Osobné konzultácie

Naštartujte svoje PODNIKANIE
K PROFITABILNÉMU BIZNISU
a naučte peniaze zarábať peniaze

Posuniete svoj biznis z Gaučového podnikania smerom k Profitabilnému Biznisu
Naučím vás aké sú možnosti investovania a ako nechať vaše peniaze pracovať pre vás, nielen vy tvrdo pracujete, aby ste ich zarobili
Naučím vás ako správne narábať s peniazmi
Nastavíte si toto všetko na automat a už si budete iba užívať svoje peniaze, kým viete, že smerujete k svojim cieľom a bohatnete každý deň

Zuzana Banášová

Autorka MasterClass Kráľ Peňazí a programov Kľúč k Bohatstvu & Zarábajúci Investor za 30 dní

Aké výhody získam osobnými konzultáciami?

Osobný prístup

Konzultácie prebiehaju online cez skype alebo zoom 

Exkluzívne materiály

Dostanete materiály na vypracovanie svojej predstavy

Jednoduchá stratégia

Dám vám odpovede na vaše otázky v pribehu konzultácie 

Privátna podporná skupina

Sprístupním Vám podpornú skupinu ľudí na FB

Stratégia vedenia

Doslova za ruku vás prevediem z miesta, kde ste dnes, tam, kde chcete byť

Ste jedno kliknutie od cieľa

Ukážem vám ako na to aj na webe/online

OSOBNÉ KONZULTÁCIE

Chceš získať odpoveď na svoj problém priamo odo mňa?

Pre tých, ktorí chcú konkrétne odpovede odo mňa (a ideálne ihneď), mám k dispozícii osobné konzultácie a privátny mentoring.

POZOR! Osobnú konzultáciu poskytujem len raz - pretože ak chceš dlhodobé výsledky nielen vyriešiť jeden problém, tak potrebuješ pravidelné vzdelávanie k Trvalému Bohastvu.

Máš na výber z dvoch možností:

KONZULTÁCIA KONKRÉTNEHO PROBLÉMU

CELKOVÝ MENTORING


Jednorázová Online Konzultácia - 20 min.

297 EUR

Prebieha ONLINE videohovorom
cez Zoom alebo FB
Dĺžka trvania osobnej konzultácie
20 min.
Takúto možnosť dávam LEN RAZ, ak chceš pracovať hlbšie a prísť k trvalo prosperujúcemu biznisu a/alebo investovaniu potrebuješ ísť do hĺbky a pravidelnosť
Možnosť riešiť čokoľvek, čo potrebuješ ohľadom BIZNISU, PEŇAZÍ či INVESTOVANIA

"U Zuzany som absolvoval mentoring a kurz, ktorý mi otvoril oči do sveta financií. Naučil som sa, ako spravovať svoje peniaze, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, ako investovať a kde investovať - ako mať namiesto 2% hneď 8%, ako zarobiť na šetrení. Tento kurz Kráľ Peňazí mi otvoril oči a na základe toho si dnes viem zariadiť finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a aj Vám ju vrelo odporúčam."

Peter Goč

Vedúci


SKUPINOVÝ A Privátny Online Mentoring

Na vyžiadanie

Obsahuje pravidelné stretnutia každý týždeň
Prebieha ONLINE videohovorom
cez Zoom alebo podobný nástroj
Možnosť riešiť čokoľvek, čo potrebuješ ohľadom peňazí a investícií, aby si sa reálne posunul na ďaľší level
Moje osobné vedenie a riešenie tých najdôležitejších vecí, aby si si bol istý, že dosiahneš Bohatý Život a reálne zmeníš svoje čísla

"Teraz som sa už pol roka venoval aj iným veciam, ale zároveň som si vďaka tvojím radám ušetril 15000 za pár mesiacov a teraz pomaly premýšľam, čo s nimi."


Miro Ščasný

Data Steward, Lenovo


"Vždy som chcel bývať v dome -  mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

Juraj D.

Volkswagen

"Nastavil som si lepšie sporenia, aby mi vynášali. A aby som vedel zarobiť na peniazoch, ktoré si odložím aj v budúcnosti. Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja. Zuzana mi povedala ohľadom finacií to, čo sa inde nedozviem, a že v dnešnej dobe je možné dostiahnuť viac, keď budem o tom vedieť."

