Kontakt

ROYAL PPL s.r.o.
Zuzana BanášováIČO: 54511402

DIČ: 2121702858

E-mail: podpora@peniazepolopate.sk

Tel.kontakt:  0915310223


O Zuzane

Zuzana je zakladateľkou stránky www.peniazepolopate.sk, kde učí ľudí, ako sa vyznať v peniazoch a ako si vybudovať práve tú svoju cestu k peniazom, finančnej nezávislosti a pasívnym príjmom.

Juraj

technik a podnikateľ

Zuzana má priateľský prístup, je ochotná mi kedykoľvek pomôcť a pri vysvetľovaní venovať problemtike toľko času, koľko si vyžaduje. Má jednoduchý štýl vysvetľovania s tým, že človek sa dozvie to, čo v danom prípade potrebuje, bez zbytočných kecov naookolo. Je schopná rýchlo sa zorientovať vo finančnej situácií klienta a poradiť vhodné spôsoby riešenia. Získal som v krátkom čase prehľad o svojich možnostiach na finančnom trhu.

Martin

stolár

Na Zuzkinom štýle učenia oceňujem takú tú férovosť a priamosť ako všetko vysvetľuje, nezavádza, všetko priamo pomenuje. Bez problémov sa prozpráva o danej téme a rešpektuje aj iný názor, o ktorom si potom nájde poznatky. Nasilu sa nesnaží presviedčať, čo ja veľmi oceňujem. Určite mi to prinieslo rozšírenie obzorov.

Róbert

Kontrolór pojazdnosti vlakových vozňov

Zuzana sa nedá odbiť, je vytrvalá, ide až do detailov. Pochopil som, čo mi vysvetlila, pomohla mi prerobiť sporenia na lepšie, aby mi vynášali, a aby som vedel zarobiť na peniazoch, ktoré si odložím aj v budúcnosti. Ak chcem odloziť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja. Zuzka prosto vysvetlí, čo neviem, poradí. Zuzana mi povedala ohľadom finacií to, čo sa inde nedozviem, a že v dnešnej dobe je možné dostiahnuť viac, keď budem o tom vedieť.