fbpx

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

The timer has expired!

Tento WEBINAR bol zaznamenaný pre vás zadarmo a možnosť zhliadnuť ho čoskoro vyprší

Webinar nahraný live za dverami Zuzany Banášovej

3 spôsoby AKO ZÍSKAŤ FINANČNÚ AJ ČASOVÚ SLOBODU VĎAKA INVESTOVANIU

Záznam zruším už čoskoro - Pozrite si ho Teraz

Získajte prístup ku Klubu Investovanie & Peniaze Po Lopate za najnižšiu možnú cenu

Klub sa spúšťa od 1.1.2021 a iba dnes máte možnosť získať výhodné členstvo v predpredaji a stať sa súčasťou komunity Zarábajúcich Investorov

Exkluzívna ponuka iba pre vás:

Môj zbrusu nový Klub: Investovanie & Peniaze Po Lopate teraz dostupný v špeciálnej, predpredajovej zľave!

Klub začne v prvý januárový týždeň (od 1.1.2021 - čo je aj krásny dátum). Bude prebiehať formou spoločného mentoringu raz za dva týždne, kde sa môžete aj spýtať vaše otázky. Tento spoločný mentoring si budeš môcť pozrieť aj zo záznamu v klube.

Každý ďalší týždeň uvediem novú video-lekciu alebo video-tréning. Pridávať budem aj pracovné zošity pre rýchlejšiu aplikáciu do praxe.

Tému mentoringových stretnutí aj video-tréningov si budete môcť voliť a hlasovať za to, čo vás práve najviac zaujíma vo vnútri členskej zóny. Môžete témy aj pridávať, podľa toho, čo práve riešite a navrhnúť tému aj vy. Téma, ktorá v danom týždni vyhrá, bude naň natočený tréning alebo vedená mentoringová konzultácia.

Začnite svoju cestu k bohatstvu a viacerým zdrojom príjmu a vďaka tomu pravidelne a dlhodobo zvyšujte svoju životnú úroveň

Copyright © Peniaze Po Lopate. All Rights Reserved.