fbpx

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 

The timer has expired!

Ako začať investovať v čase krízi? 

16 lekcií, ako sa stať

Zarábajúcim Investorom za 30 dní

Kedy chcete začať, ak nie teraz? Ako využívať na maximum príležitosť, ktorá sa už nebude opakovať? A zároveň neprísť o peniaze?

"Najlepší čas na investovanie je vždy v čase krízi. Prečo teda nevyužiť najlepší čas na začatie investovania? Kedy, ak nie teraz, keď máme za sebou najrýchlejší prepad trhov v histórii ľudstva? A bez toho, aby ste sa ešte niekedy báli straty peňazí?"

  nezávislá expertka na peniaze, autorka   programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

Chcete investovať, ale neviete ako? Bojíte sa straty peňazí
a neúspechu?

Možno, že vám ešte vaše peniaze vôbec nezarábajú peniaze. A vy neviete ako von z kola, kedy iba vy tvrdo makáte na ne. To, že vám môžu oni zarábať na vás ste počuli snáď 1000 ráz. Problém je "len", že neviete ako.

zdroj: financny kompas

Tento graf ukazuje, ako sa trh správa. Viete, čo znamená pokles, ktorý som vyznačila v červenom krúžku? 

Áno, je náhly pokles trhov spôsobený prepuknutím Koronavírusu vo svete. Najrýchlejší krach v histórii trhov, aké ľudstvo zažilo. Prišiel za rekordných 22 dní. 

Možno sa teraz sami seba pýtate: Ale ČO TO NAOZAJ ZNAMENÁ pre mňa? Ako to ovplyvní mňa a moju budúcnosť? Moju peňaženku?

To záleží na tom, či viete ako sa stať Zarábajúcim Investorom. A aj ním zostať za každých okolností, či trh stúpa alebo klesá.

Teraz mi dovoľte sa vás spýtať:

Najdôležitejšie AHA momenty z budovania ziskového investovania a pasívneho príjmu

Veľmi dobre si pamätám na časy, kedy som začala chodiť na výšku a žila som z pár eur mesačne. Aby som mala niečo navyše, začala som brigádovať. 

Sama som však bola na dne - moje pokusy o nájdenie dobrej investície zlyhali a ja som sa nepohla za 2 roky oveľa ďalej. Všetko zostávalo v teoretickej rovine, hoci som v praxi hľadala a vykonala "prácu".

Bola som v jednom kole - škola, práca. Dokola. Chcela som viac voľného času. A chcela som ho tráviť cestovaním. To bol vtedy môj sen. Spomeniete si, aký je ten váš?

Mala som na výber - aj po škole sa zodrieť sa v jednom kole, aby som mala pár drobných, alebo sa do toho ponoriť po hlave  a zamerať sa iba na jeden cieľ - zistiť ako môžem žiť život svojich snov vďaka tomu, že sa naučím ako sa stať Zarábajúcim Investorom. 

Lebo som vedela, že to musí ísť aj inak. Môcť si užívať život a zároveň si v budúcnoti dopriať viac. Čím ďalej tým viac.

AHA moment Č.1: Kľúčový je váš sen

Kto nevie, čo v živote chce, nechá sa unášať na vlnách života sem a tam. Na čas je to fajn, ale po čase vás to úplne prevalcuje. Robíte iba to, čo chcú od vás druhí. Minimálne v práci. 

Človek sa začne cítiť stratený a nesvoj. Odkrútite si "svoje" v práci a snáď nejak prežijete. Ale naozaj chcete celý svoj život iba prežívať?

Chcete sa zobudiť o 10 rokov a nájsť sa na rovnakom mieste v živote, stále iba dúfajúc v svoje sny? S pomaly opúšťajúcou vierou? Okresávať ich až z nich nič nezostane? 

Ja toto pre vás naozaj nechcem! 

Poznať, čo presne je môj sen - čo presne chcem - je skutočný hnací motor v živote. Preto veľa ľudí, čím je starších, tým viac stráca svoju nádej v sen, ako by ich život mal vyzerať a okresávajú ho postupne.

