fbpx

Tajomstvo zloženého úroku

Ako neprísť o peniaze pri investovaní ...

... aj keď si myslíš, že sa ti to nemôže stať?

Prípadová študia: 

Ako spraviť z 1€ --> 340€ za život človeka, využiť to pre seba a dopriať si - napr. krásne auto len s 1000€ z tvojho vrecka bez zadlžovania sa či čokoľvek po čom túžiš a dnes nepoznáš cestu, ako si to splniť.

"Tajomstvo zloženého úroku sa nazýva aj 8. div sveta. A ja môžem len súhlasiť. Ukážem vám, ako jednoduchý poznatok sily času a peňazí môže zmeniť váš život a plniť vám sny."

  nezávislá expertka na peniaze, autorka   programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

Radia ti: "Odkladaj si a investuj"?

Tak takto nejako trh na mňa vplýva dnes, keď sa naň pozerám očami nezasveteného človeka. Odvšadial sa na nás valia ponuky, kde, čo, ako a čo je najlepšie. 

Ale každá hlása niečo iné. 

Podľa mňa je najjednoduchšie, vedieť sa v tomto "chaose" okolo zorientovať. Jednoducho, keď sa naučíte základy, budete toto vedieť filtrovať automaticky a oddelíte zrno od plevu raz dva. 

No a práve to sa treba naučiť postupne, od základov až po zložitejšie veci. Rozhodne nemá zmysel učiť sa niečo o tradingu, forexových pipoch či opciách, ak ste ešte neprešli základy. 

Alebo vôbec sa tieto veci učiť. 99% ľuďom to vôbec netreba. A to 1% to asi baví.

Len sami seba zbytočne zmätiete a stratíte chuť vôbec sa zaujímať o zbohatnutie a investovanie.  

A to by bola veľká škoda. Peniaze totiž potrebuje každý. A čím viac ich je - tým lepšie. 

Každý ma v živote svoje sny a túžby. Nikto netúži práve po farebných papierikoch, ktorými naplní bazén a bude v ňom plávať ako Strýko Držgroš (a možno aj taký by sa našiel). 

Toto pre nás znamenajú peniaze.

Nech má tento prostriedok v našej mysli hocakú podobu, vždy je za tým niečo, čo vás spravý šťastnými. Naša túžba nie je po peniazoch, ale tom, čo nám môžu dať. 

Jednou z najjednoduchších ciest je investovanie. 

A ja osobne preto zastávam názor, neuč batoľa pilotovať lietadlo. Začni lezením. Pretože viem, že...

Stratégie investovania sú ti úplne
na prd, ak nerozumieš základnej veci...

...a pokiaľ nezistíš, čo je tá JEDINÁ VEC, ktorá ovplyvňuje tvoje investovanie najviac...

Nemôžete za to. Ja vás chápem, mala som to tiež tak. Základ porozumeniu investovania je porozumieť 8. divu sveta - a tým je zložený úrok. Tento jednoduchý fakt, ktorý ti dokáže spraviť za život z 1€ až 340€.

(*výpočet je braný z reálnych čísel vývoja trhu, teda žiadny "priemer" či keby bolo keby).

A takto to bolo u mňa ...

Nebojte sa ani ja som sa s tým nenarodila. Sú to výsledky rokov zbierania skúseností a preverovania v praxi. 

AKO TO BOLO NA ZAČIATKU ...PÝTALA SOM SA: "AKO INVESTOVAŤ VÝHODNE?"VYRIEŠILA SOM TO ...Chcete byť cool investor alebo naozaj zbohatnúť?

Ako už asi viete, v investovaní drvivá väčšina ľudí stráca. Nikdy sa nezaradia do 20% úspešných ľudí.

Venujú svoj čas a energiu nedôležitým veciam, ako je vyberanie správnej akcie alebo ich menia ako ponožky. A iné hlúposti. Títo investori sú síce "na vlne" a majú pocit, že sú cool - ale to vám tie Maldivy nekúpi, no nie?

Zato chytrý investor a la Buffett je zarábajúci investor. A ja vám ukážem, ako zarábajúcim investorom môžete byť aj vy.

Chcete zarábať na svojom investovaní? Nepatriť k 80% neúspešným, ktoré živia zvyšných 20, ale naopak? Zapamätajte si:

... ak neovládate toto tajomstvo.

Čo hovoria o Zuzaninej práci?

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..."

"Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

Juraj

"Naučil som sa ako investovať, kam investovať a ako mať z 2% hneď 8%... "

"Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

Peter

"Človek sa dozvie to, čo v danom prípade potrebuje, bez zbytočných kecov naookolo..."

"Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja..."

"Zuzana má jednoduchý štýl vysvetľovania s tým, že človek sa dozvie to, čo v danom prípade potrebuje, bez zbytočných kecov naookolo. Je schopná rýchlo sa zorientovať vo finančnej situácií človeka a vhodne poradiť. Získal som v krátkom čase prehľad o svojich možnostiach na trhu."

Juraj

"Nastavil som si lepšie sporenia, aby mi vynášali. A aby som vedel zarobiť na peniazoch, ktoré si odložím aj v budúcnosti. Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja. Zuzana mi povedala ohľadom finacií to, čo sa inde nedozviem, a že v dnešnej dobe je možné dostiahnuť viac, keď budem o tom vedieť."

Róbert


"Ušetril so si vďaka tvojím radám 15 tisíc za pár mesiacov..."

