aplikuje kroky, ktoré sa v kurze naučí do praxe. A tak dokáže dopriať Bohatý Život sebe aj blízkym.

Ciele Investičných Šablón

Vedieť, kde mi moja 100ka mesačne koľko zarobí (alebo vaša mesačná suma).
Zvýšiť svoje povedomie o tom, čo vám vaše peniaze môžu zarobiť, keď ich pošlete do práce namiesto vás.
Ako začať investovať - ako si vybrať tú najlepšiu variantu pre vás?
Ako plynule zmeniť svoje investície aj na pasívne príjmy a dosiahnuť tak finančnú slobodu.

DÔLEŽITÉ: Zárobky a zrieknutie sa práva

Zisky a výnosy reprezentované Zuzanou Banášovou na týchto stránkach ukazujú potenciál zárobku. Úspechy Zuzany Banášovej, odporúčania a iné príklady, ktoré sú použité, sú výnimočné, neštandardné výsledky a nemajú za cieľ zaručiť, že ty alebo ostatní dosiahnete rovnaké výsledky. Individuálne výsledky sa vždy budú líšiť a tie tvoje bude závisieť výlučne od tvojich individuálnych schopností, možností, pracovnej etiky, obchodných zručností a skúseností, úrovne motivácie, aplikácie rád z Návodu na finančnú slobodu, vývoja trhu, bežných či nepredvídateľných rizík podnikania, investovania a ďalších faktorov.

Programy Zuzany Banášovej a Zuzana Banášová individuálne nie sú zodpovedné za tvoje činy. Ty si výlučne zodpovedný za svoje vlastné kroky a rozhodnutia a vyhodnotenie, ako používať naše produkty a služieb by malo byť založené na tvojej vlastnej zodpovednosti a úsudku. Súhlasíš s tým, že programy Zuzany Banášovej nie sú voči tebe v žiadnom prípade zodpovedné za tvoje výsledky pri používaní našich produktov a služieb. Pozri si naše Obchodné podmienky pre úplné zrieknutie sa zodpovednosti a iných obmedzení.

Programy Zuzany Banášovej vrátane Zuzany Banášovej osobne môžu dostávať províziu a odmenu za produkty a služby, ktoré ti odporúčajú. Zuzana Banášová osobne používa odporúčaný zdroj, pokiaľ to neustanovuje inak. Ak nechceš, aby boli programy Zuzany Banášovej a Zuzana Banášová odmeňovaná za odporúčanie produktov a služieb tretích strán, odporúčame, aby si vyhľadával online službu prostredníctvom odkazu bez partnerského odkazu.

Copyright 2018-2021 © www.peniezepolopate.sk · Všetky práva vyhradené.