fbpx

Leading Growth Hacker Ben Nevis Releases His Secret Weapon to Massive SaaS Growth...

GROWTHhack

Companies featured in

17 Little-Known Growth Hacks That The World's Top SaaS Companies Are Using to Get More Leads

Zuzana Banášová, finančný stratég, ktorá vedie Bohatý Život plný pohody a šťastia (bez pozerania sa na cenovky)

Začať bohatnúť, AJ KEĎ STE DOTERAZ NEVEDELI AKO,stať sa expertom na peniaze a už viac sa nepozerať na cenovky? Nebolo by to super?

Poviem ti jeden príbeh...

  • Peniazom som sa začala venovať ešte ako chudobná študentka, ktorá prišla do veľkého mesta a mala ledva na vyžitie a brigádovala v potravinách. 
  • Začala som cestovať do iných krajín, zarobila si viac - ale malo to svoj limit - predsalen tu bola škola a deň mal len 24 hodín. Rozhodla som sa, že našetrím a začnem viac investovať do vzdelania a podnikať.
  • Prvé podnikanie po fázy rozkvetu skončilo v mínuse a museli sme ho zabaliť, krátko na to som v investíciách prišla o vyše 50.000€.
  • Túto nepriazeň som ustála a investovala som už rozumne a vytvorila som si systém. Vďaka nemu mám dnes pasívny príjem v dostatočnej výške na vyžitie a dopriatie si v našich podmienkach aj mnoho úspešných investícií za sebou. Celý systém som vybudovala sama.
  • Našla som to, čomu sa chcem naozaj venovať - a to pomáhať a inšpirovať ľudí k Bohatému Životu - aby si každý mohol vytvoriť svoj bezstarostný život bez pozerania sa na cenovky a venovania času tomu, čo milujú. Zastávam to, že v jednoduchosti je krása a preto tento systém môže zduplikovať každý.
  • Vďaka tomu, mám dnes dostatok peňazí a času, aby som odišla na mesačnú dovolenku alebo navštívila miesta, o ktorých som kedysi len snívala.
  • Pripojte sa k ľuďom, ktorí si užívajú svoj život a staňte sa aj vy Kráľom Peňazí tu >>

Vidíme sa vo vnútri!

Zuzana Banášová

Autorka systému a online programu Kráľ Peňazí

*Spreadsheet access sent as soon as you confirm your email. 

Get Instant Access to My Insider Hacks Spreadsheet and Boost Growth Today...

 We will use and protect your data in accordance with our Privacy Policy. You can unsubscribe any time.


Copyright © YourCompany. All Rights Reserved