fbpx

Akcia končí za 

The timer has expired!

Metóda
Nastav a Užívaj

(Ako mi táto jednoduchá a zabudnutá METÓDA pomohla generovať pasívny príjem v dostatočnej výške na moje potreby ... )

DOKONČITE OBJEDNÁVKU TU:

ÁNO, súhlasím, že zručnosť ako na peniaze tak, aby som získal peniaze aj čas na to, čo milujem budem využívať k zlepšovaniu svojho života aj životov ľudí mne blízkych.

Step 1


ÁNO, súhlasím, že sa zúčastním kurzu metódou "Nastav a užívaj" v investovaní.

Step 1


ÁNO, súhlasím, že získam metódu "Nastav a užívaj" v investovaní. A to detailne zdokumentovanú, krok po kroku, ktorú sama Zuzana používa na jej ceste k bohatstvu a pasívnym príjmom.

Step 1


ÁNO, súhlasím, že ak chcem mať viac peňazí a času pre seba, potrebujem vedieť ako byť pánom svojich peňazí a nechať peniaze pracovať na mňa.

Step 1


ÁNO, súhlasím, že získam špeciálny postup ako
sa dostať na rýchlodráhu k bohatstvu. Najefektívnejšiou a zároveň 
najjednoduchšou metódou.

Step 1


ÁNO, súhlasím, že získam 5 hackov, ktoré mi pomôžu dostať sa na Rýchlodráhu bohatstva minimálne 2-krát rýchlejšie. Odhalím aj spôsoby, ktoré len málokto využíva. Viem, že zistím, ako neprešľapovať na mieste a urobiť konkrétne kroky.

Step 1


ÁNO, viem, že získam pracovný zošit so štruktúrou tréningu. Dostanem konkrétne kroky. Zistím, ako pretaviť vedomosti na činy. Budem mať pritom všetko prehľadne pred sebou. Zistím, ako sa dostať z nuly na rýchlodráhu behom krátkeho času.

Step 1


ÁNO, viem, že získam vzor hovorov na vyjednanie si lepších podmienok pre seba a blízkych. Viem, že dostanem konkrétne tipy bod po bode. Či už sa jedná o účty, poistenie, mobilných operátorov a pod. Takisto dostanem tipy, na čo sa odvolať a pripraviť. A aj tipy na čo si dať pozor, aby ma nič nezaskočilo. Viem, že budem plne pripravený.

Step 1


ÁNO, viem, že získam vstup do špeciálnej súkromnej členskej zóny. Som si istý/á, že sa tam môžem pýtať na všetko, čo ma zaujíma alebo čomu nerozumiem. Môžem si pomáhať a podporovať sa navzájom s ostatnými členmi tréningu. V členskej sekcii bude komunita ľudí, ktorí riešia podobné problémy ako ja. V členskej zóne sa bude Zuzana venovať odpovediam osobne. Viem, že dostanem konkrétne odpovede.

Step 1


ÁNO, viem, že špeciálna cena metódy "Nastav a užívaj" v investovaní je €37. Viem, že som sa dostal/a k špeciálnej akciovej zľave.

Step 1


ÁNO, súhlasím s garanciou osobného času Zuzany. To je totiž to, čo si sama najviac váži. Preto viem, že dosiahnem výsledky, ktoré si zaslúžim.

Step 1


ÁNO, viem, že špeciálna akcia je časovo obmedzená a až odpočet príde k nule, moja šanca získať metódu "Nastav a užívaj" bude preč...

Step 1The timer has expired!


ÁNO, viem, že ak DNES uhradím objednávku, získam tréning "Nastav a Užívaj" v investovaní za najnižšiu možnú cenu  spolu so všetkými bonusmi na zrýchlenie a zefektívnenie cesty k bohatstvu.

Step 1


ÁNO, idem do toho, Zuzana! Došlo mi, že kľúčom k bohatstvu je poznať metódu, ako efektívnejšie a jednoduchšie mať peniaze. Áno, chcem mať viac peňazí na úspory, investície a užívanie si peňazí hneď teraz. Áno, som pripravený/á...

Step 1Kontaktné informácie

Fakturačná adresa

Informácie o platbe

Zhrnutie objednávky

"Osobne vám garantujem: "Ak ani po mesiaci aplikovania presných rád z môjho tréningu nebudete mať výsledky, prejdeme si všetky veci spoločne... "

nezávislá expertka na peniaze, autorka programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..."

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%... "


Vaša platba je u nás v bezpečí:

Akcia končí za 

The timer has expired!