Poznáte ten výrok: Priemerný človek zomrie v 25-ke, ale pochovajú ho v 75-ke. Keď som to počula, veľa sa vo mne pohlo. 

Doslova ma ovanul chlad pri srdci. Toto nie, to nemôžem dovoliť, aby sa mi stalo!

"Čo naozaj chcem? Aký chcem mať životný stýl? Ako vyzerá môj život snov?" Túto otázka musí mať každý zodpovedanú.

Veľa ľudí vám bude hovoriť, ako to nejde. Nemôžete jednoducho byť investor. Veď:

Tí sú tí ľudia, ktorí ti budú radiť, aby is "radšej" nič neskúšal, že nič nedokážeš. Problém je, že často v dobrom úmysle, sú to tvoji priatelia, rodina či kolega. 

Faktom totiž je, že väčšina ľudí žuje v mentalite negativizmu, problémov a straty. Omnoho čstejšie ich budeš určite počuť, ako niečo nejde, ako než, čo idú vymysleiť a skúsiť. 

Ale nezazlievam im to - väčšina ľudí, sa totiž bojí sklamania a bolesti zo straty. A v takomto prostredí je ťažké sa oddeliť "od stáda" a zmeniť svoju realitu na ziskovú.

Aký je ten váš sen? Chcete pomôcť sebe? Rodine? Svetu? Čo vám dáva naozaj zmysel? Kým naozaj chcete byť?

Mala som sen cestovať a nechať svoje investície zarábať. Potom som si dala ďalší cieľ - mať všetky svoje základné výdavky pokryté pasívnym príjmom a žiť na iných miestach sveta. 

A splnila som si ho. Bola som v 29 krajinách, na 4 kontinentoch sveta. Napriek tomu, že sa vždy domov vraciam, hoci som žila už na 7 miestach po dlhšiu dobu. 

Dokonca som dosiahla pasívny príjem, ktorí iní s mojím vzdelaním zarábajú v dobre platenej práci.

Ale nebolo aj u mňa vždy všetko len ružové. Napríklad som v jednom roku prišla o vyše 51.000€ a to iba v jedinej investícii. A to je riadna rana. Preto som chcela nájisť spôsoby, ako byť v zisku, ale zároveň neohroziť vo veľkom to, čo mám. Toto bola príučka a priniesla mi najlepšiu lekciu v živote investora. Odvtedy je mojou prioritou správne rozdeliť peniaze, aby som bola VŽDY V ZISKU.

Zrodil sa môj sen byť Zarábajúcim Investorom.

Rozhodla som sa vtedy, že sa naučím ako byť v zisku a zároveň nestrácať svoje ťažko zarobené peniaze. 

Dovtedy však moje skúsenosti zahŕňali iba banky. A najvzrušujúcejšie cestovanie boli akurát tak výlety po hradoch na Slovensku či susednej krajiny. 

Vďaka tomuto rozhodnutiu sa môj život zmenil. Jednoducho stačilo uveriť tomu, že môj život môžem žiť tak ako chcem. Nemusím sa nikomu prispôsobovať, môžem kráčať v ústretí väčšej a väčšej slobody. 

Nepozerať sa čo robia iní - čo si myslia susedia, negatívna masa alebo v konečnom dôsledku rodina či kamaráti. Ja som tá, ktorá sa rozhodne ako to bude, a jediná, ktorá to môže nozaj ovplyvniť. 

Odvtedy sa začali diať divy. Stalo sa to samozrejmosťou, ako to že si ráno umyjem zuby. Pracovala som na tom, aby som mohla začať investovať a podnikať. Ako jednotku som však vždy brala investovanie, pretože som ho videla ako vhodné, ako jednu oblasť - celok (a na rozdiel od podnikania, kde som nemala presne vymedzenú jednu víziu alebo sen, to prišlo neskôr).

A o 2 roky som už bola Ziskovou Investorkou, ktorej zisky konečne boli citeľné. A ja som si mohla dovoliť aj cestovať na stále lepšie a lepšie miesta. Išla po prvý raz do Karibiku či do ozajstnej exotiky. 

