fbpx

Zhodnoťte svoje peniaze raz a navždy bez každomesačného kontrolovania, a užívajte si svoje peniaze bez viny...

"Nastav a užívaj" 

v investovaní

(Ako mi táto jednoduchá METÓDA pomohla generovať

pasívny príjem v dostatočnej výške na moje potreby ...)

✅ Osobne vám garantujem: "Ak ani po mesiaci aplikovania presných rád z môjho tréningu nebudete mať výsledky, prejdeme si všetky veci spoločne cez online konzultácie..."

  nezávislá expertka na peniaze, autorka   programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

Každý deň pracovať od 9 do 5, nemať zainvestované a zhodnotené svoje peniaze? A pritom ani toľko času na seba, ako by ste chceli?

Zmeňte to! Ak vás tiež vytáčajú zložité či zavádzajúce informácie a zbožňujete praktickosť a jednoduchosť - ste tu správne. Odhalím vám svoju METÓDU, ktorá by mohla ostať tajomstvom:

Kontrola míňania na dennej báze, každomesačný boj o zarobenie peňazí a limitovaný čas pre seba je pre mňa ŽIŤ ŽIVOT O NIČOM! Ak …

… nezistíte aká je tá JEDNA VEC, ktorá môže zmeniť vaše finančné nastavenie a posunúť vás k bohatstvu...

Za tieto veci často nemôžete. Nenaučili nás v to škole, väčšina z nás nemala túto výchovu doma niet sa čo čudovať - keďže často naši rodičia vyrastali ešte v inej "ére" ako je to dnes.

Preto ma neprekvapuje, že sme často zmätení z toho či investovať a kam investovať. Ako si zvoliť tieto investície a či veriť tomu, kto nám ich sám ponúkne. 

A aj ponúkne, často vidím ponuky od 16% ročne, cez 60% ročne aj kľudne 60% mesačne. Prečo nie???

Ono to aj reálne je možné, ale to sa namakáte, kým sa vzdeláte na túto úroveň.

Preto áno, väčšinou pri týchto jagavých fb ponukách prídete o peniaze. To vám však už nesľubujú. Alebo sa z chamtivosti prepočítate na týchto ponziho schémach. Takže tie percentá nakoniec zarobí niekto iný.

A trápi nás aj to ako si šetriť a koľko peňazí na to vyčleniť. Alebo žijeme od výplaty k výplate...

… práve preto som pochopila, čo je tá JEDINÁ VEC, ktorá je najdôležitejšia.

Skúsite hádať?

Poviem vám to už o chvíľu. Ak túto metódu pochopíte, zvýšite si objem peňazí, ktorý vám zaistí finančnú slobodu skôr.

Menej sa v živote nadriete. Budete si môcť plniť svoje sny. Ochrániť sa od zlyhania a míňať peniaze bez viny. Alebo si budete istý, že peniaze, ktoré si užívate, si užívať môžete, lebo to potrebné je presne na svojom mieste. Odteraz a nastálo. To vám môžem sľúbiť.

Predstavte si…

Jasné, možno si hovoríte: “Nepreháňaj to, Zuzi!! To sa dá?..”

Rozumiem vám. Veľa ľudí zavrie túto stránku, lebo si toto ledva dokáže predstaviť, ale ...

Čo ak by som vám povedala …

Ako budú peniaze zarábať sami na seba?

Neboj, je to v poriadku, ak si ešte na pochybách. Všetko, čo vám poviem, alebo ukážem bude na konkrétnych číslach a príkladoch z praxe. 

Existuje jednoduchá METÓDA, ktorá oddeľuje úspešných od ostatných. Ľudia často prehliadajú túto metódu, pretože nie je SEXY pre banky, poisťovne, inštitúcie a nebankovky. Či iné miesta, kde by na tebe radi zarobili. 

Otázka znie: 

Chceš zarábať viac peňazí? 
Alebo chceš, aby peniaze pracovali
pre teba?”

Ako ste si isto všimli, väčšina ľudí sa snaží zohnať si 2 - 3 práce, aby si zvýšili svoj príjem. A aby mali viac peňazí na svoje sny. Strácajú však to najdôležitejšie čo majú - a to je čas. 

Pretože podľa mňa je to najdôležitejšie, čo máme čas. Načo pracujeme? Aby sme prežili a užili si čas, ktorý nám mimo práce zostáva čo najlepšie a s tými, ktorých milujeme. Aby sme robili, čo nás baví.

