Aj vy už nechcete prichádzať o svoj čas a peniaze? 

Radšej než pracovať na peniaze by ste nechali peniaze pracovať pre vás? 

Mám pre vás riešenie:

20 rád ako zbohatnúť

bez robenia zbytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina 


Predstavím vám jednoduché a často opomínané 

rady, ktoré aj mne pomohli na ceste k bohatstvu...

"Verím, že každý, kto sa začne zaujímať o to, ako mať vždy dostatok peňazí a Bohatý Život, sa k tomu dopracuje. S mojou pomocou ešte rýchlejšie."

  nezávislá expertka na peniaze, autorka   programov Kráľ Peňazí a Kľúč k Bohatstvu

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..."

"Naučil som sa ako a kam investovať, a ako mať z 2% hneď 8%... "

Deň čo deň tráviť prácou a kontrolovať peniaze, nerozhodnúť sa ako a kam investovať ?

Tiež vám vadí, že trávite všetok čas od rána do večera v práci alebo robíte na svojom biznise nonstop? Môžete si občas zobrať dovolenku a aj to potom treba dobiehať? Chcete vyskočiť z tohto kola von a mať viac času a aj peňazí si tento čas užívať?   

Možno aj s peniazmi výdete pekne, ale zase si ich nemáte pomaly ani kedy užiť a žgrlíte ich na "potom, keď budem môcť"? Alebo ich naopak miniete za tú chvíľku voľna, ktorá je pre vás malým luxusom vo svete kde pracujete od svitu do mrku?   

Chcete vedieť ako zbohatnúť, z toho, aké možnosti, peňažné aj časové, máte dnes? Nestráviť ďalšie dekády len prácou, ale mať ten luxus času si tieto peniaze užiť a spraviť si čas pre seba, ktorý trvá?   

Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali "Áno", ste na správnom mieste a čítajte ďalej! 

Pracovať od svitu do mrku, každodenný boj medzi voľným časom a peniazmi ... Takto ste si to predsa nepredstavovali, však?!

Čo ak by som vám povedala …   

Ako budú peniaze zarábať sami na seba? Ako budete vedieť, čo robiť, aby ste peniaze mali a aj si ich udržali, aby ste ich mohli ešte vo väčšom rozvíjať ďalej?  

A čo robiť s tými, ktoré máte, aby ste na každé ďalšie euro nemuseli otročiť len vy, ale aby vám práve tieto peniaze prinášali ďalšie peniaze? A vy tak mali zainvestované, mohli mať viac voľného času a aj si ho konfortnejšie a luxusnejšie užívať?  

Ako si to vlastne nastaviť tak, aby ste vedeli, že sa z tejto pasce krysieho kolieska určite raz dostanete (a nie až v 70-ke)? 

“Chceš zarábať viac peňazí alebo
chceš aby peniaze pracovali pre teba?”

Ako ste si isto všimli, väčšina ľudí sa snaží zohnať si 2 - 3 práce, aby si zvýšili svoj príjem. A aby mali viac peňazí na svoje sny. Strácajú však to najdôležitejšie čo majú - a to je čas.     

Pretože podľa mňa je to najdôležitejšie, čo máme čas. Načo pracujeme? Aby sme prežili a užili si čas, ktorý nám mimo práce zostáva čo najlepšie a s tými, ktorých milujeme. Aby sme robili, čo nás baví.    

Avšak ľudia často prepožičiavajú až príliš veľa času práci a neostáva im žiadny na zábavu. Preto žijú život, tak povediac bez radosti.    

Iní zase napr. prácu stratia a vtedy majú kopec času, akurát, že si ho nemajú za čo užívať a preto nie je tak hodnotný.    

Preto ideálom je mať aj čas aj peniaze, aby ste si mali za čo tento čas užívať. A preto, ak peniaze prestanú byť problém, človek začne túžiť po tom najcennejšom - a to mať viac času.    

