Ahoj, som
Zuzana Banášová

Prvá Dáma Slovenského Investovania, Zakladateľka PeniazePoLopate a autorka vzdelávacích programov Zarábajúci Investor a Kľúč k Bohatstvu.


Už stovky ľudí prešli mojimi tréningami, naučili sa ako používať systémy na automatizáciu a zbohatnutie tak, aby vytvárali Trvalé Bohatstvo. To môže byť napr. multiplikácia vašich peňazí,  zarábanie viac peňazí, výhodnejšie podmienky investovania (až 10x ziskovejšie investovanie) či nechať peniaze pracovať pre teba.

Mám odlišný prístup ako väčšina expertov, ktorých stretnete vonku

Neverím na celoživotné uťahovanie si opaskov. Namiesto toho, aby sme šetrili na tom, čo máme radi, radšej sa sústreďme na to, kde si môžme dopriať a kde spraviť zmeny. Naučiť sa systémy investovania a postupovať podľa nich krok za krokom, otvoriť sa hojnosti a ísť za svojim vysneným životom a finančnou slobodou. 

Mojím cieľom je investovať čo najlepšie, naučiť to aj Teba a PRE TEBA. Preto som lepšia ako mnoho "kravaťákov" v tomto biznise. Nenadarmo ma jeden z klientov nazval prvá dáma slovenského investovania. 

Kde mnohí iní roky stoja, tzv. experti verklíkujú to, čo ich naučila spoločnosť, aby dopriali seba lepšiu výplatu a firme tučné zisky z tvojich peňazí, ja ukazujem ako môžeš investovať pre Teba a tak mať až 10x ziskovejšie investovanie či prvý pasívny príjem už o mesiac.

 "Cash-flow je kráľ!" A práve to slovíčko flow - teda tok, je primárne najdôležitejší. Teda to, či ti ten cash tečie do tvojho vrecka každý mesiac. Alebo či tečie z neho von. No a práve, ak si zabezpečíš pravidelný prítok peňazí, získaš slobodu. Ja ti ukážem ako na to - ak máš na konte pár tisíc eur, ako byť o dekádu slobodný. Ak máš väčšie úspory, kľudne si vytvoriť pasívny príjem do mesiaca.

Viem, že máš Veľa možností, Koho čítať, Takže viem, že si musím zaslúžiť tvoju dôveru s každým príspevkom, ktorý spravím. AK si zvedavý, tu je v krátkosti o mne. 

MOJA CESTA:

 Hoci som bola jediné dieťa svojich rodičov, nemali sme peňazí nazvyš a robili nie najlepšie rozhodnutia, čo sa týka peňazí. Trápilo ma to a preto som chcela byť samostatná a mať to neskôr inak „u seba“. 

To sa mi však na začiatku nedarilo - po príchode na intrák som schudla asi jediný raz v živote bez toho, aby som sa snažila. Preto som si našla brigádu - bolo to v potravinách – a tam to vynášalo málo a ja som sa necítila dobre, keď som musela obsluhovať napr. spolužiakov a pod.  

Postupne som si našla lepšie platené brigády v zahraničí či stáže v realitách a pod. Avšak môj zárobkový potenciál bol stále ohraničený – predsa len deň má 24 hodín.  Začala som sa zaujímať nielen ako viac zarobiť, ale ako naozaj zbohatnúť - takéto zistenie znamenalo pre mňa veľa.

 Také informácie, aké si dnes môžeš hľadať sám a možno to aj robíš. Problém bol, že tieto rady neboli buď dostatočne konkrétne alebo uplatňovateľné na našom SK trhu (resp. len čiastočne a s väčším kapitálom - no a mne sa nechcelo čakať 10 rokov, kým niečo vôbec „začnem skúšať“, chcela som skúšať hneď).

VZDELANIE A TÚŽBA:

 Vedela som, že existuje spôsob, že sa to dá. Hľadala som – v knihách, dostupných prednáškach, predmetoch so zahraničnými lektormi či anglických videách,... 

Preto som objavovala, kde sa dalo, spoznávala ľudí a pýtala sa ich. Treba sa pozrieť do zrkadla sa povedať si, že to dokážeš. A ja som to spravila. Dnes si hovorím, kiežby mi niekto dal skratku v podobe kurzu či semináru so všetkými potrebnými informáciami, ako si nalinkovať systém - cestu k Bohatému Životu. 