Avšak ľudia často prepožičiavajú až príliš veľa času práci a neostáva im žiadny na zábavu. Preto žijú život, tak povediac bez radosti.

Iní zase napr. prácu stratia a vtedy majú kopec času, akurát, že si ho nemajú za čo užívať a preto nie je tak hodnotný.

Preto ideálom je mať aj čas aj peniaze, aby ste si mali za čo tento čas užívať. A preto, ak peniaze prestanú byť problém, človek začne túžiť po tom najcennejšom - a to mať viac času. 

Čas je hodnotný aj pre to, že narozdiel od peňazí, ktoré viete znovu získať či zarobiť, čas už späť nezískate a v tomto je spravodlivý - každý ho má v danej chvíli rovnako a je na ňom, ako s ním naloží.

Chceli by ste mať viac peňazí bez toho aby ste museli pracovať 2 - 3 krát viac? Zapamätajte si:

Pri získavaní peňazí záleží len na JEDNEJ VECI…

Prípadová štúdia: Klient, ktorý sa dostal z dlhu v priebehu pol roka a nastúpil na rýchlodráhu k bohatstvu

Keď už mal rozdelené svoje peniaze:

Poďme si to zhrnúť:


Výsledkom je vyše 700 € ušetrených behom pol roka (popri dosplácaní dlhu)peniaze nastavené na automat, užívanie si svojich peňazí bez viny a cesta k finančnej slobode skrz sporenie a investície.

Ale čo ak by ste na začiatku získali len…

To všetko len pri 50 € mesačne a za jednorázové poriadne nastavenie svojich tokov peňazí?

Koľko by to bolo pri 100€? Pri 200€?

A to sa bavíme iba o jednej zložke či možnosti investovania.

Ako by sa váš život zmenil, ak by ste ďalší mesiac už mali svoje peniaze nastavené a za ďalší rok získali viac ako za posledné predchádzajúce dokopy?

Nebolo by to úžasné? Nezmenilo by sa všetko?

Najdôležitejší AHA moment v živote človeka je, že …

NEMUSÍ SÁM PRACOVAŤ NA PENIAZE, ALE AJ PENIAZE MÔŽU PRACOVAŤ PREŇHO!

Čo hovoria o Zuzaninej práci?

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..."

"Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

Juraj

"Naučil som sa ako investovať, kam investovať a ako mať z 2% hneď 8%... "

"Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

Peter

"Človek sa dozvie to, čo v danom prípade potrebuje, bez zbytočných kecov naookolo..."

"Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja..."

"Zuzana má jednoduchý štýl vysvetľovania s tým, že človek sa dozvie to, čo v danom prípade potrebuje, bez zbytočných kecov naookolo. Je schopná rýchlo sa zorientovať vo finančnej situácií človeka a vhodne poradiť. Získal som v krátkom čase prehľad o svojich možnostiach na trhu."

Juraj

"Nastavil som si lepšie sporenia, aby mi vynášali. A aby som vedel zarobiť na peniazoch, ktoré si odložím aj v budúcnosti. Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja. Zuzana mi povedala ohľadom finacií to, čo sa inde nedozviem, a že v dnešnej dobe je možné dostiahnuť viac, keď budem o tom vedieť."

Róbert


"Ušetril so si vďaka tvojím radám 15 tisíc za pár mesiacov..."

"Program Kráľ Peňazí mi pomohol lepšie pochopiť svet financií a efektívnejšie sa postaviť na nohy..."

Zbrusu novú metódu..."Nastav a užívaj" v investovaní

...prvou časťou metódy je, že vďaka nej budete mať peniaze na sporenie a investície. Zároveň vám budú ostávať peniaze na MÍŇANIE BEZ VINY. 

Druhou časťou je, že vďaka metóde "Nastav a užívaj" budete vedieť ako investovať a kam investovať, aby ste získavali peniaze chytro a efektívne a zároveň sa nevystavovali prílišnému riziku a neprišli tak o všetky svoje peniaze.

Ako prvý získate moju osobnú Metódu (Nastav a užívaj). Tej, po rokoch hľadaní možností, vďačím za získanie finančnej slobody ešte pred 26. narodeninami. 

A nie je to žiadne uťahovanie si opaskov, práve naopak!

Všetky moje skúsenosti dostanete od A do Z na zlatom podnose. Takisto aj know-how a praktické triky, ktoré som objavila na ceste k peniazom a bohatstvu.