Nebol to však "úspech cez noc", ale vydreté skúsenosti. Začínala som úplne do nuly, zažila 2 roky skoro bez pokroku. Ďalšie 2 skúšania a preverovania každej informácie a možnosti. Krok po kroku som pracovala nielen na sebe, ale aj na svojich investorských zručnostiach. Všetko preto, že som sa neuspokojila so životom, ktorý mi "niekto tam hore" nalinkoval a považoval za "správny". 

Najdôležitejšie bolo, že som sa rozhodla splniť si svoj sen, predstavu o živote. Hoci som ešte vôbec netušila, ako presne to spravím a zrealizujem.

No a dnes je mojim snom rozšíriť možnosti ľudí žiť ich sny - dokázať si splniť svoje tajné túžby. Hoci by váhali ich vysloviť nahlas. A to aj pomocou investícií.

5. Čo je hlavnou prekážkou?

Väčšina ľudí, ktorí chcú investovať, nemá tušenie ako jednotlivé investície vyskladať tak, aby im prinášali zisk.

Nemajú systém, ktorí im zabezpečí, aby im investície rástli a prinášali im zisk. A zároveň budú vedieť, že sa môžu spoľahnúť v rozhodnutiach sami na seba.

Tiež som to kedysi mala tak. A trvalo mi roky, kým som zistila, ako investovať efektívne a vytvoriť si systém tak, aby mi investície tvorili ziskový celok, ktorý rastie. A ja som nadobudla istotu.

1.graf, ktorý vidíte - ten vľavo, je nárast majetku za dané roky (od 2016 po koniec 2019). Ten v pravo potom znázorňuje celkový rast v priebehu rokov. Takto to je možné, pretože len ucelený systém a správne rozdelenie investícií podporuje dlhodobý rast.

Dva hlavné dôvody, prečo vám investovanie ešte neprináša  peniaze

Prvý problém je, že ľudia sa buď boja začať a sú večný začiatočníci a "zberači informácií". S tým, že "raz" to budú vedieť všetko a  potom príde ten deň. Zatiaľ stratia majetok na inflácii. 

Alebo už investovali, vsadili všetko na jednu kartu a pravdepodobne do veľmi rizikovej investície a o peniaze prišli. 

A zostala im 0 a mohli začať odznova. A tým sa znovu zaradia k prvej skupinke, aspoň pokiaľ nepríde "dosť presvečivý predajca firmy XYZ" a scenár sa nezopakuje. To preto, lebo nemajú pravidlá. Respektíve jedno pravidlo.

Druhý problém je ten, že investujú roztržito a bez systému. Bez toho, aby si boli istí svojimi rozhdnutiami. Preto často dajú na rady expertov v televízii alebo tie čo nájdu v bočnom stĺpci v novinách na nete. Mysliac si: "Radšej. Veď oni asi vedia lepšie ako ja..."

Faktom je, že nie každá investícia, ktorú kedy spravíte bude zisková. Ale to vôbec nevadí. Ak investujete podľa overeného pravidla a máte ten správny systém. Pretože dôležité je, aby boli investície ziskové spolu, a tak ste nikdy neskončili v mínuse (Tu mi napadá Buffetovo pravidlo).

No a to je jediný spôsob, ako si vytvoriť ziskové investovanie a budovať si majetok. Dodržiavať pravidlo, ktoré je jednoduché a vytvoriť si systém, ktorý generuje zisk.

Tým nechcem povedať, že hneď musíte mať 10 rôznych investícií. Na začiatok doporučujem jednu, ktorú si vytvoríte aj z mesačných výplat a stačí vám na to pár eur (viete začať doslova od 10€/mes). Je to pre vás veľa? Alebo málo?

(A ak máte niečo našetrené, tak sa dozviete, ako postupovať správne, podľa pravidla Semafór a pre nastavenie svojho systém "Nastav a Zabudni" - upgrade. )

6. Nové riešenie: Systém "Nastav a Ovládni"             (Zabudni" - upgrade)

Existuje jednoduché riešenie, ako je možné sa rozhodnúť správne, hoci náš prahistorický mozog kričí "Pozóóór! Utekáááj!"

