Metóda
Nastav a Užívaj

(Ako mi táto jednoduchá a zabudnutá METÓDA pomohla generovať pasívny príjem v dostatočnej výške na moje potreby ... )

DOKONČITE OBJEDNÁVKU TU:

ÁNO, súhlasím, že zručnosť ako na peniaze tak, aby som získal peniaze aj čas na to, čo milujem budem využívať k zlepšovaniu svojho života aj životov ľudí mne blízkych.

ÁNO, súhlasím, že sa zúčastním kurzu metódou "Nastav a užívaj" v investovaní.

ÁNO, súhlasím, že získam metódu "Nastav a užívaj". A to detailne zdokumentovanú, krok po kroku, ktorú sama Zuzana používa na jej ceste k bohatstvu a pasívnym príjmom.

ÁNO, súhlasím, že ak chcem mať viac peňazí a času pre seba, potrebujem vedieť ako byť pánom svojich peňazí a nechať peniaze pracovať na mňa.

ÁNO, súhlasím, že získam špeciálny postup ako
sa dostať na rýchlodráhu k bohatstvu. Najefektívnejšiou a zároveň 
najjednoduchšou metódou.

ÁNO, súhlasím, že získam 5 hackov, ktoré mi pomôžu dostať sa na Rýchlodráhu bohatstva minimálne
2-krát rýchlejšie.
Odhalím aj spôsoby, ktoré len málokto využíva. Viem, že zistím, ako neprešľapovať na mieste a urobiť konkrétne kroky.

ÁNO, viem, že získam pracovný zošit
so štruktúrou tréningu.
Dostanem konkrétne kroky. Zistím, ako pretaviť vedomosti na činy. Budem mať pritom všetko prehľadne pred sebou. Zistím, ako sa dostať z nuly na rýchlodráhu behom krátkeho času.

ÁNO, viem, že získam vzor hovorov na vyjednanie si lepších podmienok pre seba a blízkych. Viem, že dostanem konkrétne tipy bod po bode. Či už sa jedná o účty, poistenie, mobilných operátorov a pod. Takisto dostanem tipy, na čo sa odvolať a pripraviť. A aj tipy na čo si dať pozor, aby ma nič nezaskočilo. Viem, že budem plne pripravený.

ÁNO, viem, že získam vstup do špeciálnej súkromnej členskej zóny. Som si istý/á, že sa tam môžem pýtať na všetko, čo ma zaujíma alebo čomu nerozumiem. Môžem si pomáhať a podporovať sa navzájom s ostatnými členmi tréningu. V členskej sekcii bude komunita ľudí, ktorí riešia podobné problémy ako ja. V členskej zóne sa bude Zuzana venovať odpovediam osobne. Viem, že dostanem konkrétne odpovede.

ÁNO, viem, že cena metódy "Nastav a užívaj" v investovaní je €77.

ÁNO, súhlasím s garanciou osobného času Zuzany. To je totiž to, čo si sama najviac váži. Preto viem, že dosiahnem výsledky, ktoré si zaslúžim.ÁNO, viem, že ak DNES uhradím objednávku, získam tréning "Nastav a Užívaj" v investovaní za najnižšiu možnú cenu  spolu
so všetkými bonusmi na zrýchlenie a zefektívnenie cesty k bohatstvu.

ÁNO, idem do toho, Zuzana! Došlo mi, že kľúčom k bohatstvu je poznať metódu, ako efektívnejšie a jednoduchšie mať peniaze. Áno, chcem mať viac peňazí na úspory, investície a užívanie si peňazí hneď teraz. Áno, som pripravený/á...


Kontaktné informácie

Fakturačná adresa

Informácie o platbe

Zhrnutie objednávky

"Osobne vám garantujem: "Ak ani po mesiaci aplikovania presných rád z môjho tréningu nebudete mať výsledky, prejdeme si všetky veci spoločne... "

nezávislá expertka na peniaze, autorka programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..."

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%... "


Vaša platba je u nás v bezpečí:

Copyright © 2020 www.peniazepolopate.sk