KRÁĽ PEŇAZÍ

VIDEO ZDARMA ODHAĽUJE:

Osvečený spôsob 4 krokov

AKO ZÍSKAŠ PENIAZE a finančnú nezávisloť 


bez zbytočných rozpočtov či uťahovania si opaskov(aj ak teraz pracuješ 8 a viac hodín denne a žiješ v kruhu od výplaty k výplate)

REFERENCIE


ČO O MOJEJ PRÁCI HOVORIA KLIENTI
 


"Zuzana má priateľský prístup, je ochotná mi kedykoľvek pomôcť a pri vysvetľovaní venovať problemtike toľko času, koľko si vyžaduje. Má jednoduchý štýl vysvetľovania s tým, že človek sa dozvie to, čo v danom prípade potrebuje, bez zbytočných kecov naookolo. Je schopná rýchlo sa zorientovať vo finančnej situácií klienta a poradiť vhodné spôsoby riešenia. Získal som v krátkom čase prehľad o svojich možnostiach na finančnom trhu. "

Juraj P.

"Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Pre mňa ako muža to je naozaj dôležité. Preto som hľadal pozemky, zisťoval si veci o rôznych typoch domov a pod. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Po stretnutí so Zuzkou behom jednej krátkej koučovacej konzultácie som si ujasnil, čo naozaj v tejto chvíli chcem. Kládla mi tie správne otázky a ja jej za to dnes ďakujem. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Splnilo to to, čo dnes požadujem a aké nároky mám. Svoj sen domu si chcem totiž splniť s partnerkou a aby sa páčil aj jej a mohli by sme tam mať raz rodinu. Bolo to moje ego - a to je dnes spokojné, že mám niečo vlastné a cítim sa ako muž lepšie. Ďakujem Zuzi."

Juraj D.

"Začal som podnikať v mladom veku no bohužiaľ to neskončilo úspechom, vďaka Zuzke som získal chuť začať odznova. Jej program mi pomohol lepšie pochopiť svet financií a efektívnejšie sa postaviť na nohy. Veľa ľudí vám úspech závidí no nevidí hodiny tvrdej práce a odriekania ktoré za ním stoja. Začať a dokončiť toto vzdelávanie bola najlepšia vec akou som mohol začať a zo to má moje veľké ďakujem. Odporúčam nielen pre tých ktorí sa nevyznajú vo financiách, ale aj pre tých ktorý si chcú rozšíriť svoje vedomosti alebo lepšie rozplánovať svoju finančnú budúcnosť."

Matúš P.

Contact Us

Sed posuere consectetur est at lobortis. Maecenas faucibus mollis interdum. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. 

We process your personal data as stated in our Privacy Policy.

Close

Pozri si video Kráľ Peňazí

Tvoj prístup k videu ti pošleme na email.

Kliknutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas so spracovávaním osobných údajov potrebných pre prístup k videu a správ, ktoré sa budú týkať peňazí. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Celé znenie zásad ochrany osobných údajov si môžete prečítať tu.

Close