Možno si hovoríte: "Vedel(a) som, že to musí ísť aj inak ..." no a hneď za tým myšlienka: "Investovať podľa systému "Nastav a Ovládni"? No to je pekné, ale ja si investovať veľmi nemôžem dovoliť... aj tak môžem dať iba málo..."

Poviem vám, tiež som to tak dlho mala. Myslela som si, že to nie je pre mňa, ale pre tých "šikovných" tam hore alebo tých, čo sa dobre narodili a niekto im to predal. A dlho tak ignorovala ten správny potenciál rastu. 

Mám pre vás skvelú správu. Investícia ako vidíte na obrázku hore, tá je dostupná naozaj každému hneď. Stačí si vyčleniť pár eur mesačne. A to je znázornené jednorázové znásobenie. Ak vkladáš pravidelne, čísla môžu rásť do iných výšin. 

Prestavte si, aké by to bolo, mať možnosť to zrealizovať? 

Čo ak by existoval spôsob ako to spraviť, bez toho, aby ste nemuseli venovať hodiny a hodiny vzdelávaniu? A ani ďalšie peniaze na vzdelávanie? A už vôbec nie pre "ochotných predajcov"?

Aké ľahké by bolo získať istotu, že každý deň postupne bohatnete viac a viac? Nájsť model, ako zostať vždy v zisku? A potom už investovanie nebude viac problém!

Nájsť spôsob, ako byť celkovo v zisku či trh stúpa alebo klesá? Je to vôbec možné?

Mesiace som strávila experimentovaním v snahe prísť na pravidlo, ktoré by mi dovolilo rozdeľovať investície tak, aby som si bola istá, že neskončím v strate. 

Zároveň, aby som nenechávala dobré príležitosti len tak ležať na stole, ale chopila sa ich. A vedela, čo si môžem ešte dovoliť riskovať a čo už nie (a neprišla tak znovu o veľké investície vo výške  vyše 51.000€). Lebo tie sa potom ťažko dobiehajú, pravda?

Po čase som objavila pravidlo Semafór, vďaka ktorému som si istá, že rozdeľujem investície správne. A zároveň či môžem novú investíciu, ktorá sa ponúka využiť a hodí sa mi. 

Ba čo viac, funguje za každých okolností.

Skvelé, s investíciami by už nemal byť problém, ale je tu ešte niečo...

Podľa prieskumov od Dalbar je až 80% investorov na trhu PRERÁBAJÚCIMI... hoci už držali výnosné akcie... ako je to možné?

V momente, kedy sa investícia, do ktorej ste investovali svoje peniaze nachádza v poklese, ľudia prepadajú panike. A nie je to nejaké davové šialenstvo - skôr ten náš prahistorcký mozog, ktorý cíti riziko (ako keď sa blížili Mamuti) a kričí: "Utekááj!" 

V tomto prípade ukatekaj preč od tejto investície a predaj. Pravdou však je, že vtedy peniaze strácate a väčšina si to uvedomí po čase, kedy zase trh začne prekvitať a táto investícia ide znovu hore. 

Vyberáme si stále nové a nové akcie a skáče z tej, čo trochu poklesne na tú výhodnejšiu. Raz je v kurze Bitcoin, potom akcie, inokedy radia zlato či forex. Potom ak chceš krypto zase Ethereum alebo nejaké nové, prejdi z Apple akcií a kúp Netflix a Amazon. Otázka však je: "Je toto naozaj ten správny systém, ako mať vždy zisk a ostať v pluse?" 

Odpoveď znie: Nie. 

Dovolím si povedať, že väčšina investorov u nás investuje iba cez fondy alebo "ešte lepšie" cez životné poistenie, ktoré zase vedie peniaze do fondov. A potom, keď dáme dačo bokom tak takto šaškujeme, raz tam, inokedy onam, akoby sme mali v ruke horúci zemiak, ktorí prehadzujeme odtiaľ tam.

Nemám im to za zlé, je to ľudská prirodzenosť a ťažko sa jej vyhnúť. Musíme poznať samých seba a čo nás motivuje k správaniu pri rozhodovaní sa či kúpiť, či držať alebo či predať.