"Program Kráľ Peňazí mi pomohol lepšie pochopiť svet financií a efektívnejšie sa postaviť na nohy..."

Odkryte tajomstvo zloženého úroku a staňte sa zarábajúcim investorom

...spolu reálnymi číslami, tabuľkou a údajmi, ktoré v takomto zloženom úroku fungujú.

Nie je to žiadna teória, ale príklad z reálnej praxe a taký si viete podľa toho spraviť aj vy pre seba, podľa vašich predstáv. A ten si veru v tejto príručke spraviť môžete. 

Dovoľte mi, aby som vám predstavila diagram, ako to môže fungovať. Na tomto obrázku vidíte, ako sa vyvíja majetok Warrena Buffetta, snáď najznámejšieho a najbohatšieho investora. A ako rastie počas jeho veku.

K - tisíc, M - miliónov, B - miliárd USD

Foto: Pinterest.com

Práve tento štýl využijeme na to, aby sme aj my mohli investovať ziskovo. Práve to, že nie je cool, veľa investorov sa dnes nad ním nezamýšľa. Tajomstvo zloženého úroku nám ukáže, ako investovať chytro a byť ziskovým investorom.

A ak necielite až na miliardy, ako to má Warren, ale jednoducho si chcete zlepšiť svoj životný štýl a dopriať si viac v živote, nemusíte čakať až do 80-ky. Ukážem vám, čo všetko si môžete správnym investovaním dopriať.

Je to jednoduchá a presto opomínaná zručnosť. Čo ak by ste sa viac:

Pomohli by ste sebe aj budúcim generáciám nespoliehať sa na zamestnanie, štát či "niekoho vyššie", ale prevzali by ste kontrolu nad svojím osudom!

Viete, ja si tiež rada plním sny - či už je to prejsť sa na rýchlom aute, cestovať, ... Z tých špecifických to bolo napr. plávanie s delfínmi, čo som chcela už od svojich 16-tich.

...táto fotka je z plávania s delfínmi na Bahamách. So splnením tohto sna som si musela počkať do 23. rokov. Ale oplatilo sa, myslím, že je vidieť, aká som tam šťastná. Mne totiž najviac dajú zážitky.

No a prečo práve táto foto? Krátko na to som sa totiž rozhodla, že chcem pomáhať aj iným, aby si svoje sny plnili

Chcem pomôcť každému, kto má záujem zvýšiť svoje bohatstvo a mať viac peňazí. Aby si tak mohol splniť to, po čom túži.

Preto som sa podujala dať dokopy najlepšie systémy a metódy, aké poznám a pomohli mi na mojej ceste k bohatstvu a plneniu si snov.

Všetky ich dávam dokopy. A ako prvý krok k predstaveniu toho najhlavnejšieho, čo vám v investovaní prinesie výsledky, som zostavila príručku s praktickými ukážkami a tipmi do praxe. Nazvala ju Tajomstvo zloženého úroku.

A mám pre vás skvelú informáciu.

Možno ste čakali, že si budem za Tajomstvo zloženého úroku pýtať desiatky či stovky eur ako to býva v prípade ebookov či tréningov a je to aj v online svete bežné.

Ja vám však chcem dať túto praktickú príručku s príkladmi z praxe ...

Hodnota tejto príručky je v desaťtisícoch až státisícoch eur (a to pre priemerne zarábajúceho človeka), o ktoré v tieto dni možno prichádzate aj vy.

Za takúto cenu ju však nechcem predávať. Chcem totiž, aby bola čo najdostupnejšia širokej verejnosti.

Hodnota príručky je nevyčísliteľná

Bežná cena je
128 € / 3387 Kč

Ak ste si v duchu povedali "Áno!" aspoň raz?

Tak to mám pre vás skvelú správu:

V rámci tejto exkluzívnej akcie vás prístup k tejto praktickej príručke aj s praktickou ukážkou nevýde na 18€. Pripravila som si pre vás zvýhodnenú cenu ... 

Celé Tajomstvo zloženého úroku získate iba za ... 

128 €

78 €

To je taký neskutočne malý zlomok ceny, ktoré vám informácie z môjho Tajomstva zloženého úroku prinesú, akonáhle ich začnete uplatňovať. 

Ako som už spomínala, dnes väčšina ľudí prichádza o desaťtisíce až státisíce eur v zisku tým, že nevedia, ako správne a bezpečne investovať. 

Prečo to robím?

Želám si totiž, aby ste ani vy, ani ďalší ľudia viac nenaleteli podvodníkom. Tí vám sľubujú priemerné zisky veľkosti hory a pritom si, naozaj, akurát tak nadpriemerne odhryznú z vášho koláča.

Nechcem, aby ste platili ďalšie peniaze navyše. Páve preto som sa rozhodla dostať túto informáciu k vám za najnižšiu možnú cenu.

Sama sa čudujem, akou nízkou sumou som nacenila takú hodnotnú informáciu. Robím to však pre vás a má to zmysel. Každý totiž občas potrebuje popostrčiť tým správnym smerom.

Možno teraz premýšľate nad tým, či je to pre vás ...

Určite to pre vás je:

Pre koho to NIE JE:

Po absolvovaní tohto tréningu sami dokážete:

Aký by to malo dopad na:

Objednajte si svoju príručku tu. Nemôžete stratiť, môžete iba získať!

Copyright  © 2020, www.peniazepolopate.sk