Ešte nikdy som nezdielala takto cenné informácie (priamo v tréningu)…

Presne to je totiž môj cieľ, ktorý vám chcem garantovať (o garancii môjho času vám poviem za chvíľu).

Faktom je, že tak ako ja, môžete to zvládnuť aj vy. Tieto veci ma nenaučila ani rodina ani škola. Poviem vám, titul vám v tomto nepomôže. 

Odborníkom na peniaze som sa musela stať. Sú za tým dlhé hodiny a hodiny každý týždeň, každý mesiac. Už niekoľko rokov spoznávania trhu, situácie a možností. V čom je teda rozdiel?

Rozdiel je v tom, že ak príde na peniaze, už dávno nepostupujem motódou pokus => omyl. 

"Mohol/a by som asi niečo ušetriť. Hádam mi niečo ostane na konci mesiaca, rád by som investoval... Hupps toľko nemám? Tak, ako to robí väčšina."

Chcem vás ušetriť od týchto rokov zháňania informácií a overovania si ich v praxi. Vy pri tom už nemusíte strácať svoje peniaze. 

Dostanete všetko, ako to len na trhu ide najjednoduchšie a najefektívnejšie k tomu, aby ste si získali a udržali peniaze.

Mať peniaze vážne nie je o tom odopierať si každý deň kávu. Čakať, že neminiem celú výplatu za mesiac. Vidieť koľko mi zostane. 

Ja sama som si za roky zháňania informácií a tvrdej práce na sebe vyvinula metódu, podľa ktorej postupujem krok za krokom. A táto metóda mi prináša super výsledky…

A práve preto chcem túto metódu posunúť vám!

Metóda “Nastav a užívaj” je jednoduchá, jasná a presne zdokumentovaná. Stačí ju len následovať.

Ak budete tento postup následovať, tak vám môžem sľúbiť, že peňazí, ktoré ušetríte bude viac, ako za posledné roky. 

A budú vám ostávať aj peniaze na míňanie bez viny, ktoré si užijete. 

Metódou "Nastav a užívaj" v investovaní krok-za-krokom získate:

Toto je metóda Nastav a užívaj, ktorá mi zabezpečila finančnú slobodu. A dnes chcem túto metódu s vami zdieľať.

Mimochodom, viete, čo je na tom celom najlepšie?

Vo videu, v ktorom rozoberieme investície získate ZRUČNOSŤ, ktorá vedie k pokrokom a peniazom, aké si dnes neviete predstaviť.

Vašim peniazom je jedno, či:

Ak si nájdete v týždni 1 až 2 hodinky na pozretie si videa a spravenie cvičenia presne podľa metódy Nastav a užívaj aj vy získate návod k finančnej slobode. 

Iba počas 1 videa získate NAJHODNOTNEJŠIE ZRUČNOSTI v oblasti peňazí a investovania. Zručnosť je niečo, čo vám nikto nevezme. A stavím sa s vami o môj vlastný čas, že ... 

...ak si metódu Nastav a užívaj v investovaní osvojíte, prinesie aj vám finančnú nezávislosť a ušetrené roky, ktoré by ste inak strávili namáhavou prácou rovnako ako mne... 

...kedy sa mi to podarilo dosiahnuť pred svojimi 26.narodeninami a som šťastná a vďačná, že tomu teraz tak je. 

Finančná sloboda vám dáva možnosť venovať sa tomu, čo vás baví, v čom vidíte zmysel. 

Ak sa zamyslíte: 

Bolo by prakticky nemožné, ak si nastavíte systém, aký učím v Nastav a užívaj metóde, aby ste neboli schopný kráčať v ústrety finančnej slobode a vedieť sa rozhodnúť kam investovať. A zároveň si užívať svoje peniaze aj dnes, súhlasíte? 

A naučíte sa, aby vám peniaze zarábali samé na seba. A vy tak môžete získať viac času si tieto peniaze užívať. 

Táto jedna zručnosť je nielen istá cesta k bohatstvu, ale aj príležitosť skrátiť si roky námahy hľadaním skratiek a vyhadzovaním peňazí na to, na čom vám nezáleží. 

Naopak, metódou Nastav a ušetri sa naučíte, ako investovať svoje peniaze bez viny hneď teraz... 

Alebo ak vinu necítite a kľudne miniete celý svoj príjem a radi, naučíte sa ako to robiť, a pritom si byť istý, že to čo máte mať odložené a zainvestované, sa spraví automaticky. 