Ak však vezmeme do úvahy,  že práve tieto zručnosti ovplyvnia to, ako veľmi náš majetok a investície porastú, ovládať teito zručnosti je rozdiel medzi tým, či budem na trhu prerábať alebo dosiahnem zisk, ktorý mi dnes ešte preteká pomedzi prsty.

Začnite používať systém "Nastav a Ovládni" a získajte istotu správnych rozhodnutí

 Ak chcete naozaj dlhodobo rásť a budovať si zázemie, majetok a zvyšovať svoj životný stýl, budete potrebovať nestrácať čas častými rozhodnutiami. 

Jednoducho môžete začať využívať nastavenie systému investovania na automat. 

Preto som aj aplikovala systém Nastav a Zabudni. Jeho upgradeovú, vynovenú verziu - "Nastav a Ovládni" som navrhla práve kôli našim sklonom báť sa v čase krízi alebo menších nezdarov, aby nás chránila pred sebou samými.

Preto nielen beží na automat, ale pomocou tohto systému už neurobíte hlúposti a neskončíte v strate.

Dáva vám to zmysel?

Dám vám príklad: namiesto, aby som stále musela sústrediť na to, ktorá investícia si dnes/tento týždeň/tento mesiac vedie najlepšie, verím tomu, že ak si dokážem vybrať dobre v dlhom horizonte, nemusím takéto investície kontrolovať pri každom výkyve. 

Ja sama si investície prehodnoťujem len raz ročne alebo ak chcem využiť novú príležitosť, či môžem a hodí sa mi. Prípadne, na čo mať nastražené uši.

A preto sa aj viem zachovať s chladnou hlavou, keď všetci ustráchaní ľudia predávajú (viď graf, kedy predávajú a kupujú dlhopisy alebo si nechávajú cash a potom nedobehnú rast akcií).

Zdroj: Nasdaq, NBS

Zdroj: Bloomberg, VUBGenerali, Ineko

Predstavte si, že trhy idú dolu a vy máte stratu 50% alebo aj viac. A vtedy tieto peniaze vyberiete, ako to spraví veľa investirov na trhu. Alebo je aj nútených, lebo nemajú dobre nastavené systémy, a preto im nezostanú peniaze v čase krízi. 

Ocitnú sa v situácii, kedy držia cash alebo majú peniaze, niekde, kde momentálne "nie je riziko". Ale je to naozaj tak? 

Za posledné obdobie, ktoré na grafe vidíte sa po kríze v 2009 až do tejto začínajúcej v roku 2020, dlhopisy "narástli" o +16%, cash stratil na hodnote o -22%. Zakiaľ sa akcie vyvíjali o +414%! (tu viď Index S&P500)

Takže, kto vyhráva?

Zdroj: Tradingview.com

"A že super sa hovorí, čo bolo,... ale ako to môžeš vedieť dopredu?" Nemôžem. Viem predpokladať. Ak si si pozrel tieto 2 grafy... čo ti pripomínajú? 

Áno, sú podobné hneď prvému grafu na tejto stránke, kde hovoríme, že treba využiť situáciu. Ako vidíš, je to naozaj najlepší čas na investovanie. Tieto situácie sa totiž opakujú. Nevieme predpovedať, kedy presne to príde a koľko rokov trvá kým príde zase takáto šanca. Prichádza raz za čas a treba ju využiť.

Moje investície sú nastavené rovnako a aplikujú sa automaticky, aby mi každý mesiac odchádzali na to správne miesto a mohli tak ísť na autopilota - a rástli v generátore zisku.  

Ak chcete rásť dlhodobo, je potrebné mať automatický systém, ktorý vás privedie k zisku a zároveň vám nedovolí robiť "kiksy"

Väčšina investorov sa zameriava na vyberanie akcií, nemá čas na zaoberať sa naozajstnými dlhobodými otázkami pri kúpe či predaji alebo tým, čo je za ich rozhodnutiami. Alebo to nechávajú na správu niekoho iného. Investujú, lebo je to cool.