Ako vedieť to, čo ti nikde v škole nepovedia – lebo v spoločnosti je vyhovujúce žiť od výplaty k výplate. Ale to nik nechce! Preto s vybudovaným finančnými návykmi som ušetrila a investovala (či už do fondov, na trhoch, do kryptomien, komodít,...) a učila sa na vlastných chybách a získavala prvé peniaze na ktoré som nemusela byť zamestnaná. A to bol veľmi posilňujúci pocit. Tie som znovu investovala do ďalšieho vzdelávania, aby som získala lepšie výsledky, tentokrát už aj v zahraničí. A robím to tak doteraz, lebo investícia do vzdelania je pre mňa tá najvýnosnejšia.

Pád:

Avšak nič nejde bez pádov – moje prvé podnikanie s kamoškou mi nevyšlo – hoci sa mu sprvu darilo, ...

 ... konkurenciu a slabých dodávateľov sme napokon nezvládli a po vyše 2 rokoch to zabalili aj so stratou (každá prišla o vyše 1.000€ a 2 roky snaženia). Krátko na to som v jednej z investícií prišla o vyše 51.800€. 

Tento pocit neprajem zažiť nikomu – neúspech sa začne prelievať aj do iných oblastí života, a vy máte pocit, že ste nanič a že to treba zabaliť a vykašlať sa na celé bohatnutie. Tak to ja však nevidím. Najdôležitejšie je, že som to vďaka svojmu nadstaveniu mysle a poznatkov ustála. A z tohto pádu som sa poučila a išla ďalej silnejšia, počúvajúc viac svoju intuíciu (áno, tá by mi zabránila, aby som neprišla o veľa peňazí z investície či skončila podnikanie skôr). Tieto skúsenosti mi dali neoceniteľnú lekciu do budúcna a ja som ich ustála a s vervou pokračovala ďalej. A preto, keď sa objavia prekážky, je dôležité, aby vás nezrazili na kolená. Dôležité je, že ma vyhecovali, a takisto by mali vás, zamerať sa na to najdôležitejšie a to je podľa môjho názoru vybudovať si pasívny príjem (a to min. vo výške na prežitie), mať správne investície na budovanie majetku a systém bežiaci na automat.

POSLANIE:

A preto som sa ešte viac zamerala na to, ako vybudovať pasívny príjem, nastaviť si všetky peniaze na automat a všetky svoje rizikové investície správne preveriť a taktiež mať na automat a podľa jednoduchého pravidla Semafór. 

Ty si už tým všetkým prejsť nemusíš – vytvorila som totiž systém – ako jednoducho na peniaze. Potom človek získa čas robiť to, čo ho baví, dáva mu zmysel a môže inšpirovať ostatných. Ty nemusíš zažiť toto celé dlhoročné trápenie na ceste k Bohatému Životu – môžeš prejsť na rýchlodráhu, kde ti všetky svoje vedomosti na túto cestu odovzdám. 

Ty to môžeš mať jednoduchšie:

Tak ako už desiatkach ľudí pred tebou, ktorým som to ukázala. Ušetri si roky zháňania informácií o tom, ako to u nás je možné úplne najlepšie a aj s malými čiastkami na začiatku a vyber sa skratkou. Vytvorenie Trvalého Bohatstva čaká na teba tu >>Prečo to funguje?

Začala som si všímať, že ak príde na to, či dodržiavať určité pravidlá, väčšina z nás zlyháva. 

Chceme schudnúť a potom si udržať líniu, ale väčšina z nás zlyhá a znovu priberie. 

Pýtate sa:"PREČO?"

Napr. začne to tým, že nevstaneme na ranný beh alebo si už nezájdeme na hodinu do fitka po práci. Je totiž ťažšie zameriavať fokus všade (popri pracovných povinnostiach, zodpovednosti, deťoch a pod.). Postupne zľavíme aj zo stravovacích návykov. A zrazu o 20kg ťažší. A sme tam, kde sme nechceli byť.

Pritom to všetko vieme. 

Nemusíme si nájsť čas na cvičenie 3x týždenne - ak to nejde aj 1x je lepšie ako nič. A to je ten obrovský rozdiel medzi ľuďmi, ktorí sa činia a ľuďmi, ktorí to nakoniec vzdajú. 

Všetci to totiž vieme. Vieme, že máme cvičiť a jesť zdravo. Problém nie je informácia samotná. 

Tak prečo to nerobíme? Môže to byť tým, že potrebujeme iba viac informácií...? Alebo je to skôr o tom ovládnuť psychológiu a systémy, ktoré nám pomôžu robiť to, čo už vieme, že by sme mali robiť?

Pozrite sa na ľudí s obezitou - myslíte si, že neviedia návod na to, ako schudnúť? Pozrite sa na lekárov, ktorí fajčia - myslíte si, že nevedia, aké dôsledky má fajčenie? 

No a teraz sa spýtajte sami seba - viete určite nejaké veci, ktoré by ste mali robiť s peniazmi - naozaj ich aj robíte? Ako často sa vám darí ich dodržiavať? Nie je ťažké si zakaždým odoprierať, len aby som si niečo ušetril? 

Nie je umením si každý deň odriekať alebo nepodľahnúť pokušeniu v obchode. Umením je mať peniaze na automat a venovať správe svojich financií aj investovaniu menej ako hodinu mesačne. Jediným poriadnym nastavením metódou "Nastav a Užívaj" si peniaze zautomatizujete. Viete, že si splníte veľké ciele a zároveň vám zostane aj na užívanie si dnes a míňanie peňazí bez viny.

Moja stránka je nadizajnovaná, aby vám ukázala presné systémy, ktoré vám pomôžu žiť  Bohatý Život bez toho, aby ste nad nimi museli premýšľať a robiť náročné rozhodnutia každý deň. Rozhodla som sa vám to úplne zjednodušiť. Pretože ...

Je do neba volajúcou pravdou -> sila vôle je limitovaná! Jednoducho pokúšať sa viac a viac nefunguje. A berie ti to priveľa energie. A tej máme každý iba určité množstvo.

Ale existujú systémy, ktoré vám môžu pomôcť: Napríklad, ukážem vám presný systém "Nastav a Užívaj", ktorú sama využívam na automatizáciu mojich peňazí, ktorý mi dovoľuje  mať peniaze zautomatizované, bez toho, aby som trávila čas nad tým, kam čo pôjde. 

Takto dosiahnem môj cieľ v sporení, investovaní aj míňaní (na veci, ktoré milujem a míňam na ne rada - bez viny). A správu robím to tak raz ročne alebo pri väčšom výkýve mojich príjmov, väčšinou do hodiny. 

To je to, čo ponúkam na peniazepolopate.sk. Žiadne sladké rečičky, žiadne uťahovanie si opaskov, žiadne zložité taktiky ako na to. Iba jednoduchý a otestovaný systém krok-za-krokom, ktorý funguje v reálnom živote.

Napríklad, zdieľam svoje ťaháky, takže budeš presne vedieť scenár na vyjednanie si lepších podmienok alebo ako si vybrať čoveka, s ktorým sa budem radiť, či iné.

Budeme sa sústrediť na aktivity, ktoré vám budú generovať najväčšie výsledky vo vašom živote (aby ste nemali viac problém každodenných malých rozhodnutí a brania si energie zo sily vôle).

Existuje mnoho ľudí, ktorí sú presvečení, že nemôžu byť bohatí. Nevedia o tom, že môžu vymeniť disciplínu či odopieranie za jednoduché systémy, ktoré im splnia ciele aj doprajú míňanie dnes. Tento systém je jediný sprivodca, akého budete kedy potrebovať.

- ZUZANA BANÁŠOVÁ

Dávam von veľa svojho obsahu zadarmo tu.

Mojím cieľom je robiť to čo najlepšie a prekonať tak aj "expertné" rady od iných.

Teraz chcem preukázať, že moje materiály môžu zmeniť váš život. Zaregistrujte sa do môjho newsletteru ZADARMO - ktorý posielam priebežne tisíckám ľudí - a získate:

Rady od Nezávislého Experta na peniaze a investovanie.
Techniky ako na peniaze, investovanie a budovanie Trvalého Bohatstva.
Reakcie na konkrétne názory a fakty & vaše otázky a moje odpovede.

pozrite si výsledky, aké dosiahli moji študenti

"Vďaka tvojím radám som ušetril 15000 € za pár mesiacov a teraz pomaly premýšľam, čo s nimi."