Róbert Ješko

Cargo

"Absolvoval som u Zuzky koučing a mentoring v oblasti financií. Zuzka mi jasne ukázala, že moje zmluvy, ktoré som mal predtým na dôchodkové poistenie boli katastrofálne - mal som tam výnos okolo 2%. Keď som si to uvedomil, kde investovať peniaze, výnos bol potom niekoľko-násobne vyšší. Ďakujem aj za to, že som si konečne plne uvedomil pravidlo "Zaplať najprv sebe". A prajem všetkým vám, ktorí sa do programu so Zuzkou pustíte, aby ste si odkladali aspoň 10% svojho príjmu aj na úspory."

Peter Lakata

Obchodník so zlatom

"Vymenil som nevýhodný produkt z banky za niečo, kde získam to isté 2x rýchlejšie a tým pádom aj za polovicu poplatkov, ktoré sú ešte k tomu nižšie..."  

Filip Eder

Asistent predaja

Tu sú odpovede na vaše otázky

Ako bude  konzultácia prebiehať?

Otázka 1

Konzultácia prebieha online cez Zoom alebo Skype v pohodlí vašej obývačky. Čas a spôsob konzultácie si dohodneme emailom. Hneď po obdržaní objendávky vám zašlem email s infomáciami a dohodneme sa na deň a čas.

Pri mentoringu si emailom dohodneme čas prvej konzultácie. 

Je možné stretnúť sa aj osobne?

Otázka 2

Ak máte záujem, počas mentoringu sa môžme stretnúť aj osobne v Hlohovci alebo podľa dohody, najlepšie na začiatku alebo konci mentoringu.

Budeš mi ponúkať nejaké produkty?

Otázka 3

Nie. Ja osobne si myslím, že by si mal byť poradcom sám sebe a preto absolvuješ tento mentoring (alebo konzultáciu). Viem ti odporučiť, to čo sama používam alebo by som si vybrala v tvojom prípade, väčšina z týchto vecí však nie je "sprostredkovateľná", pretože je výhodná pre vás a nie pre ďaľšie strany, takže by nebol aký zisk deliť.

Som nezávislý expert a dám ti vzdelanie. Neponúkam ti žiadne poistenie, sporenie či iné "produkty" či investičné wau (zlato, forex či iné systémy, ktorých je plný fb).

Prečo mám platiť za konzultáciu?

Otázka 4

Pretože vám ušetrím tisíce eur. Za celoživotnú dobu si dovolím povedať, že dokonca státisíce eur, ktoré môžete získať (počítajúc pri priemernom príjme).

Na rozdiel od poradcov a "expertov", ktorý sú platený z toho, že ti predajú produkt spoločnosti alebo ťa zapoja do jeho šírenia, existuje podľa nich iba jediná "náplasť" na všetko. A to ich produkt/systém/služba. Na tom však naozaj zbohatne iba spoločnosť a oni získajú peknú províziu. Moje služby sú nastavené tak, aby ťa vyšli maximálne polovicu z toho, čo by pri takejto transakcii pri, povedzme, 4-5 stretnutiach "zadarmo" zaplatil. A to nehovorím o tom, že skrz tieto poplatky si ťa často tieto spoločnosti uviažu nastálo a stratíš tisícky eur na zisku, ktorý by si mohol mať, ak by si veci riešil inak. Ja ti ukážem, ako sa to dá, za zlomok toho, čo by si zaplatil  takémuto poradcovi "zadarmo".

Copyright © 2018-2022, PeniazePoLopate.sk

Objednať teraz

Zadajte svoje údaje nižšie

Kontaktné Informácie

Fakturačná Adresa

Informácie o platbe

Zhrnutie Objednávky

Spracúvame vaše dáta v súlade s Ochranou osobných údajov

Close

Objednať teraz

Zadajte potrebné informácie k dokončeniu nákupu

Kontaktné Informácie

Fakturačná Adresa

Informácie o platbe

Zhrnutie objednávky

Spracúvame vaše dáta v súlade s Ochranou osobných údajov

Close

Objednať Teraz

Zadajte svoje údaje nižšie

Kontaktné Informácie

Fakturačná Adresa

Informácie o platbe

Zhrnutie objednávky

Spracúvame vaše dáta v súlade s Ochranou osobných údajov

Close