Čas je hodnotný aj pre to, že narozdiel od peňazí, ktoré viete znovu získať či zarobiť, čas už späť nezískate a v tomto je spravodlivý - každý ho má v danej chvíli rovnako a je na ňom, ako s ním naloží.    

Chceli by ste mať viac peňazí bez toho aby ste museli pracovať 2 - 3 krát viac?   

Zapamätajte si:

Nezáleží na tom koľko máte peňazí. 
Nezáleží na akú školu ste chodili.
Nezáleží či ste zamestnaný alebo podnikateľ. 

Pri získavaní peňazí záleží len na JEDNEJ VECI…  

Ako to môžeš zmeniť aj ty...

Ešte pred príchod na VŠ som si hovorila, že u mňa to bude "inak". Chcem mať dosť peňazí, aby som si užívala život.  

Ja sama som tiež túžila po tom mať peniaze. Viac peňazí. Či už, aby som si kúpila niečo lepšie alebo aby som mohla cestovať.  

Vedela som, že niečo je úplne zle. ‍  

Nadrela som sa, strávila kopec času v práci, nemala som toľko peňazí, ako by som si zaslúžila a vôbec netušila, ako správne investovať. Nezostával mi skoro žiadny čas pre seba.  

Niečo vnútri mi však hovorilo, že takto by to nemalo byť. Že náš život nemá byť iba o tom:

pracovať od svitu do mrku, 
platiť účty,
a „užiť si“ pár hodín týždenne a potom možno pár rokov chodenia o paličke a koniec.

Naopak, ja som chcela:

 slobodu – môcť ísť kam chcem, kedy si na to spravím voľno ja (milujem cestovať),
mať pasívne príjmy, aby počas tohto obdobia nenastali „suchoty“ a mohla som si užívať aj vtedy (bez toho, aby som šetrila rok dopredu),
 ak chcem mať viac peňazí netráviť celý deň v práci, či aj troch alebo stráviť život v podnikaní. Ale pomôcť si napr. správnym investovaním či koníčkom, ktorý speňažím.

Preto som sa ešte na výške rozhodla pátrať po lepších riešeniach.  

A postupne sa vzdelávala v oblasti peňazí a aj zisťovala, ako je to s aplikovaním vecí u nás. Zistila som, že veľa krásnych predstáv, ktoré máme z kníh či kurzov zo zahraničia sa u nás dajú aplikovať len sťažka. Často nie sú až také výhodné a potrebuje mať na ne viac nasporené či spĺnať iné podmienky.   

Preto som sa rozhodla pýtať sa kde sa dá a zisťovať všetko. Začala som skúšať a zisťovať si veci na trhu sama. To mi prinieslo prvé peniaze, na ktoré som nemusela byť zamestnaná. A to bol úžasný pocit.   

Takto sa mi po rokoch hľadania možností a skúšania v praxi podarilo vybudovať nielen nezávislosť, ale aj finančnú slobodu. A to ešte pred 26. narodeninami   

A som šťastná a vďačná, že sa dnes vďaka tomu môžem venovať tomu, čo pokladám za dôležité.  

Takisto mám čas rozširovať tieto poznatky medzi ľudí, ktorí chcú mať Bohatý Život – teda dostatok peňazí a času pre seba. A prirodzene, keď už ich je dosť, tak aj čas na to, aby sa mohli venovať tomu, čo milujú a je pre nich dôležité.

... a to MAŤ PENIAZE AJ ČAS PRE SEBA

Sú šťastnejší tí, čo majú peniaze alebo čas? Vedci tvrdia, že viac času nás urobí šťastnejšími, než viac peňazí.  

Avšak nie je odveci mať za čo si tento čas užívať. Lebo, veď si predstavte, že by ste boli nezamestnaný alebo vám skrachoval biznis a teraz sedíte v obývačke a rozmýšľate, čo budete robiť.  

