fbpx

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 


Ako neprísť o peniaze pri investovaní ...

... aj keď si myslíš, že sa ti to nemôže stať?

Tajomstvo zloženého úroku 

Prípadová študia: 

Ako spraviť z 1€ --> 340€ za život človeka, využiť to pre seba a dopriať si - napr. krásne auto len s 1000€ z tvojho vrecka bez zadlžovania sa či čokoľvek po čom túžiš a dnes nepoznáš cestu, ako si to splniť.

DOKONČITE OBJEDNÁVKU TU:

ÁNO, súhlasím, že chcem vedieť Tajomstvo zloženého úroku

A tak získal zručnosť rozhodnúť sa pre tie správne investície, ktoré mi splnia moje sny a tajné túžby. Ako ísť na dovolenku snov aj keď nezarábam tisíce? Ako sa to dá? Ukážeme si to a takisto, ak chcem napr. pekné auto alebo cestovať po horách na druhom konci sveta.

ÁNO, súhlasím, že získam BONUS - "Ako to využiť reálne?"

Získam tak príklady z praxe, ktoré si vyskúšam aj na vlastnom príklade. Odpoviem si na otázky ako: "Ak by si mal dnes 1000€ investovať, akú návratnosť možno očakávať  jednom ekonomickom cykle či po 10 rokoch? Zkoľnonásobí sa ti investícia? Koľko ti vie takto týchto 1000€ zarobiť ročne? " To všetko zistíš v tejto časti a aj si prakticky zistíš, koľko ti treba na splnenie svojich snov, a ako ti v tom investovanie pomôže.

ÁNO, viem, že táto špeciálna akcia je časovo obmedzená iba na tento krok a takáto zľava sa nebude viac opakovať. 

A až odpočet príde k nule, moja šanca získať Tajomstvo zloženého úroku takto bláznivo výhodne bude preč ...

ÁNO, idem do toho, Zuzana!

Áno, viem, že ak dnes uhradím objednávku za cenu šálky kávy s kamošom/kou, investujem do seba a získam Tajomstvo zloženého úroku za cenu, ktorú nejde nevyužiť. Poďme na to...

Kontaktné Informácie

Fakturačná adresa

Informácie o platbe

Príručka 20 rád - zľava 12,97

Ako doplnok môžeš získať príručku 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina iba pri tejto objednávke za cenu 12,97€. 

Ak túto online príručku (vo formáte PDF) ešte nemáš, je skvelé si ju prečítať  pre lepšie rozšírenie obzorov na začiatku. Využi praktické a jednoduché riešenia ako zbohatnúť.

Zhrnutie objednávky

"Tajomstvo zloženého úroku sa nazýva aj 8. div sveta. A ja môžem len súhlasiť. Ukážem vám, ako jednoduchý poznatok sily času a peňazí môže zmeniť život vám i vašim blízkym."

nezávislá expertka na peniaze, autorka programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..."

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%... "


Vaše platby sú u nás v bezpečí:

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za