OBJEDNÁVKA - Zarábajúci Investor za 30 dní

Kedy chcete začať, ak nie teraz? Ako využívať na maximum príležitosť, ktorá sa už nebude opakovať? A byť si istý, že nenaletím lákačom a nestratím všetok zisk na poplatkoch?

KROK ⓵: Zvoľte obľúbenú variantu členstva:

★★★ NAJOBĽÚBENEJŠIA VARIANTA ★★★

Obsahuje:

1.) video-lekcie + cvičenia tréningu Zarábajúci Investor za 30 dní

2.) Bonusy - súkromnú členskú zónu & Pracovné zošity k lekciám

Obsahuje:

1.) video-lekcie + cvičenia tréningu Zarábajúci Investor za 30 dní

2.) Bonusy - súkromnú členskú zónu & Pracovné zošity k lekciám

3.) Osobnú podporu v členskej zóne navyše.

4.) Plus návod krok-za-krokom k založeniu účtu u Brokera s najnižšími poplatkami na trhu a začatia investovania na tejto platforme 

(vo forme videa)

Varianta V.I.P.

Obsahuje:

1.) video-lekcie + cvičenia tréningu Zarábajúci Investor za 30 dní

2.) Bonusy - súkromnú členskú zónu & Pracovné zošity k lekciám

3.) Osobnú podporu v členskej zóne navyše.

4.) Plus návod krok-za-krokom k založeniu účtu u Brokera s najnižšími poplatkami na trhu a začatia investovania na tejto platforme (vo forme videa)

5.) Prémiový obsah - V.I.P. bonus 

Davová psychóza - prípadová štúdia: Ako vzniká cena akcie (kryptomeny/komodity, ...) na trhu? A kde sa tieto peniaze "zjavia" alebo "zmiznú"? 

(vo forme video-bonusu a aj v PDF)

Členstvo za: 447€

Členstvo za: 497€

KROK ⓶: Aktivujte svoje členstvo tu:

ÁNO, súhlasím, že sa chcem stať Zarábajúcim Investorom za 30 dní

A tak získam zručnosť rozhodnúť sa pre tie správne investície, ktoré mi splnia moje sny a tajné túžby. Navyše vždy budem vedieť, že investujem správne a ziskovo a nenechám viac svoje strachy zvíťaziť a odoprieť mi zisk  z investícií. Hoci sa vyskytnú aj turbulentné obdobia, ja budem vedieť, že robím správne a tak kráčam v ústrety lepšiemu životnému štandardu.

ÁNO, súhlasím, že prekonám 2 najväčšie dôvody, prečo mi investovanie ešte neprináša peniaze a želané výsledky

Prestanem sa báť začať investovať a vyčkávať na najlepšiu príležitosť vďaka porozumeniu o čo v investovaní ide a ako dlhodobo dosahovať dobré výsledky. Nebudem tak prichádzať o ušlý zisk a aj o svoje tvrdo vydreté peniaze infláciou.

ÁNO, súhlasím, že prekonám aj druhý dôvod - investovanie roztržito a bez systému

Prestanem sa zaoberať nepotrebnými vecami a sústredím sa na to dôležité v investovaní a tak sa stanem Ziskovým Investorom. Zistím, ako si odteraz budem istý svojimi rozhodnutiami a prečo je tomu tak.

ÁNO, súhlasím, že začnem využívať systém Generátor Zisku naplno

Odteraz si budem istý/á, že keď investujem správnou technikou a budem využívať systém Generátor Zisku, tak neskončím v strate, ale v zisku.

ÁNO, súhlasím, že zistím ako byť ziskovejší pomocou 1 investície viac ako iní za roky praxe

Zistím, ako investovať pravidelne tak, aby som ostal ziskovejší  pomocou 1 investície viac ako iní za roky praxe a skúšania bez každodenného kontrolovania trhu.Plus získam zdokumentované Zuzaninými skúsenosťami prečo je tak vhodné.

ÁNO, súhlasím, že zistím ako si pravidelne zvyšovať svoj životný štandard

Zistím, ako si nastaviť svoje investície tak, aby som si mohol postupne zvyšovať svoj životný štandard a žiť si lepšie.