Zarábajúci Investori sa však zameriavajú na automatizáciu kúpy, správne rozdelenie majetku podľa pravidiel (ako napr. pravidlo Semafór) a sebaovládanie (nutkania svojho prahistorického mozgu tam vzadu).

POSTUP, KTORÝ JE SKRATKOU K ZISKOM A SLOBODNEJ BUDÚCNOSTI

Nebojte sa, nepreháňam... Chcem vám totiž predať systém, ktorý ma stál 8 rokov vzdelávania, práce a skúseností, ktoré som si odniesla pri budovaní vlastného majetku a investícií. 

Prešla som si úspechmi aj neúspechmi, investovala už na tisíce eur do tréningov, preinvestovala desaťtisíce eur a to nehovorím o tisíckach hodín pred knihami, monitorom či na prednáškach...

No a potom som to mala vysvetliť jednoducho - a zrazu som pochopila...

Princíp je jednoduchý:

Subscribers

Naučiť sa, ako investovať peniaze každý mesiac priamo z výplaty na automat tak, aby sme sa viac nemuseli starať. (samozrejme, treba vyberať správne, poplatky čo najnižšie,...)

Visual

Vedieť sa rozhodnúť či je pre mňa investícia vhodná podľa pravidla Semafór.

Benefit

Ovládať sám seba a predchádzať hlúpim rozhodnutiam zo strachu a nepripraviť sa tak doslova o majetok.

Akonáhle dodržiavate krok 1 a 2 máte vyhrané. Avšak ak príde "na mále" práve krok 3 vám zaručí, že neohrozíte to, čo ste si vybudovali a beží vám na automat ako hodinky. A to vás stojí minimum času a námahy.

Generátor zisku je pre vás pripravený pracovať 24/7. A vy tak máte v živote priestor venovať sa tomu, čo vás naozaj baví a prináša vám radosť. 

Presne tento systém mi priniesol takýto nárast majetku za posledné roky

No a tento rok som si dala konečne tú námahu a rozpísala všetky tieto jendotlivé kroky presne. A dala toto svoje know-how do podoby, v akej vám ho môžem jednoducho predať.

Túto svoju stratégiu, ktorá stojí za celým mojim získaným profitom na trhu som doteraz zdieľala iba na osobných konzultáciách so skupinou mojich VIP klientov ...

Celú stratégiu som pre vás starostlivo zdokumentovala, nahrala na video a audio. Takisto som vytvorila pracovné zošity ku každej lekcii. Na základe unikátnej statégie, ktorá mi v investíciách generuje zisk každý rok, som vytvorila online tréning, ktorý vám chcem osobne predstaviť!

Predstavujem vám jedinečný online tréning
"Zarábajúci Investor za 30 dní"!

AHA moment č.2: Vytvorte si svet podľa svojich pravidiel

AHA moment č.2: Vytvorte si svet podľa svojich pravidiel

Osobne si myslím, že nikdy nebolo také ľahké "vytvoriť si vlastný svet" a žiť svoj život podľa seba. Technológie, ktoré sa vyvýjajú neuveriteľnými skokmi a samozrejmosť internetu nám dovoľuje to, čo bolo denne prístupné iba médiám, veľkopodnikateľom, investorom na wallstreet či celebritám.

Nebojte sa rozprestrieť krídla a dovoliť si viac. Je načase využiť príležitosť (a ziskovo investovať).

To všetko len s minimálnym úsilím, kľudne menšími čiastkami a nejakými technickými znalosťami. 

Pridať sa k ľuďom, ktorí chcú zarábať a zmeniť svoj svet. 

Je úžasné mať pozitívny vplyv na seba a svoj svet, ale aj na svet svojej rodiny a okolie. A zároveň žiť život, ktorý ste si vysnili. 

Žiť život snov je jedna vec. Ja osobne som zistila, že "nemusieť" pracovať, samotné vlastnenie peňazí či cestovanie vám neprinesú "niečo viac". Ani ten najväčší luxus vám nedá pocit naplnenia.

