🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 

Získajte miesto v overenou mentoringovom online tréningu NAŽIVO:

KRÁĽ & KRÁĽOVNÁ PEŇAZÍ Live!

DOKONČITE OBJEDNÁVKU TU:

ÁNO, súhlasím, že sa chcem stať Kráľom či Kráľovnou Peňazí

A tak získam zručnosť rozhodnúť sa správne a napredovať k bohatstvu a slobode. A tak si splniť moje sny a tajné túžby. Navyše vždy budem vedieť, že sa rozhodujem správne a ziskovo.

ÁNO, súhlasím, že chcem zbohatnúť a o toto bohatstvo viac neprísť

Prestanem sa báť robiť rozhodnutia spojené s väčšími sumami peňazí, začať investovať a vyčkávať na najlepšiu príležitosť vďaka porozumeniu reči peňazí a vplyvov našich rozhodnutí medzi tým čo má cenu 2€ a čo 20.000€. 

Nebudem tak viac prichádzať o peniaze, ktoré mi patria a zaslúžim si ich. A robiť to tak aby som vedel, že o ne neprídem.

ÁNO, súhlasím, že budem vedieť ako sa zbezpečiť v koronakríze či iných krízach v budúcnosti

Odteraz si budem istý/á, že keď spravujem svoje peniaze, vytváram si rezervu, "hedžujem" si investície, starám sa o svoje peniaze a prípadne peniaze v podnikaní či projektoch a akým spôsobom, aby mi rástli a aby som o ne neprichádzal/a.

A tak budem vedieť ustáť obdobie krízy s dostatkom finančných prostriedkov a zároveň nevyrabujem svoje investície v najslabšom čase (tzv."zarezať zlatú sliepku").

ÁNO, súhlasím, že chcem mať pevné základy pre zbohatnutie

Dom bez základov zmohne aj mierny vetrík. Preto je pri budovaní si finančnej slobody a majetku dôležité mať pevné a stabilne nastavené základy.

ÁNO, súhlasím, že zistím ako si pravidelne zvyšovať svoj životný štandard

Zistím, ako si nastaviť svoje peniaze & investície tak, aby som si mohol postupne zvyšovať svoj životný štandard a žiť si lepšie.

ÁNO, súhlasím, že sa môžem každý pondelok o 17:30 zúčastniť Live spoločného mentoringu od 5. apríla 2021

Kráľ & Kráľovná Peňazí Live nie je iba obyčajný online tréning. Každý pondelok o 17:30 sa budeme počas 3 mesiacov stretávať naživo a urobíme všetko pre to, aby sme sa posunuli na novú úroveň. 

Zo spoločného mentoringu bude, samozrejme, dostupný aj záznam pre tých, ktorí vysielanie nestihnú.

Vysielanie bude prebiehať aktívnou formou, kde zásadne dodržiavame pravidlo žiadna otázka nie je hlúpa - práve naopak, naučíme sa aj správne pýtať, aby nám bolo v živote jednoduchšie si odpovedať aj sami na otázky spojené s peniazmi, budovaním bohatstva, investovaním a pod. 

ÁNO, viem, že táto špeciálna akcia 2 + 1 mesiac zadarmo je časovo obmedzená.

A až odpočet príde k nule, moja šanca získať spoločné mentoringové konzultácie Kráľ & Krášovná Peňazí Live takto bláznivo výhodne bude navždy preč...

ÁNO, idem do toho, Zuzana!

Áno, viem, že ak dnes uhradím objednávku, investujem do seba a získam spoločný mentoring Kráľ & Kráľovná Peňazí Live za najnižšiu možnú cenu, ktorú nejde nevyužiť. Poďme na to...

DNES DO POLNOCI darček/bonus navyše:

"Napredovať sa dá vždy, len treba poznať správny systém. Zároveň najlepší čas na investovanie je vždy v čase krízy. Prečo teda nevyužiť najlepší čas na začatie investovania? A ako to spraviť tak, aby tieto investície boli dlhodobo udržateľné a mohli sme získavať peniaze & investovať viac a rýchlejšie sa dostať k finančnej slobode? Bez toho, aby ste sa ešte niekedy báli straty peňazí?"

nezávislá expertka na peniaze, autorka programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

"PÁČI SA MI AKO JEDNODUCHO NÁM TO PODÁŠ A VYSVETLÍŠ..."

Nevyvyšuješ sa alebo nepoužívaš zbytočne iba profesionálne výrazy. Vždy pridáš aj ten jednoduchý, tak aby to pochopil každý, aj začiatočník.

Aj vám odporúčam najskôr sa dať vyučiť a potom investovať. Neprídete tak zbytočne o peniaze a už ich môžete poslať pracovať."

"Len opatrne som rozklikla. O to viac som bola prekvapená a potešená tým, čo som sa dozvedela..."

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%... "

"Vďaka tvojím radám som ušetril 15 000 € za pár mesiacov a teraz pomaly premýšľam, čo s nimi."

Miro Ščasný

"Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja..."

Róbert Ješko

"Vymenil som nevýhodný produkt z banky za niečo, kde získam to isté 2x rýchlejšie a tým pádom aj za polovicu poplatkov, ktoré sú ešte k tomu nižšie..."

"Oceňujem takú tú férovosť a priamosť, ako všetko reálne pomenuje..."

Martin Detko

Vaše platby sú u nás v bezpečí:

Kontaktné Informácie - KRÁĽ PEŇAZÍ - MESAČNE

Fakturačná adresa

Informácie o platbe

20 Rád

Ako doplnok môžeš získať príručku 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina iba pri tejto objednávke za cenu 21€. 

Ak túto online príručku (vo formáte PDF) ešte nemáš, je skvelé si ju prečítať  pre lepšie rozšírenie obzorov na začiatku. Využi praktické a jednoduché riešenia ako zbohatnúť.

Zhrnutie objednávky

Mesačné platby

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za