ÁNO, súhlasím, že zistím ako si nastaviť moju pravidelnú investíciu a aj to, ako je to pre mňa konkrétne najvýhodnejšie.

Zistím, ako si nastaviť moju prvú investíciu. Zistím, či je výhodnejšie riešiť fondy alebo brokera. Aj to kde a akého a vyberiem si, ako postupovať, aby som bol ziskový.

ÁNO, súhlasím, že získam BONUS v podobe súkromnej členskej zóny

Zarábajúci Investor za 30 dní nie je iba obyčajný online tréning. Je to komunita so živou členskou sekciou, ktorá je tvorená z ľudí ako ste vy - tých, čo sa chcú naučiť ako začať naozaj správne investovať a neprísť pritom k sklamaniam či stratiť peniaze. Zuzana osobne bude počas tréningu celý mesiac k dispozícii, pripravená podporiť vás svojou spätnou väzbou a odpovedať na vaše otázky.

ÁNO, súhlasím, že získam BONUS v podobe pracovných zošitov pre lepšiu aplikáciu v praxi

Získam tak príklady z praxe, ktoré si vyskúšam aj na vlastnom príklade. Odpoviem si na otázky, ktoré mi pomôžu sa lepšie zorientovať v investovaní. Takisto som pre teba pripravila praktické cvičenia, ktoré ti zaručia, že všetkému rozumieš a budeš vedieť prejsť do praxe.

ÁNO, získam návod na založenie účtu najvýhodnejším spôsobom na trhu krok-za-krokom.

Áno, viem, že ak si vyberiem V.I.P. členstvo, získam aj návod krok-za-krom na založenie účtu u Brokera a to, ako si môžem toto investovanie nastaviť na automat a venovať mu čo najmenej času popri najlepších výsledkoch.

ÁNO, súhlasím, že získam V.I.P. Bonus - Davová psychóza v kríze: Ako sa určuje cena akcie a kde sa tieto peniaze "podejú" alebo "zjavia"?

Získam tento bonus vo V.I.P. členstve v tréningu, lebo chcem posunúť moje investovanie o krok ďalej ešte dnes.

Súhlasím, že získam tento samostatný modul vo forme videa, audia a pracovných zošitov pri kúpe tréningu Zarábajúci Investor za 30 dní vo V.I.P. verzii.

ÁNO, získam Zarábajúceho Investora vo verzii 2.0!

Áno, viem, že život sa vývíja a mení a preto som rád/a, že tréning sa obnovuje a sú v ňom nové videá navyše oproti pôvodnej verzii a je to ešte jednoduchšie. Pretože Zarábajúci Investor mi zostáva doživotne a tak viem, že tréning bude stále aktuálny a dozviem sa novinky či zmeny a budem vedieť reagovať.

ÁNO, idem do toho, Zuzana!

Áno, viem, že ak dnes uhradím objednávku, investujem do seba a získam tréning Zarábajúci Investor za 30 dní vo V.I.P. verzii. Poďme na to...

Kontaktné Informácie

Fakturačná adresa

Informácie o platbe

Investičné Šablóny + Tajomstvo zloženého úroku - 77

Ako doplnok môžeš získať príručku Tajomstvo zloženého úroku a Investičné Šablóny iba pri tejto objednávke za cenu 117€. 

Ak túto online príručku (vo formáte PDF) ešte nemáš, je skvelé si ju prečítať pred absolvovaním kurzu pre lepšie rozšírenie obzorov na začiatku a praktické spojenie si tvojich cieľov s reálnymi možnosťami zvyšovania životného štandardu. Takisto získaš prehľad v Investičných Šablónach, kde/ v ktorej investícii ti tvoje investované euro zarobí najviac.

Zhrnutie objednávky

"Najlepší čas na investovanie je vždy v čase krízy. Prečo teda nevyužiť najlepší čas na začatie investovania? Kedy, ak nie teraz, keď máme za sebou najrýchlejší prepad trhov v histórii ľudstva? A bez toho, aby ste sa ešte niekedy báli straty peňazí?"

nezávislá expertka na peniaze, autorka programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

"Len opatrne som rozklikla. O to viac som bola prekvapená a potešená tým, čo som sa dozvedela..."

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%... "


Vaše platby sú u nás v bezpečí: