REFERENCIE

"Vďaka tvojím radám som ušetril 15 000 € za pár mesiacov ..."

Miro Š.

REFERENCIE

Pozri Sa Na Výsledky,
Ktoré Dosiahli Moji Klienti


Tu si môžete prezrieť referencie na Kráľ & Kráľovná Peňazí MasterClass, Kráľ & Kráľovná Investovania MasterMind, kurzy Kľúč k Bohatstvu, Zarábajúci Investor za 30 dní a Kráľ Peňazí, mentoring 1:1 či mňa osobne od spokojných klientov. Nižšie nájdete aj referencie zo sociálnych sietí (scrolluj).

"Baví ma, že Zuzka je vedomá žena a zároveň má veľmi racionálny prístup k investovaniu..." 

"Baví ma Zuzkin štýl vysvetľovania. Baví ma, že Zuzka je vedomá žena a zároveň má veľmi racionálny prístup k investovaniu. Sadla mi ako žena a vďaka nej rozumiem tým správnym informáciám, lebo dnes je ich veľa, každý má názor a ona ich vie podať tak, aby sme mohli zarábať."

Janka O.  - Kráľ & Kráľovná Peňazí MasterClass

"Neváhajte - ak chcete od života viac, treba sa rozhodnúť a ísť do toho..."

"Narazila som na Zuzkin profil a jej programy, kde ma zaujala téma pasívneho príjmu. To bolo to, čo som chcela a preto som sa rozhodla vstúpiť do Zuzkinho mentoringu. Som za toto rozhodnutie rada. Je pravda, že sa musíme rozhodnúť, čo chceme od života. A ísť si za tým. 

Aj keď ma to stojí čas a energiu, vždy sa snažím nájsť čas na to, aby som sa vzdelávala. Naučilo ma to dávať si pozor, keď trh ide dolu a aj na informácie a kde/ako si hľadať tie správne. 

Je nesmierne dôležité toto vedieť a aj keď som u seba v neľahkej situácii naskočila, som veľmi rada, že som do to išla. 

Naučilo ma to veľa, ako si rozdeliť financie, do akej kategórie, kde , koľko si odložiť, aby som to vedela zase správne investovať, som za to vďačná, že som v tejto téme a oblasti a teším sa, že mi to do budúcna prinesie ovocie. Neváhajte - ak chcete od života viac, treba sa rozhodnúť a ísť do toho..."

Katka Č. - Kráľ & Kráľovná Investovania - ročný MasterMind

"TOTO NÁS NIKDY NIKDO NIKDE NENAUČIL..." 

"Odporučil by som MasterClass každému, či už vo vrchnom managemente až po upratovačky. To sú veci, ktoré nás nikdy nikdo nikde neučil. V žiadnej škole."

Martin L.  - Kráľ & Kráľovná Peňazí MasterClass

"len opatrne SOM rozklikla. O to viac som bola prekvapená a potešená tým, čo som sa dozvedela..."

"O projekte Peniaze Po Lopate som sa dozvedela náhodou na facebooku a tento názov ma hneď zaujal. Keďže mám už nejaké skúsenosti s finančnými poradcami, tak som len opatrne rozklikla. 

O to viac som bola prekvapená a potešená tým, čo som sa dozvedela. Pozrela som si pár videí, ktoré už tam boli pre mňa prínosné. 

Príjemne ma prekvapilo, že Zuzane ide o to, aby človeka naučila ako sa s peniazmi narába namiesto toho, aby ponúkala nejaké finančné produkty, sporenia a pod. 

Rozhodla som sa pre kurz. Tieto informácie som hneď využila a na jednom z dlhom som hneď ušetrila 50€. 

Preto určite doporučujem spoluprácu so Zuzanou. Hlavne tým ľuďom, ktorí majú pocit, že peniaze sú "tie zlé veci". 

Vďaka informáciám, ktoré naučí človeka sa peniaze stanú vašim kamarátom. Ona učí peniaze využívať vo svoj prospech. 

Ona učí najpotrebnejšie základy, ktoré využívajú Bohatí ľudia. Zároveň dá hneď konkrétne tipy, ako človek môže vyriešiť svoj momentálny problém. 

A to jednoducho, ako sa pracuje s peniazmi, aby sme neboli otrokmi peňazí. Ak neviete narábať s peniazmi, Zuzana vás to naučí. 

Či už v kurze alebo osobne. Lebo naučiť sa rozbeh ako na peniaze je niekedy náročné."

Dominika J.

"Tieto informácie sú na nezaplatenie..." 

"Zaoberal som sa investovaním už nejaký čas a chcel som sa do toho dostať hlbšie. Páčilo sa mi ako to Zuzana jednoducho vyvetľuje.

Vysvetľuje to jednoduchým spôsobom a tieto informácie sú na nezaplatenie. Pomôže vám to pochopiť a na základe toho mať skvelé výsledky.

Odporúčam vám každému využiť túto šancu a ísť do toho."

Matúš K.  - Kráľ & Kráľovná Peňazí MasterClass a Kráľ Investovania

"Zuzka má široký záber a vlastne vie tie informácie podať v kocke..." 

"Zuzka ma zaujala hlavne svojou odbornosťou a tým, že spomínala, že sa dá investovať už v menších sumách. Vie vysvetliť jasne a stručne, jednoducho o čo ide v investíciách. A keďže ja som laik, vie mi to povedať po lopate, ako to už má vo svojom názve.

Zuzka mi pomohla lepšie sa zorientovať vo svojich financiách. Takisto mi pomohla rozdeliť moje investície podľa pravidla Semafór a vedela mi dať odborné rady, keď som potrebovala.

Tento kurz by som odporučila všetkým, ktorí sa chcú naučiť investovať - či sú to už laici ako ja alebo aj skúsenejší investori, pretože Zuzka má široký záber a vlastne tie informácie vie podať "v kocke."

Človek si ich nemusí ďalej zhľadávať niekde po internete, je to všetko komplexné, jednoduché, prehľadné a človek nemusí strácať hodiny na internete, pretože sa stačí opýtať Zuzky. Poradí vám kam a kde. Ja som sa tiež opýtala a konečne aj investujem.

Na kurze sme si aj sami otvorili s pomocou Zuzky účet a môžeme investovať už na burze ako my chceme.

Zuzi, chcem sa Ti poďakovať za všetko, držím Ti palce, nech sa ti darí a nech klape všetko ako má. A ďakujem."

Lenka O. - Kráľ & Kráľovná Peňazí MasterClass a Kráľ Investovania

"PÁČI SA MI AKO JEDNODUCHO NÁM TO PODÁŠ A VYSVETLÍŠ..." 

"Páči sa mi hlavne tne spôsob, ako nám to hovoríš, tak, aby sme to pochopili. Nevyvyšuješ sa alebo nepoužívaš zbytočne iba profesionálne výrazy. Vždy pridáš aj ten jednoduchý, tak aby to pochopil každý, aj začiatočník.

Aj vám odporúčam najskôr sa dať vyučiť a potom investovať. Neprídete tak zbytočne o peniaze a už ich môžete poslať pracovať."

Viac vo videu.

Milan P. - Kráľ & Kráľovná Peňazí MasterClass

"Ako som sa posunul za 2 roky ... "

"So Zuzanou som absolvoval mentoring ešte dva roky dozadu. Naučil som sa výhodnejšie pracovať s peniazmi, s dlhom, s mojím príjmom. Dnes som na mentoringu opäť a pokračujem ďalej idem na investovanie a začleniť aj zložitejšiu prácu s peniazmi - tak, aby mi zarábali a aby som mal 4 pevné nohy stoličky - rozličné typy príjmov."

Peter G. - mentoring 1:1

"Ako som prestal vyhadzovať peniaze za prenájmy..." 

"Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

Juraj D.

"Naučil som sa ako investovať, kam investovať a ako mať z 2% hneď 8%... "

"Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

Peter G.

"Program Kráľ Peňazí mi pomohol lepšie pochopiť svet financií a efektívnejšie sa postaviť na nohy..."

Matúš P.

"Získal som v krátkom čase prehľad o svojich možnostiach..."

"Zuzana má jednoduchý štýl vysvetľovania s tým, že človek sa dozvie to, čo v danom prípade potrebuje, bez zbytočných kecov naookolo. Je schopná rýchlo sa zorientovať vo finančnej situácií človeka a vhodne poradiť. Získal som v krátkom čase prehľad o svojich možnostiach na trhu."

Juraj P.

"Získal som investovanie, kde mi peniaze nezoberie exekútor ani rozvod & vymenil som nevýhodný produkt z banky za niečo, kde získam to isté 2x-rýchlejšie..."

Filip E.

"Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja..."

"Nastavil som si lepšie sporenia, aby mi vynášali. A aby som vedel zarobiť na peniazoch, ktoré si odložím aj v budúcnosti. Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja. Zuzana mi povedala ohľadom finacií to, čo sa inde nedozviem, a že v dnešnej dobe je možné dostiahnuť viac, keď budem o tom vedieť."

Róbert J.

"Ak nerozumiem, zjednoduší mi to alebo zakreslí, aby som to pochopil..."

"Páči sa mi, že aj ak nerozumiem téme, povie mi to znovu alebo napíše a nakreslí. Zložité veci zjednoduší, aby som to pochopil. Je to super."

Ján K.

"Oceňujem takú tú férovosť a priamosť, ako všetko reálne pomenuje..."

"Na Zuzkinom štýle učenia oceňujem takú tú férovosť a priamosť ako všetko vysvetľuje, nezavádza a všetko priamo pomenuje. Bez problémov sa porozpráva o danej téme a rešpektuje aj iný názor a vyhľadá vám o ňom informácie. Nasilu sa nesnaží presviedčať, ale podkladá faktami, čo ja veľmi oceňujem. Prinieslo mi to rozšírenie obzorov. A určite prinesie aj vám."

Martin D.

"Zistil som, že moje zmluvy predtým boli katastrofálne. Keď som si to uvedomil, kde investovať peniaze, výnos bol potom niekoľko-násobne vyšší. Zároveň som si konečne plne uvedomil pravidlo "Zaplať najprv sebe" ..."

"Absolvoval som u Zuzky koučing a mentoring v oblasti financií. Zuzka mi jasne ukázala, že moje zmluvy, ktoré som mal predtým na dôchodkové poistenie boli katastrofálne - mal som tam výnos okolo 2%. Keď som si to uvedomil, kde investovať peniaze, výnos bol potom niekoľko-násobne vyšší. Ďakujem aj za to, že som si konečne plne uvedomil pravidlo "Zaplať najprv sebe". A prajem všetkým vám, ktorí sa do programu so Zuzkou pustíte, aby ste si odkladali aspoň 10% svojho príjmu aj na úspory."

Peter L.

"Tréning mi pomohol hlavne v tom ako si peniaze ušetriť a kam ich investovať."

"Ahoj, volám sa Dávid mam 26 rokov. Pre tréning Kľúč k Bohatstvu som sa rozhodol preto, aby som sa naučil riadiť a zhodnocovať svoje peniaze. Tréning mi pomohol hlavne v tom ako si peniaze ušetriť a kam ich investovať. Kľúč k bohatstvu by som odporuči najmä ľuďom, ktorý nevedia narábať s peniazmi a chceli by to zmeniť."

Dávid V.

ĎALŠIE REFERENCIE

REFERENCIE ZO SOCIÁLNYCH SIETÍ


Tu si môžete prezrieť referencie, ktoré mi ľudia poslali na sociálnych sieťach a emailom.

REFERENCIE

"Vymenil som nevýhodný produkt z banky za niečo, kde získam to isté 2x rýchlejšie a tým pádom aj za polovicu poplatkov, ktoré sú ešte k tomu nižšie..."

Filip E. a 3x výhra

Získaj kurz zDARma:
5 + 1 hlúpostí, ktoré ľudia robia, keď začínajú investovať 

Overte si, či ich náhodou nerobíte tiež.  

Rozhodla som sa pre vás vytvoriť špeciálny kurz o investovaní. Sledujte tento kurz a naučte sa tak, ako predísť hlúpostiam či chybám pri investovaní, naučte sa vyhnúť sklamaniu z neprečítaných riadkov na zmluvách a pocitu straty!

© peniazepolopate.sk | Všetky práva vyhradené.

Získajte kurz ZDARMA

Zadajte svoj email nižšie.

Rešpektujem vaše súkromie a nikdy vám nebudem posielať spam.  

Tento kurz ZADARMO vám pomôže pochopiť ako nerobiť najčastejšie chyby a hlúposti, ktorých sa ľudia dopúšťajú pri investovaní. Začnite rozumieť investovaniu ešte dnes. Viac v Ochrane osobných údajov.

Close