Fotku podobnú tejto som videla asi 3-4 roky dozadu po prvý raz. Aj tie hodnoty sa mi zdajú trošku iné. Sama som však nenašla tento pôvodný rok. 

Osobne sa mi zdá, že by tie hodnoty mali byť dnes už o niečo málo vyššie. Pozrime sa preto na to hlbšie.

Chceš patriť k 1% najbohatších ľudí? Sprav prvý krok teraz!

Je dosť možné, že ste už niekedy videli fotku podobnú tejto aj vy. Osobne si myslím, že je už pár rokov stará a tak som upravila tieto hodnoty k dnešku a dala ich do tabuľky.

Preto je tak dôležité to, aby sme začali investovať, čo najskôr.

Prečo?

Ak nepatríte ku géniom, ktorí založia start-up bez cudzej finančnej injekcie alebo sa vám nepodarí po rokoch práce od rána do večera rozbehnúť podnikanie na tú správnu úroveň (a to sa podarí ledva 5% ľudí, ktorí sa o to pokúsia), zostáva vám investovanie.

Dovolím si povedať, že je to jediný spôsob, aký poznám, ktorý môže aj obyčajného človeka posunúť medzi horných top pár %. Možno aj to 1% (a hlavne u mladých ľudí je to určite možné).


Sama si užívam túto cestu a pravidelne kontrolujem, či je to ešte tam 🙂

Je to najistejšia a  najjednoduchšia cesta k zbohatnutiu, ak poznáte pravidlá hry.

Dajte si čiastkové ciele

No a aj cieľ 25.000, 50.000 či 100.000 je určite omnoho viac dosiahnuteľný, ako dať si hneď napr. 7.000.000, je tak? 

Preto, ak ste na akomkoľvek mieste v živote, dajte si ako krok č.1 za cieľ 1. sumu, teda 20-25.000€! 

Držím vám palce!


Spravte prvý krok k 1% teraz tu >>

Ak chcete vedieť viac, o tom, čo bráni väčšine investorov byť vždy v zisku a aké mýty a hlúposti ich zdržiavajú na ceste k tomu byť Zarábajúcim Investorom, pozrite si tento kurz, ktorý som pre vás pripravila ZADARMO.


5 + 1 chýb, ktoré ľudia robia, keď začínajú investovať:

Overte si, či ich náhodou nerobíte tiež

Ako sa vám páčil tento článok? 

Odhaľte 5+1 chýb

Rešpektujem vaše súkromie a nikdy vám nebudem posielať spam. Vaše osobné údaje (email) sú u mňa (Zuzana Banášová) v bezpečí. Budú spracovávané na základe mojich zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z aktuálnej a platnej slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla dávate súhlas s týmto spracovaním a s prijímaním priemerne 1-2 emailov týždenne z oblasti peňazí, bohatstva a investovania. Na obdobie maximálne 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, kliknutím na link na konci každého emailu.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Leave a Reply