Akonáhle sa metódu Nastav a užívaj naučíte, uvedomíte si akú moc nad peniazmi máte. 

Myslím si (a skúsenosti mi to potvrdzujú), že ak sa naučíte žiť metódou Nastav a užívaj, dokážete pomáhať nielen sebe, ale aj druhým dosiahnuť Bohatý Život. A plniť si sny... 

Zmení sa váš životný štýl. Pracujete s peniazmi efektívnejšie. Rýchlejšie vám prinášajú ďalšie. A vy si môžete dovoliť stále lepšie veci, výhodnejšie investície, luxusnejšiu dovolenku ... 

Metóda Nastav a užívaj prináša ľuďom do života pozitívnu zmenu. Rozhodnutia ísť do akcie a nestáť na jednom mieste a tak sa posúvať vpred po všetkých stránkach (nielen tej finančnej). A rieši ich problémy. 

Nastav a užívaj vám tiež pomáha: 

Asi sa pýtate, kde môžem získať metódu Nastav a užívaj?

Alebo chcete počuť viac o mojej garancii, je tak?

Za okamih vám to poviem, ale ešte predtým pre vás 

mám ...

4 bonusy
pre RÝCHLEJŠIU a JEDNODUCHŠIU cestu ako uplatniť metódu
 "Nastav a užívaj" v praxi: 

 Bonus #1: 5 hackov, ktoré vám pomôžu dostať sa na Rýchlodráhu bohatstva minimálne 2-krát rýchlejšie

Bonus #2: Pracovný zošit so štruktúrou video-lekcie

    Bonus #3: Vzor hovorov na vyjednanie si lepších podmienok pre seba a blízkych

Bonus #4: Nie si v tom sám.
Môžeš sa pýtať na všetko, čo ťa zaujíma alebo tomu nerozumieš v špeciálnej súkromnej členskej zóne 

A mám pre vás dobrú správu.

Za svoju Nastav a užívaj metódu si nebudem pýtať tisíce, ako ste možno čakali...

Hodnota TRÉNINGU je                          295 € / 7 475 Kč

Odpovedali ste aspoň jeden krát: "ÁNO"

Potom mám pre vás vynikajúcu správu:

V rámci tejto exkluzívnej akcie vás prístup nebude stáť 295 EUR. Pripravili sme pre vás zvýhodnenú cenu ...

Celý môj Nastav a užívaj systém mám pre vás za túto jedinečnú cenu...

295 EUR / 7.475 Kč

77 EUR / 1.937 Kč

Znie vám to fér? Skvelé!  

A teraz k tomu, na čo pravdepodobne čakáte od začiatku …

Najbláznivejšia garancia!

Zodpovednosť za to, že tréning funguje beriem na vlastné triko:

Neriskujete nič, môžte len získať. A to dosť!

Metódu Nastav a užívaj som si overila zas a znovu počas rokov praxe. Preto vám môžem sľúbiť:

Možno sa pýtate: Je to aj pre mňa?

Vyplňte svoju prihlášku tu. Nemôžete stratiť, môžete iba získať!

Premyslite si to, máte 3 MOŽNOSTI:

Ak ste sa dočítali až sem, a aj napriek tomu som vás nepresvedčila, tak si tento kurz nekupujte. V takomto prípade sa zdá, že neviem ako sa k finančnej nezávislosti dostať. Nezaslúžim si vaše peniaze.

Osobne mám 8 rokov skúseností s hľadaním ciest k bohatstvu. Sama som dosiahla finančnej slobody ešte pred 26. narodeninami a rovnaký spôsob som vložila do metódy Nastav a užívaj, ktorou vás prevediem krok po kroku. 

Ak sa však rozhodnete, že sa chcete učiť ako zbohatnúť niekde inde, či ísť metódou pokus => omyl, rešpektujem to. 

Z vlastnej skúsenosti viem, že to bude stáť roky času a kopec peňazí na všetko sám prísť... Ale je to vaša cesta. Vaša volba. Napriek tomu vám budem držať palce! 

Získate rovnakú metódu, akú ja osobne využívam na ceste k bohatstvu.

Naviac získate aj moju garanciu: Ak nebudete mať ani po aplikovaní všetkých krokov, ktoré v kurze učím a vysvetľujem, výsledky, tak si vašu situáciu prejdeme spoločne na osobnej konzultácii...

Copyright © 2020 www.peniazepolopate.sk