fbpx

⏰ Špeciálna ponuka  končí za 

Chcel si byť v členskej zóne
Kráľa Peňazí, ale ...?
Mám pre teba SUPER správu!

Kontaktné informácie

Fakturačná adresa

Informácie o platbe

Zhrnutie objednávky

Kontaktné informácie

Fakturačná adresa

Informácie o platbe

Zhrnutie objednávky

Dozviete sa všetko jednoducho

Má jednoduchý štýl vysvetľovania s tým, že človek sa dozvie to, čo v danom prípade potrebuje, bez zbytočných kecov naookolo.

Juraj P.

Technik a podnikateľ

Lepšie pochopíte svet financií a efektívnejšie sa postavíte na nohy

Začal som podnikať v mladom veku no bohužiaľ to neskončilo úspechom, vďaka Zuzke som získal chuť začať odznova. Jej program mi pomohol lepšie pochopiť svet financií a efektívnejšie sa postaviť na nohy. Veľa ľudí vám úspech závidí no nevidí hodiny tvrdej práce a odriekania ktoré za ním stoja. Začať a dokončiť toto vzdelávanie bola najlepšia vec akou som mohol začať a zo to má moje veľké ďakujem. Odporúčam nielen pre tých ktorí sa nevyznajú vo financiách, ale aj pre tých ktorý si chcú rozšíriť svoje vedomosti alebo lepšie rozplánovať svoju finančnú budúcnosť.

Matúš P.

Vedúci skladu a podnikateľ

Dozvedel som sa to,čo sa o peniazoch inde nedozviem a ako dosiahnuť viac

Zuzana mi povedala ohľadom finacií to, čo sa inde nedozviem, a že v dnešnej dobe je možné dostiahnuť viac, keď budem o tom vedieť.

Róbert

Cargo

"Moja práca je pra mňa poslaním. Verím, že každý, kto sa začne zaujímať o to, ako svet peňazí funguje a nadobudne finančnú gramotnosť si môže zlepšiť svoj život po peňažnej stránke, a tým aj vo všetkých ostatných oblastiach života. Môže tak žiť spokojnejší a šťastný život plný pohody a venovať svoj čas tomu, čo je to preňho naozaj dôležité."

© 2018-2021 peniazepolopate.sk