Potrebovala som cítiť, že robím niečo viac, niečo pre VYŠŠÍ ZMYSEL. Čo pomáha druhým, nielen mne. čo prináša hodnotu ľuďom tam vonku/ svetu okolo. 

Vedela som, že nespasím svet, ale chcela som, aby mi to celé dávalo zmysel. Vrátiť niečo späť.

Pýtala som sa: "Ako môže to, čo robím pomôcť aj iným a zmeniť tak životy mnohých ľudí?"

Stretla som sa veľa ľuďmi a pýtala som sa na ich životy aj skúsneosti s financiami. Robila som to najprv zadarmo. (Potom za nízke sumy.) Chcela som získať skúsenosti aj prísť na to, čo potrebujú. 

Potom prišlo veľa ľudí, ktorý chceli "zaručené" typy, ako a do čoho presne investovať. Ale ja som vedela, že to by im skôr ublížilo. Musia získať najprv vedomosti a vedieť čo prečo robiaa viedieť "pod pokličku"! Inak budú navždy iba narážať do stien.

Prišla som na to, ako môžem naučiť ľudí nielen chcieť rybu, ale naučiť sa loviť. Preto som sa rozhodla si znovu "sadnúť za stôl" a vyhrnúť si rukávy. 

Ddostala sa k vám informácia, že najlepší čas investovať je v kríze. A tá už začala. 

To vám dáva logiku, že? Avšak, ako začať, nespackať to a mať svoje investície vždy v pluse?


Zatiaľ čo v roku 2018 investovalo približne 12 percent obyvateľov Slovenska, v prvom polroku 2019 už to bolo 18 percent. Najväčší podiel investícií tvorili podielové fondy, nasledovali akcie a dlhopisy.

Do investičných fondov investuje približne osem percent a do dlhopisov a akcií investujú asi štyri percentá Slovákov.

Odkryte tajomstvo zloženého úroku a staňte sa zarábajúcim investorom

...spolu reálnymi číslami, tabuľkou a údajmi, ktoré v takomto zloženom úroku fungujú.

Nie je to žiadna teória, ale príklad z reálnej praxe a taký si viete podľa toho spraviť aj vy pre seba, podľa vašich predstáv. A ten si veru v tejto príručke spraviť môžete. 

Dovoľte mi, aby som vám predstavila diagram, ako to môže fungovať. Na tomto obrázku vidíte, ako sa vyvíja majetok Warrena Buffetta, snáď najznámejšieho a najbohatšieho investora.

Zdroj: Pinterest.com

Foto: Pinterest.com

Práve tento štýl využijeme na to, aby sme aj my mohli investovať ziskovo. Práve to, že nie je cool, veľa investorov sa dnes nad ním nezamýšľa. Tajomstvo zloženého úroku nám ukáže, ako investovať chytro a byť ziskovým investorom.

A ak necielite až na miliardy, ako to má Warren, ale jednoducho si chcete zlepšiť svoj životný štýl a dopriať si viac v živote, nemusíte čakať až do 80-ky. Ukážem vám, čo všetko si môžete správnym investovaním dopriať.

Je to jednoduchá a presto opomínaná zručnosť. Čo ak by ste sa viac:

Pomohli by ste sebe aj budúcim generáciám nespoliehať sa na zamestnanie, štát či "niekoho vyššie", ale prevzali by ste kontrolu nad svojím osudom!

Viete, ja si tiež rada plním sny - či už je to prejsť sa na rýchlom aute, cestovať, ... Z tých špecifických to bolo napr. plávanie s delfínmi, čo som chcela už od svojich 16-tich.

...táto fotka je z plávania s delfínmi na Bahamách. So splnením tohto sna som si musela počkať do 23. rokov. Ale oplatilo sa, myslím, že je vidieť, aká som tam šťastná. Mne totiž najviac dajú zážitky.

No a prečo práve táto foto? Krátko na to som sa totiž rozhodla, že chcem pomáhať aj iným, aby si svoje sny plnili

Chcem pomôcť každému, kto má záujem zvýšiť svoje bohatstvo a mať viac peňazí. Aby si tak mohol splniť to, po čom túži.

