fbpx

Získajte kurz ZDARMA

Zadajte svoj email nižšie.

Rešpektujem vaše súkromie a nikdy vám nebudem posielať spam.  

Tento kurz ZADARMO vám pomôže pochopiť ako nerobiť najčastejšie chyby a hlúposti, ktorých sa ľudia dopúšťajú pri investovaní. Začnite rozumieť investovaniu ešte dnes. Viac v Ochrane osobných údajov.

Close

REFERENCIE

Step 1

Minim lectus proina portti laoret ipsume lacusa tempor evenie vulput semper intege platea vertis sagitt venena dolors.

"Vďaka tvojím radám som ušetril 15 000 € za pár mesiacov a teraz pomaly premýšľam, čo s nimi."

Miro Ščasný

REFERENCIE

Step 1

Minim lectus proina portti laoret ipsume lacusa tempor evenie vulput semper intege platea vertis sagitt venena dolors.

Pozri Sa Na Výsledky,
Ktoré Dosiahli Moji Klienti


Tu si môžete prezrieť referencie na Kráľa Peňazí, Kľúč k Bohatstvu, mentoring či mňa osobne od spokojných klientov.

"len opatrne rozklikla. O to viac som bola prekvapená a potešená tým, čo som sa dozvedela..."

"O projekte Peniaze Po Lopate som sa dozvedela náhodou na facebooku a tento názov ma hneď zaujal. Keďže mám už nejaké skúsenosti s finančnými poradcami, tak som len opatrne rozklikla. 

O to viac som bola prekvapená a potešená tým, čo som sa dozvedela. Pozrela som si pár videí, ktoré už tam boli pre mňa prínosné. 

Príjemne ma prekvapilo, že Zuzane ide o to, aby človeka naučila ako sa s peniazmi narába namiesto toho, aby ponúkala nejaké finančné produkty, sporenia a pod. 

Rozhodla som sa pre kurz. Tieto informácie som hneď využila a na jednom z dlhom som hneď ušetrila 50€. 

Preto určite doporučujem spoluprácu so Zuzanou. Hlavne tým ľuďom, ktorí majú pocit, že peniaze sú "tie zlé veci". 

Vďaka informáciám, ktoré naučí človeka sa peniaze stanú vašim kamarátom. Ona učí peniaze využívať vo svoj prospech. 

Ona učí najpotrebnejšie základy, ktoré využívajú Bohatí ľudia. Zároveň dá hneď konkrétne tipy, ako človek môže vyriešiť svoj momentálny problém. 

A to jednoducho, ako sa pracuje s peniazmi, aby sme neboli otrokmi peňazí. Ak neviete narábať s peniazmi, Zuzana vás to naučí. 

Či už v kurze alebo osobne. Lebo naučiť sa rozbeh ako na peniaze je niekedy náročné."

Dominika Jurčíková

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..." 

"Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

Juraj Delviár

"Naučil som sa ako investovať, kam investovať a ako mať z 2% hneď 8%... "

"Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

Peter Goč

"Program Kráľ Peňazí mi pomohol lepšie pochopiť svet financií a efektívnejšie sa postaviť na nohy..."

Matúš Pavelka

"Získal som v krátkom čase prehľad o svojich možnostiach..."

"Zuzana má jednoduchý štýl vysvetľovania s tým, že človek sa dozvie to, čo v danom prípade potrebuje, bez zbytočných kecov naookolo. Je schopná rýchlo sa zorientovať vo finančnej situácií človeka a vhodne poradiť. Získal som v krátkom čase prehľad o svojich možnostiach na trhu."

Juraj Polčič

"Získal som investovanie, kde mi peniaze nezoberie exekútor ani rozvod & vymenil som nevýhodný produkt z banky za niečo, kde získam to isté 2x-rýchlejšie..."

Filip Eder

"Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja..."

"Nastavil som si lepšie sporenia, aby mi vynášali. A aby som vedel zarobiť na peniazoch, ktoré si odložím aj v budúcnosti. Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja. Zuzana mi povedala ohľadom finacií to, čo sa inde nedozviem, a že v dnešnej dobe je možné dostiahnuť viac, keď budem o tom vedieť."

Róbert Ješko

"Ak nerozumiem, zjednoduší mi to alebo zakreslí, aby som to pochopil..."

"Páči sa mi, že aj ak nerozumiem téme, povie mi to znovu alebo napíše a nakreslí. Zložité veci zjednoduší, aby som to pochopil. Je to super."

Ján Krajčírovič

"Oceňujem takú tú férovosť a priamosť, ako všetko reálne pomenuje..."

"Na Zuzkinom štýle učenia oceňujem takú tú férovosť a priamosť ako všetko vysvetľuje, nezavádza a všetko priamo pomenuje. Bez problémov sa porozpráva o danej téme a rešpektuje aj iný názor a vyhľadá vám o ňom informácie. Nasilu sa nesnaží presviedčať, ale podkladá faktami, čo ja veľmi oceňujem. Prinieslo mi to rozšírenie obzorov. A určite prinesie aj vám."

Martin Detko

"Zistil som, že moje zmluvy predtým boli katastrofálne. Keď som si to uvedomil, kde investovať peniaze, výnos bol potom niekoľko-násobne vyšší. Zároveň som si konečne plne uvedomil pravidlo "Zaplať najprv sebe" ..."

"Absolvoval som u Zuzky koučing a mentoring v oblasti financií. Zuzka mi jasne ukázala, že moje zmluvy, ktoré som mal predtým na dôchodkové poistenie boli katastrofálne - mal som tam výnos okolo 2%. Keď som si to uvedomil, kde investovať peniaze, výnos bol potom niekoľko-násobne vyšší. Ďakujem aj za to, že som si konečne plne uvedomil pravidlo "Zaplať najprv sebe". A prajem všetkým vám, ktorí sa do programu so Zuzkou pustíte, aby ste si odkladali aspoň 10% svojho príjmu aj na úspory."

Peter Lakata

"Tréning mi pomohol hlavne v tom ako si peniaze ušetriť a kam ich investovať."

"Ahoj, volám sa Dávid mam 26 rokov. Pre tréning Kľúč k Bohatstvu som sa rozhodol preto, aby som sa naučil riadiť a zhodnocovať svoje peniaze. Tréning mi pomohol hlavne v tom ako si peniaze ušetriť a kam ich investovať. Kľúč k bohatstvu by som odporuči najmä ľuďom, ktorý nevedia narábať s peniazmi a chceli by to zmeniť."

Dávid Vašák

REFERENCIE

Step 1

Minim lectus proina portti laoret ipsume lacusa tempor evenie vulput semper intege platea vertis sagitt venena dolors.

"Vymenil som nevýhodný produkt z banky za niečo, kde získam to isté 2x rýchlejšie a tým pádom aj za polovicu poplatkov, ktoré sú ešte k tomu nižšie..."

Filip Eder

Získaj kurz zDARma:
5 + 1 hlúpostí, ktoré ľudia robia, keď začínajú investovať 

Overte si, či ich náhodou nerobíte tiež.  

Rozhodla som sa pre vás vytvoriť špeciálny kurz o investovaní. Sledujte tento kurz a naučte sa tak, ako predísť hlúpostiam či chybám pri investovaní, naučte sa vyhnúť sklamaniu z neprečítaných riadkov na zmluvách a pocitu straty!

© 2020, peniazepolopate.sk | Všetky práva vyhradené.