[UAS_loggedin][/UAS_loggedin]

BONUSY - navyše k ešte lepšiemu investovaniu

Bonus č.1 Výpočet pasívny príjem vs. roky investovania vs. tvoj mesačný vklad

Klikni na link nižšie 👇 

Bonus č.2 - Video ako investovať pravidelne pri sume 400€+/mesačne

Oplatí sa Interactive Brokers pre Teba viac?

https://www.peniazepolopate.sk/ako-investovat-v-20-ke/


Odporúčam pre tých, ktorým sa nechce pozerať celé video, od 18-tej minúty, tam je prepočet 3 premených: Investovaná suma dnes (pravidelne každý mesiac) - počet rokov investovania - výška pasívneho príjmu, aký chceš dosiahnuť.

A samozrejme, flatex NJ/AJ a na InterActive Brokers je AJ (angličtina).

Bonus č.3 Hack na zvýšenie zisku na 15-20% ročne (príležitostne aj viac) z pravidelnej mesačnej investície

Ako to dosiahneš? 👇 

Priestor pre Budúci Bonus


DÔLEŽITÉ: Zárobky a zrieknutie sa práva

Zisky a výnosy reprezentované Zuzanou Banášovou na týchto stránkach ukazujú potenciál zárobku. Úspechy Zuzany Banášovej, odporúčania a iné príklady, ktoré sú použité, sú výnimočné, neštandardné výsledky a nemajú za cieľ zaručiť, že ty alebo ostatní dosiahnete rovnaké výsledky. Individuálne výsledky sa vždy budú líšiť a tie tvoje bude závisieť výlučne od tvojich individuálnych schopností, možností, pracovnej etiky, obchodných zručností a skúseností, úrovne motivácie, aplikácie rád z Návodu na finančnú slobodu, vývoja trhu, bežných či nepredvídateľných rizík podnikania, investovania a ďalších faktorov.

Programy Zuzany Banášovej a Zuzana Banášová individuálne nie sú zodpovedné za tvoje činy. Ty si výlučne zodpovedný za svoje vlastné kroky a rozhodnutia a vyhodnotenie, ako používať naše produkty a služieb by malo byť založené na tvojej vlastnej zodpovednosti a úsudku. Súhlasíš s tým, že programy Zuzany Banášovej nie sú voči tebe v žiadnom prípade zodpovedné za tvoje výsledky pri používaní našich produktov a služieb. Pozri si naše Obchodné podmienky pre úplné zrieknutie sa zodpovednosti a iných obmedzení.

Programy Zuzany Banášovej vrátane Zuzany Banášovej osobne môžu dostávať províziu a odmenu za produkty a služby, ktoré ti odporúčajú. Zuzana Banášová osobne používa odporúčaný zdroj, pokiaľ to neustanovuje inak. Ak nechceš, aby boli programy Zuzany Banášovej a Zuzana Banášová odmeňovaná za odporúčanie produktov a služieb tretích strán, odporúčame, aby si vyhľadával online službu prostredníctvom odkazu bez partnerského odkazu.

Copyright 2018- 2021 © peniazepolopate.sk, Zuzana Banášová