Miro Ščasný

"Vždy som chcel bývať v dome - mať také to svoje kráľovstvo. Nakoniec som sa našiel v situácii, že už skoro 8 rokov hľadám to správne a zároveň to, ako to vyfinancovať. Zatiaľ som zbytočne platil kopu peňazí na prenájmy. Vďaka Zuzke som prešiel z 8 rokov váhania na necelý mesiac vybavovania a činov, kedy som si kúpil byt. Ďakujem Zuzi."

Juraj Delviár

Zuzanin kurz mi otvoril oči do sveta financií a naučil som sa ako narábať s peniazmi, ako ich spravovať, ako sa zbaviť rýchlejšie dlhu, kde investovať, ako investovať a do čoho. Ako mať namiesto 2% hneď 8%. Ako zarobiť na šetrení. Vďaka tomu si môžem zariadiť svoj finančný život a finančnú slobodu. Na základe toho ti chcem poďakovať a vám ju vrelo odporúčam."

Peter Goč

"Program Kráľ Peňazí mi pomohol lepšie pochopiť svet financií a efektívnejšie sa postaviť na nohy..."

Matúš Pavelka

"Absolvoval som u Zuzky koučing a mentoring v oblasti financií. Zuzka mi jasne ukázala, že moje zmluvy, ktoré som mal predtým na dôchodkové poistenie boli katastrofálne - mal som tam výnos okolo 2%. Keď som si to uvedomil, kde investovať peniaze, výnos bol potom niekoľko-násobne vyšší. Ďakujem aj za to, že som si konečne plne uvedomil pravidlo "Zaplať najprv sebe". A prajem všetkým vám, ktorí sa do programu so Zuzkou pustíte, aby ste si odkladali aspoň 10% svojho príjmu aj na úspory."

Peter Lakata

"Vymenil som nevýhodný produkt z banky za niečo, kde získam to isté 2x rýchlejšie a tým pádom aj za polovicu poplatkov, ktoré sú ešte k tomu nižšie..."

Filip Eder

"Nastavil som si lepšie sporenia, aby mi vynášali. A aby som vedel zarobiť na peniazoch, ktoré si odložím aj v budúcnosti. Ak chcem odložiť viac, tak viem kde ich mám dať a čo robiť, aby nezarábal iba štát, ale aj ja. Zuzana mi povedala ohľadom finacií to, čo sa inde nedozviem, a že v dnešnej dobe je možné dostiahnuť viac, keď budem o tom vedieť."

Róbert Ješko

"Ahoj, volám sa Dávid mam 26 rokov. Pre tréning Kľúč k Bohatstvu som sa rozhodol preto, aby som sa naučil riadiť a zhodnocovať svoje peniaze. Tréning mi pomohol hlavne v tom ako si peniaze ušetriť a kam ich investovať. Kľúč k bohatstvu by som odporuči najmä ľuďom, ktorý nevedia narábať s peniazmi a chceli by to zmeniť."

Dávid Vašák

Pripoj sa k ľuďom, ktorí už žijú svoj bohatý život aj vĎaka môjmu overenému systému.
Vyber si svoj cieľ č. 1 dolu.

ZÍSKAJ VIAC PEŇAZÍ A NALINKUJ SI SVOJU CESTU K BOHATSTVU

Získaj peniaze navyše na trhu, možnosťami o kotrých vie len málokto. Nauč sa ich zveladiť a mať z nich viac skrz efektívne investovanie a priprav si cestu k Bohatému Životu. (Aj ak nezarábaš veľké sumy mesačne.)

SPOR SI VIAC & ZAUTOMATIZUJ SVOJE PENIAZE

Jednoduchá metóda "Nastav a Užívaj", ktorá zautomatizuje tvoje peniaze tak, aby si si plnil sny a zároveň ti zostávali peniaze na užívanie si bez viny. 

ZAČNI INVESTOVAŤ & VYHNI SA STRATÁM A SKLAMANIU

Vyhni sa hlúpostiam, ktoré robí väčšina ľudí pri investovaní a over si, že ich nerobíš sám. Nauč sa najdôležitejšie zručnosti investora & ako investovať jednoducho a efektívne bez zbytočného sklamania a strát.

Zuzana@peniazepolopate.sk

STRÁNKY

Copyright © 2020, PeniazePoLopate. Všetky práva vyhradené.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close