Bez peňazí asi veľa vody nenamútite a všetko, čo je zadarmo sa vám časom omrzí a vy budete chcieť robiť nové veci, vidieť nové miesta či mať nové zážitky.  

Preto treba poznať určitý balans medzi tým, koľko mať času a peňazí. No a čím viac peňazí budete vedieť získať za kratšiu a kratšiu dobu, tým viac vám bude rásť aj koeficient voľného času. Preto odporúčam zvyšovať obe postupne.  

Jednoducho s viac peniazmi si budeme môcť dovoliť "kúpiť čas". Či už to znamená najať si pomoc do domácnosti, opatrovateľku na večery pod.  

Alebo to, že budeme mocť skončiť s prácou skôr, lebo váš príjem nebude už len zo zamestnania či podnikania, ale aj z vašich investícií.

Ako získať peniaze aj čas pre seba?

V tomto spracovaní vo forme eBooku sa dozvieš, ako si vytvoriť peniaze. A tým pádom si budeš môcť dovoliť aj viac času pre seba, svoje koníčky či čas s deťmi a rodinou.   

Jednoducho si už budeš môcť dovoliť nielen tráviť svoj čas kvalitne, ale si ho aj naozaj užiť, keďže nebudeš musieť znovu ponáhlať alebo naopak nestíhať prísť a podobne.  

Tvoj život sa zmení a ty budeš mať viac hodnotného času, ktorý venuješ tomu, na čom ti záleží - na sebe samom, rodine či priateľoch.  Budeš môcť ísť do fitka viac ako raz do týždňa a dáš si tam aj saunu a masáž. Aby si naozaj relaxoval.  

Budeš sa môcť hrať so svojimi deťmi a stráviť s nimi viac času či odbremeniť partnera/ku. A tráviť viac chvíľ aj s ňou/ním.  

Budeš môcť chodiť na dovolenky a to ešte luxusnejšie. Jednoducho si budeš môcť svoj voľný čas lepšie užívať a postupne ho budeš mať viac a viac, tak aby si nestrávil svoj život len pracovaním, ale budeš sa môcť postarať o seba aj rodinu omnoho efektívnejšie a jednoduchšie. 

V eKnihe 20 rád ako zbohatnúť  bez robenia zbytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina získate:

10 peňažných chýb, ktoré ťa stoja státisíce (a ako sa im vyhnúť, ak chceš zbohatnúť) 
A tie veru často robíme každý automaticky, mnoho z nich is neuvedomujeme. A preto je dôležité si ich uvedomiť ešte predtým, ako začneš budovať svoje bohatstvo a finančnú slobodu 
10 rád, čo robiť, aby si zbohatol 
Konkrétne opatrenia, ktoré musíš zaviesť do praxe svojho života tak, aby si dosiahol bohatstvo peňazí aj času čo najs
A bonusová rada pre tých, ktorí sa chcú k bohatstvu a slobode dopracovať skôr.

Hodnota tohto materiálu je vysoká.

Odo mňa ho však dnes dostanete za zlomok hodnoty. Cena je
21€

Rozhodla som sa, že chcem podporiť ľudí v ich túžbach a pomôcť im ukázať cestu, najlepšiu a najefektívnejšiu, aká sa podarila mne za tie roky skúmania ciest k bohastvu a finančnej slobode. A preto som vytvorila túto eKnihu.

Vy už dnes nemusíte čakať, ani skúšať veci metódou pokus => omyl. Jednoducho sa viete vybrať cestou, ktorá je overená a funguje mne aj mojim klientom a prináša to, čo sa nedá kúpiť - čas a kvalitne strávený čas. A to všetko bez obáv o peniaze.

Celú moju eknihu 20 rád ako zbohatnúť bez robenia zbytočných rozpočtov či vzdaním sa cappuccina získate len za...

21 €

Vyplňte svoju objednávku tu. Vytvorte si peniaze a čas pre seba!

A teraz už vážne nemáte na čo čakať!

Copyright  © ROYAL PPL & Zuzana Banášová