Preto som sa podujala dať dokopy najlepšie systémy a metódy, aké poznám a pomohli mi na mojej ceste k bohatstvu a plneniu si snov.

Všetky ich dávam dokopy. A ako prvý krok k predstaveniu toho najhlavnejšieho, čo vám v investovaní prinesie výsledky, som zostavila príručku s praktickými ukážkami a tipmi do praxe. Nazvala ju Tajomstvo zloženého úroku.

A mám pre vás skvelú informáciu.

Možno ste čakali, že si budem za Tajomstvo zloženého úroku pýtať desiatky či stovky eur ako to býva v prípade ebookov či tréningov a je to aj v online svete bežné.

Ja vám však chcem dať túto praktickú príručku s príkladmi z praxe ...

Hodnota tejto príručky je v desaťtisícoch až státisícoch eur (a to pre priemerne zarábajúceho človeka), o ktoré v tieto dni možno prichádzate aj vy.

Za takúto cenu ju však nechcem predávať. Chcem totiž, aby bola čo najdostupnejšia širokej verejnosti.

Bežná cena je
18 € / 487 Kč

Ak ste si v duchu povedali "Áno!" aspoň raz?

Tak to mám pre vás skvelú správu:

V rámci tejto exkluzívnej akcie vás prístup k tejto praktickej príručke aj s praktickou ukážkou nevýde na 18€. Pripravila som si pre vás zvýhodnenú cenu ... 

Celé Tajomstvo zloženého úroku získate iba za ... 

18 €

€ 1,97 / 57 Kč

To je taký neskutočne malý zlomok ceny, ktoré vám informácie z môjho Tajomstva zloženého úroku prinesú, akonáhle ich začnete uplatňovať. 

Ako som už spomínala, dnes väčšina ľudí prichádza o desaťtisíce až státisíce eur v zisku tým, že nevedia, ako správne a bezpečne investovať. 

Prečo to robím?

Želám si totiž, aby ste ani vy, ani ďalší ľudia viac nenaleteli podvodníkom. Tí vám sľubujú priemerné zisky veľkosti hory a pritom si, naozaj, akurát tak nadpriemerne odhryznú z vášho koláča.

Nechcem, aby ste platili ďalšie peniaze navyše. Páve preto som sa rozhodla dostať túto informáciu k vám za najnižšiu možnú cenu.

Sama sa čudujem, akou nízkou sumou som nacenila takú hodnotnú informáciu. Robím to však pre vás a má to zmysel. Každý totiž občas potrebuje popostrčiť tým správnym smerom.

Možno teraz premýšľate nad tým, či je to pre vás ...

Určite to pre vás je:

Pre koho to NIE JE:

Po absolvovaní tohto tréningu sami dokážete:

Aký by to malo dopad na:

Objednajte si svoju príručku tu. Nemôžete stratiť, môžete iba získať!

🔓 ODOMKNUTÉ! Váš prístup vyprší za 

The timer has expired!

REFERENCIE

Step 1

Minim lectus proina portti laoret ipsume lacusa tempor evenie vulput semper intege platea vertis sagitt venena dolors.

Pozri Sa Na Výsledky,
Ktoré Dosiahli Moji Klienti


Tu si môžete prezrieť referencie na Kráľa Peňazí, Kľúč k Bohatstvu, mentoring či mňa osobne od spokojných klientov.

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..." 

"Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

Juraj Delviár

"Naučil som sa ako investovať, kam investovať a ako mať z 2% hneď 8%... "

"Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

Peter Goč

REFERENCIE

Step 1

Minim lectus proina portti laoret ipsume lacusa tempor evenie vulput semper intege platea vertis sagitt venena dolors.

Pozri Sa Na Výsledky,
Ktoré Dosiahli Moji Klienti


Tu si môžete prezrieť referencie na Kráľa Peňazí, Kľúč k Bohatstvu, mentoring či mňa osobne od spokojných klientov.

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..." 

"Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

Juraj Delviár

"Naučil som sa ako investovať, kam investovať a ako mať z 2% hneď 8%... "

"Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

Peter Goč