fbpx

Akcia končí za 

Kľúč k bohatstvu

(Ako mi táto jednoduchá a zabudnutá METÓDA pomohla generovať pasívny príjem v dostatočnej výške na moje potreby ... )

DOKONČITE OBJEDNÁVKU TU:

ÁNO, súhlasím, že zručnosť ako na peniaze tak, aby som získal peniaze aj čas na to, čo milujem budem využívať k zlepšovaniu svojho života aj životov ľudí mne blízkych.

ÁNO, súhlasím, že sa zúčastním tréningu
Kľúč k Bohatstvu.

ÁNO, súhlasím, že získam metódu "Nastav a užívaj". A to detailne zdokumentovanú, krok po kroku, ktorú sama Zuzana používa na jej ceste k bohatstvu a pasívnym príjmom.

ÁNO, súhlasím, že ak chcem mať viac peňazí a času pre seba, potrebujem vedieť ako byť pánom svojich peňazí a nechať peniaze pracovať na mňa.

ÁNO, súhlasím, že získam špeciálny postup
v 7 hlavných krokoch 
ako sa dostať zíksať Kľúč 
k bohatstvu. Najefektívnejšiou a zároveň 
najjednoduchšou metódou.

ÁNO, súhlasím, že získam 5 hackov, ktoré mi pomôžu dostať sa na Rýchlodráhu bohatstva (pozn. Kiyosakiho krysí závod vs.rýchlodráha) minimálne 2-krát rýchlejšie. Odhalím aj spôsoby, ktoré len málokto využíva. Viem, že zistím, ako neprešľapovať na mieste a urobiť konkrétne kroky.

ÁNO, viem, že získam pracovný zošit so štruktúrou tréningu. Dostanem konkrétne kroky. Zistím, ako pretaviť vedomosti na činy. Budem mať pritom všetko prehľadne pred sebou. Zistím, ako sa dostať z nuly na rýchlodráhu behom krátkeho času.

ÁNO, viem, že získam vzor hovorov na vyjednanie si lepších podmienok pre seba a blízkych. Viem, že dostanem konkrétne tipy bod po bode. Či už sa jedná o účty, poistenie, mobilných operátorov a pod. Takisto dostanem tipy, na čo sa odvolať a pripraviť. A aj tipy na čo si dať pozor, aby ma nič nezaskočilo. Viem, že budem plne pripravený.

ÁNO, viem, že získam vstup do špeciálnej súkromnej členskej zóny. Som si istý/á, že sa tam môžem pýtať na všetko, čo ma zaujíma alebo čomu nerozumiem. Môžem si pomáhať a
 podporovať sa 
navzájom s ostatnými členmi tréningu. V členskej sekcii bude komunita ľudí, ktorí riešia podobné problémy ako ja. V členskej zóne sa bude Zuzana venovať odpovediam osobne. Viem, že dostanem konkrétne odpovede.

ÁNO, viem, že špeciálna akciová cena balíku
 "Kľúč k Bohatstvu" je €137. Je možné, že sa znovu nezopakuje alebo ako teraz po roku.

ÁNO, súhlasím s garanciou osobného času Zuzany. To je totiž to, čo si sama najviac váži. Preto viem, že dosiahnem výsledky, ktoré si zaslúžim.

ÁNO, viem, že špeciálna akcia je časovo obmedzená a až odpočet príde k nule, moja šanca získať metódu "Nastav a užívaj" bude preč...ÁNO, viem, že ak DNES uhradím objednávku, získam tréning "Kľúč k bohatstvu" za najnižšiu možnú cenu  spolu so všetkými bonusmi na zrýchlenie a zefektívnenie cesty k bohatstvu.

ÁNO, idem do toho, Zuzana! Došlo mi, že kľúčom k bohatstvu je poznať metódu, ako efektívnejšie a jednoduchšie mať peniaze. Áno, chcem mať viac peňazí na úspory, investície a užívanie si peňazí hneď teraz. Áno, som pripravený/á...


Kontaktné informácie

Fakturačná adresa

Informácie o platbe

Príručka 20 rád - zľava 12,97

Ako doplnok môžeš získať príručku 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina iba pri tejto objednávke za cenu 12,97€. 

Ak túto online príručku (vo formáte PDF) ešte nemáš, je skvelé si ju prečítať  pre lepšie rozšírenie obzorov na začiatku tvojej cesty. Využi praktické a jednoduché riešenia ako zbohatnúť.

Zhrnutie objednávky

"Osobne vám garantujem: "Ak ani po mesiaci aplikovania presných rád z môjho tréningu nebudete mať výsledky, prejdeme si všetky veci spoločne... "

nezávislá expertka na peniaze, autorka programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..."

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%... "


Vaše platby sú u nás v bezpečí:

Akcia končí za