fbpx

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 

Získajte miesto v úplne novom online tréningu NAŽIVO:

KRÁĽ PEŇAZÍ Live!

DOKONČITE OBJEDNÁVKU TU:

ÁNO, súhlasím, že sa chcem stať Kráľom Peňazí

A tak získam zručnosť rozhodnúť sa správne a napredovať k bohatstvu a slobode. A tak si splniť moje sny a tajné túžby. Navyše vždy budem vedieť, že sa rozhodujem správne a ziskovo.

ÁNO, súhlasím, že chcem zbohatnúť a o toto bohatstvo viac neprísť

Prestanem sa báť robiť rozhodnutia spojené s väčšími sumami peňazí, začať investovať a vyčkávať na najlepšiu príležitosť vďaka porozumeniu reči peňazí a vplyvov našich rozhodnutí medzi tým čo má cenu 2€ a čo 20.000€. 

Nebudem tak viac prichádzať o peniaze, ktoré mi patria a zaslúžim si ich. A robiť to tak aby som vedel, že o ne neprídem.

ÁNO, súhlasím, že budem vedieť ako sa zbezpečiť v koronakríze či iných krízach v budúcnosti

Odteraz si budem istý/á, že keď spravujem svoje peniaze, vytváram si rezervu, "hedžujem" si investície, starám sa o svoje peniaze a prípadne peniaze v podnikaní či projektoch a akým spôsobom, aby mi rástli a aby som o ne neprichádzal/a.

A tak budem vedieť ustáť obdobie krízy s dostatkom finančných prostriedkov a zároveň nevyrabujem svoje investície v najslabšom čase (tzv."zarezať zlatú sliepku").

ÁNO, súhlasím, že chcem mať pevné základy pre zbohatnutie

Dom bez základov zmohne aj mierny vetrík. Preto je pri budovaní si finančnej slobody a majetku dôležité mať pevné a stabilne nastavené základy.

ÁNO, súhlasím, že zistím ako si pravidelne zvyšovať svoj životný štandard

Zistím, ako si nastaviť svoje peniaze & investície tak, aby som si mohol postupne zvyšovať svoj životný štandard a žiť si lepšie.

ÁNO, súhlasím, že sa môžem každý pondelok o 18:00 zúčastniť Live konzultácie od 4. januára 2020

Kráľ Peňazí Live iba obyčajný online tréning. Každý pondelok o 18:00 sa budeme počas 3 mesiacov stretávať naživo a urobíme všetko pre to, aby sme sa posunuli na novú úroveň. 

Z vysielania/spoločnej konzultácie bude, samozrejme, dostupný aj záznam pre tých, ktorí vysielanie nestihnú.

Vysielanie bude prebiehať aktívnou formou, kde zásadne dodržiavame pravidlo žiadna otázka nie je hlúpa - práve naopak, naučíme sa aj správne pýtať, aby nám bolo v živote jednoduchšie si odpovedať aj sami na otázky spojené s peniazmi, budovaním bohatstva, investovaním a pod. 

ÁNO, viem, že táto špeciálna akcia je časovo obmedzená.

A až odpočet príde k nule, moja šanca získať spoločné konzultácie Kráľ Peňazí Live takto bláznivo výhodne bude navždy preč...

ÁNO, chcem aj osobné konzultácie 1:1 pre rýchlejší osobný rast

Áno, viem, že ak si objednám aj osobné konzultácie 1:1 pomôže mi to riešiť aj konkrétne moje terajšie problémy a aj sa posúvať ešte výraznejšie. 

Viem, že konzultácie budem mať raz týždenne v dĺžke max. 1 hod. 

ÁNO, idem do toho, Zuzana!

Áno, viem, že ak dnes uhradím objednávku, investujem do seba a získam konzultačný tréning Kráľ Peňazí Live za najnižšiu možnú cenu, ktorú nejde nevyužiť. Poďme na to...

DNES DO POLNOCI darček/bonus navyše:

"Napredovať sa dá vždy, len treba poznať správny systém. Zároveň najlepší čas na investovanie je vždy v čase krízy. Prečo teda nevyužiť najlepší čas na začatie investovania? A ako to spraviť tak, aby tieto investície boli dlhodobo udržateľné a mohli sme získavať peniaze & investovať viac a rýchlejšie sa dostať k finančnej slobode? Bez toho, aby ste sa ešte niekedy báli straty peňazí?"

nezávislá expertka na peniaze, autorka programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

"Len opatrne som rozklikla. O to viac som bola prekvapená a potešená tým, čo som sa dozvedela..."

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%... "

"Vďaka tvojím radám som ušetril 15 000 € za pár mesiacov a teraz pomaly premýšľam, čo s nimi."

Miro Ščasný

"Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja..."

Róber Ješko

"Vymenil som nevýhodný produkt z banky za niečo, kde získam to isté 2x rýchlejšie a tým pádom aj za polovicu poplatkov, ktoré sú ešte k tomu nižšie..."

"Oceňujem takú tú férovosť a priamosť, ako všetko reálne pomenuje..."

Martin Detko

Vaše platby sú u nás v bezpečí:

Kontaktné Informácie - KRÁĽ PEŇAZÍ Live

Fakturačná adresa

Informácie o platbe

Príručka 20 rád - zľava 12,97

Ako doplnok môžeš získať príručku 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina iba pri tejto objednávke za cenu 12,97€. 

Ak túto online príručku (vo formáte PDF) ešte nemáš, je skvelé si ju prečítať  pre lepšie rozšírenie obzorov na začiatku. Využi praktické a jednoduché riešenia ako zbohatnúť.

Zhrnutie objednávky

Kontaktné Informácie - KRÁĽ PEŇAZÍ Live + konzultácie

Fakturačná adresa

Informácie o platbe

Príručka 20 rád - zľava 12,97

Ako doplnok môžeš získať príručku 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina iba pri tejto objednávke za cenu 12,97€. 

Ak túto online príručku (vo formáte PDF) ešte nemáš, je skvelé si ju prečítať  pre lepšie rozšírenie obzorov na začiatku. Využi praktické a jednoduché riešenia ako zbohatnúť.

Zhrnutie objednávky

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za